Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Taky problém-Holmi Impulse

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [13]

(upravil Anti 31. 12. 2013 11:18)

Téma: Taky problém-Holmi Impulse

Tento program používám několik let k naprosté spokojenosti,do včerejšího dne bez jakýchkoliv problémů.Bohužel,včera jsem nainstaloval Holmi,spustil a provedl měření.Vše fungovalo bez problémů do okamžiku,kdy jsem chtěl program zavřít.Vyhodilo to nějakou hlášku a nezavřelo se,musel jsem odklikat Quit.Samozřejmě se neuloží žádné nastavení.Navíc mi to z nějakého důvodu nechce brát kalibraci mikrofonu.
Zkoušel jsem přeinstalovat jak samotný program,tak NET.Framework,bez úspěchu.Nevíte někdo co s tím?Budu rád za každou radu.Na stolním PC mi program funguje,ale přeci jen je lepší používat Noťas...

Re: Taky problém-Holmi Impulse

Problém zřejmě způsobuje fakt,že tam zůstala stará instalace z předchozí verze operačního systému,nicméně jsem nepřišel na způsob jak to rozhýbat.Vše funguje až do akce zavřít.Alespoň jsem z té původní použil kalibraci aby se dalo přesněji měřit.

Re: Taky problém-Holmi Impulse

Použít bod obnovení z doby, kdy byl Holm funkční?

Re: Taky problém-Holmi Impulse

Problém je v tom,že já instaloval znovu widle.A nenapadlo mě vlézt do "fájslů" a najít program.Jen jsem nainstaloval znova.

Re: Taky problém-Holmi Impulse

zkus pročistit pc ccleanerem jdou tam i odinstalovat programy.

(upravil Hippo007 31. 12. 2013 17:46)

Re: Taky problém-Holmi Impulse

Další možnosti po Ccleanu je jestli jsi nepoužil odinstalaci před opětnou instalací, tak to proved'. Nepomůže-li to, pak už asi jen odinstalovat Holm, jít do registrů a vymazat všechny zmínky o Holmu, znovu nainstalovat Holm.

Re: Taky problém-Holmi Impulse

Kedysi mi to robilo podobné kraviny. Musel som to odinštalovať a nainštalovať znova.

Re: Taky problém-Holmi Impulse

Odinstalováno několikrát,i přes CCleaner,vymazány registry,vyhledány a vymazány všechny soubory obsahující v názvu "Holm".Přesto se nová instalace načte se starým měřením a stejným problémem.
Tady pomůže akorát formát.

(upravil marcin 1. 1. 2014 22:10)

Re: Taky problém-Holmi Impulse

Vitaj v klube. Nič z toho ti asi nepomože. Tie registre sú ozaj vymazané?
Ak máš OS Win7-8 určite inštaluj najnovšiu verziu Holm-u a tiež treba mať nejaký novší .NET framework!

edit: odinštalovanie a nainstalovanie aplikácie nezmaže obsah pôvodných adresárov, v ktorých máte uložené súbory. Preto sa vám tam znovu objavia. Tá aplikácia pracuje s nejakou 'databázou', a tú nevymažeš odinštalovaním programu. Databáza ani spustitelné súbory, ani knižnice nemusia mať názov aplikácie, takže podľa tohoto ich ťažko nájdeš

Re: Taky problém-Holmi Impulse

Cha,o čtyři roky později,nový noťas ve kterém nikdy Holmi nebylo,nový operační systém,posledni framework a stejný problém....

Re: Taky problém-Holmi Impulse

Zkus REW, me se s tim dela daleko lip.

ruzne DIY repro

Web

Re: Taky problém-Holmi Impulse

Díky za tip,zkusím,ale později.Trvá mi dlouho než se do nového programu dostanu...
Jedna zajímavost:
Zkusil jsem Holm nacpat do stolního PC které používám k pouštění hudby,a tam to jede bez problémů.Fakt netuším proč Holm nerad noťase...

(upravil pet007 27. 9. 2017 8:13)

Re: Taky problém-Holmi Impulse

Holm skutecne občas pada, na ntb nekdy vice. Ale jinak co se tyce mereni, mne se s nim dela daleko nejlip, především vyber okna impulzu je super jednoduchy (pretahne se mysi), v REWu bych je za zadavani okna rucne kamenoval sad Jinak ma ale REW samy vyhody, vcetne podpory dual channel mereni, mereni impedance atd.

Příspěvky [13]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Taky problém-Holmi Impulse

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£