Re: moje bedna nedopadne dobře :D

aha big_smile tak každopádně to tvoje osazení je prostě zahozenej čas i peníze... slepá ulička

Re: moje bedna nedopadne dobře :D

času je až dost, a mám aspoň co dělat když se budu nudit.
stejně budu pokračovat smile to mi nikdo nerozmluví big_smile

(upravil Lukáš33 23. 1. 2014 17:43)

Re: moje bedna nedopadne dobře :D

Ježiši,já už nemůžu.
Prosimtě řekni co vlastně chceš?Pořád tady něco meleš o bedničkách do kufru a o autozesilovači.To chceš provozovat kde?Doma nebo v tom imaginárním autě?

Re: moje bedna nedopadne dobře :D

chci jen jednu bednu aby se vlezla do klasického kufru.
než bednu dodělám tak už auto bude.

Re: moje bedna nedopadne dobře :D

no řikám.... postavíš to, strávíš nad tim nevím kolik času, a pak zjistíš, že repro co jsou ve dveřích v autě (i kdyby byly snad sebehorší big_smile big_smile ) budou hrát líp... Navíc mít bednu se vším všudy, tedy i s výškáčema v kufru je holej nesmysl.

Re: moje bedna nedopadne dobře :D

ale já jsem nenapsal že v bedně budou i výškače, jen že budou napojeny.

Re: moje bedna nedopadne dobře :D

Velebnosti, já bych se na to nejradši vyprdla...

Web

Re: moje bedna nedopadne dobře :D

Mám dotaz
tady jste mi napsali že potřebuji vyhybku.

ale tenhle zesilovač má plně nastavitelné vyhýbky!

(upravil Lojzek 23. 1. 2014 19:36)

Re: moje bedna nedopadne dobře :D

automechaniku, já ti poradím, máš doma hifi věž? jestli jo tak si ji pusť a neřeš kraviny.
až budeš mít auto tak si tam přišrubuj ty bedýnky, napoj na autorádio a budeš spokojen až až.
hold na blbé otázky blbé odpovědi...
Pokud chceš výhybku, zajdi na ČD za místním výpravčím.

Re: moje bedna nedopadne dobře :D

k takovýmhle měničům je vyhýbka zbytečná, stačí oddělit výškáč kondenzátorem. Jinak je pravda, že ten zesilovač v sobě nějaké filtry má, co konkrétně, s jakou strmostí atd. jsem už teda nezjišťoval... každopádně pokud to chceš dělit tím crossoverem na zesilovači, tudíž jako bi-amp, zabereš tím 2x více kanálů...

Re: moje bedna nedopadne dobře :D

Prolez to tu pořádně a čti čti a čti.Nic víc vědět zatim nepotřebuješ,tohle je mrhání našim časem.

Re: moje bedna nedopadne dobře :D

mrhání ? tvým časem určitě ne.

zbytku děkuji za odpovědi. smile

(upravil jamox 24. 1. 2014 19:03)

Re: moje bedna nedopadne dobře :D

Ak si chceš spraviť bedničku , kúp si merací mikrofón , stiahni si software ( artu, loundspeaker.....) a skús si zmerať reproduktory. Ak budeš mať zmerané reproduktory môžeš si skúsiť nasimulovať v programoch výhybku. Keď ti bude simulačne sedieť výhybka , môžeš si spraviť jednoduchú ozvučnicu s dosák a odmerať , ako sa správa simulácia. Potom ti možno bude terba (možno nie) trošku upraviť tú výhybku , a dostaneš sa k bedničke ktorá hrá ako sa ti páči... Keď máš "prototyp" môžeš sa zaoberať výrobov kvalitnej ozvučnice.
Vela úspechov ... Každý raz musí začať.

Re: moje bedna nedopadne dobře :D

jamox děkuji