Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer s 10br60

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 39 z 39]

Re: Subwoofer s 10br60

IMP: Na ceně někde v rozmezí bysme se asi dohodli, ale problém by mohl bejt s dopravou, jsem z Hradce Králové, nemáš fotku bedny? Nechceš se rozepsat o konstrukci?  Fotky kdyžtak na  M.Provaz(a)seznam.cz

Re: Subwoofer s 10br60

S dopravou moc problémů nebude, IMP je tušim z Liberce smile

Re: Subwoofer s 10br60

franku, neboj, žádnej hrb tam naladěnej nemam, mam to na pozvolný padání. tak voni se BR nechaj kdykoliv ucpat.

Re: Subwoofer s 10br60

yyy: Tak jsem ti poslal nějaký ty fotky na mail...
Jinak to mám dělaný z 18mm DTD a v rozích jsou hranolky cca 5*4cm, (pokud si dobře vzpomínám), tlumení vatelín 2-3cm na všech stranách kromně přední...Br. je ten zaoblenej ze dvou stran z Dexonu.

Re: Subwoofer s 10br60

IMP: tak jsem na to koukal, nemáš tam nějak moc děr pro uchycení v koši?
Bedna je pěkná, ale po sundání tý mřížky by to asi nevypadalo moc hezky, škoda...

(upravil IMP 27. 4. 2007 20:07)

Re: Subwoofer s 10br60

Takže asi nic co?
Nevadí smile Možná by mněl zájem někdo z mých bližších kámošů (známých)....
Jo k těm dírám, původně jsem repro mněl uchycený všemi 8 vruty, ale nevypadalo to dobře tak jsem tam dal jen 6 vrutů wink a navíc to musí taky bohatě stačit. Jinak pod reprem mám tu těsnící bílou pásku...

Re: Subwoofer s 10br60

Asi ne, já nejdřív koukal k 7techovi do galerie, a viděl jsem že je tak jak má, ale 7tech asi retušoval smile  Jinak kolik je v tý beymě děr z výroby 4 nebo 6?

Re: Subwoofer s 10br60

Právě, že těch 8 děr, ale čtyři jsou schovaný pod tou měkkou černou hmotou kolem příruby repráku...

Re: Subwoofer s 10br60

Ať na to čumim kolikrát chci, vidim zepředu 4 (budiž uvěřeno, že tam jsou další 4) a ze zadu vidim 6 s tim, že z toho 4 do čtverce udělat nejdou smile

Re: Subwoofer s 10br60

hele, chlapi, já tam mam jenom 4 (slovy čtyři) díry yikes

Re: Subwoofer s 10br60

Tak to vidíte, já jich tam ale opravdu mám osm smile
A ještě dodám, že jsem si tam ty další 4 opravdu nevyvrtal smile
Zajímavý...

(upravil yyy 27. 4. 2007 21:51)

Re: Subwoofer s 10br60

Tak to je zajímavý, tady jich je pro změnu zase 6:)
http://www.usspeaker.com/beyma%2010BR60-1.htm
+2 pod tou černou hmotou? ale nechápu proč ty díry jsou takhle divně rozmístěný
Doufám že seženu tu se 4 dírama smile
Johnyn: kdes jí kupoval?

(upravil Johnyn 27. 4. 2007 22:10)

Re: Subwoofer s 10br60

tak já to rozštípnu! sem ho vyndal z bedny a koukam, že z pohledu zespodu má opravdu 8 děr. ALE: ty čtyři další jsou překryty gumou závěsu (a ještě tou pěnou, když neni teda vyndaná) a navíc jsou umístěny trošku nelogicky: (bílá - díry, modrá - takydíry)
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/43961/diry.png_9.17kB.html

kupoval jsem na muzikant.cz

Re: Subwoofer s 10br60

Podle mě je to tak, že buď je možný mít to na 4 šrouby (bílý díry)
A nebo na 6 šroubů s tím že ty bílý díry co jsou mezi modrejma se zakrejou smile

Re: Subwoofer s 10br60

Chytrej kluk. smile

Re: Subwoofer s 10br60

12BR70 má taky 8děr z toho 4 schovaný. Má je symetricky, ale zatim sem to nechtěl kuchat a mám ji přidělanou za ty 4 připravený.

Web

Re: Subwoofer s 10br60

Ještě je možnost, že bych postavil novou budku pro 312 je 4ohm takže by taky stačila aldaxí stovka... Ale nevím objem.. 60l ? Původně jsem myslel že bych 312 prodal, ale asi to bude těžší než jsem myslel smile

Re: Subwoofer s 10br60

Normálně použij 312 na sub! Těch 60 litrů bych i nechal.

Web

Re: Subwoofer s 10br60

Ono to asi ve finále bude podobně velká bedna jako ta beyma.. Nějakejch 10l to už je rozdíl minimální

Příspěvky [21 až 39 z 39]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer s 10br60

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£