Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Dílna » Povrchovka: dýhy nebo překližka, frézování

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 25 z 25]

Re: Povrchovka: dýhy nebo překližka, frézování

Zaoblená bude akorát přední stěna a vyústění BR. Ostatní stěny asi budou lepeny na pokos.
Doporučíte mi nějaký bezbarvý matný lak, nejlíp ať musim kupovat jenom jeden?
Kde sehnat frézovací nástavce po kusech? Potřeboval bych poněkud větší průměr na zaoblení, ideálně 36mm.

Web

Re: Povrchovka: dýhy nebo překližka, frézování

nastavce skoro v kazdom zeleziarstve a obchodoch, kde sa predvaju podobne zariadenia. pocitaj s tym, ze to nebude velmi lacne.
lak? chod sa spytat do predajne farieb a lakov. ja sa stale radsej pytam predavacov, lebo sa v tom nevyznam a este sa mi nestalo aby mi zle poradili. navstevujem bauhaus

Re: Povrchovka: dýhy nebo překližka, frézování

V hornbachu frézky po kusech nebo požadovaných průměrů nevedou, s ptaním u prodavačů mám docela špatný zkušenosti, věděj prt, ženský do toho ani nepočítám.
Takže se asi budu muset více projít a oběhat, v horku, mhdčkem zábava.

Web

(upravil siss 25. 5. 2007 19:44)

Re: Povrchovka: dýhy nebo překližka, frézování

tak to ti prajem vela stastia smile
je pravda,ze zenske vedia ohladom toho menej, ale neplati to u kazdej, existuje vela vynimiek ... mimochodom odkial si ?
v prahe tu mame na synkaci dost velku predajnu a tie frezky po kusoch tam maju.

edit:
aha, uz to vidim smile) tak zajdi na IP Pavlova, elektrickou <myslim, ze to je 11> sa odvezies na Namesti Bratri Synku <alebo vystupis na Pankraci a pojdes busom 193>. Tam je predajna Rousek http://www.vjrousek.cz/ ... prejdi si sortiment. nemaju tam zle ceny. takze sa skus pytat tam. a ak by si chcel nejake laky, tak zo synkaca mozes ist autobusom 193 a vystupis na rysanke, vratis sa trosku spat a na krizovatke je dobra predajna farby laky. chlapici sa vyznaju. mozno tam budu mat co potrebujes, ak nie, tak skus bauhaus <ten je na Pankraci, som tam staly navstevnik a este som nemal problem>, obi <nieje tam vela ochotnych predavacov> a podobne

edit2: na strankach pisu, ze vedu aj farby, laky. hmm par krat som tam bol ale nevsimol som si smile takze vsetko v jednom obchode?

(upravil check 3. 7. 2007 15:56)

Re: Povrchovka: dýhy nebo překližka, frézování

Mno tak nakonec mám dost materiálu na 4 bedýnky, předky ze 40mm dubovýho masivu, zbytek z 19mm MDF dýha dub. Nějaký matný lak taky mám. MDF se bude lepit na pokos, pevnosti se pomůže hliníkovými Lky. Výztuhy netřeba. Vážně sem zvědavej na zapouštění reproduktorů, dub je na frézování mrcha.

edit: S frézovacím přípravkem je to hračka.

Web

Příspěvky [21 až 25 z 25]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Dílna » Povrchovka: dýhy nebo překližka, frézování

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£