Téma: magnat sub 401

poznate niekdo tento sub aky je a ake ma parametre. viem len ze ma 15"

Re: magnat sub 401

caraudio nikdy nebolo dobre... uz som ti to velakrat hovoril, je to stale len magnat sad

(upravil chyna.cz 3. 10. 2007 22:20)

Re: magnat sub 401

já slyšel 2* XTC 30cm na RX44 a zvuk to mělo super! docela mě ten maník naštval...asi jak mi tu tvrdil myslím že michal. (machroval jsme že budu mít deltu a myslel jsme si jakej budu bůchví machr s audiem a on mě s takovýma" sračkama" oholil prdel před všema!) sic měl 2 ty repra a silnější zes ale i tak to byl docela zážitek:)
ale je pravda že on do toho vrazil nejmíňa 20-30 a já jen cca 8tisíc

Web

Re: magnat sub 401

RX44 je pěkná sračka... Tos to musel v tom autě mít tu instalaci pěkně na píču, když Ti nakopal prdel blbeček s pumpama a takovou srágorou.

Web

Re: magnat sub 401

Tom.boy: co si sa zblaznil ze by som si take neco zadovazil to by som nedal ani do auta, lenze mi to kamarat doniesol aby som mu z toho neco spravil a chem vedet aspon nejake parametre. dobre ty Čadčan

(upravil Tom.boy 4. 10. 2007 12:57)

Re: magnat sub 401

big_smile jasne, cez vikend neco vyspekulujeme

edit: skus popozerat po nete, po forach, ale neopzeraj na autohifikov... to su kti na n-tu, oni sa elektronike venuju asi ako ja fuznej reakcii big_smile, vacsina je taka, ze dobre naladenu bednu nepoculi ani z daleka, a ked povies ze profi repra su kvalitou na vyssej urovni ako tie ich pumpicky s Xdamage 40mm... to je chore to vies aj sam a prehanat to na objemoch pri tychto reprach tiez neni zrovna to naj. skusil by som taku malicku ozvucnicu, BEZ BR. skusenejsi ti tu urcite poradia nieco

Re: magnat sub 401

SUB 401    fs=30      Qts=0,3    Z=4    VAS=164    SPL=93    P=320 / 640

nic moc. Zkus googlit, prosel jsem jen par stran, tak bys mohl mit vic stesti. Oni  "kti na n-tu" jsou mj. totiz i lini, vis...