(upravil Dalča 31. 10. 2013 15:21)

Téma: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

http://img14.rajce.idnes.cz/d1402/9/9001/9001998_eb73889272c4c7f29772343207a88e5b/images/milo.jpg?ver=0

najdeš 2 rozdíly???

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Soudruh Václav Klaus musí zažívat v prodejně Levných knih v pardubické ulici 17. listopadu hrozné chvíle.
Díla dlouholetého špičkového a světem bezmezně uznávaného politika se po masivní slevě prodávají za pouhých 49 korun, navíc jsou vystavené vedle žertovného toaletního papíru.

http://pardubice.idnes.cz/knihy-vaclava … zpravy_jah

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Ve vzhledu není rozdílu, jen v povaze. Jeden je intrikán a druhý šváb, který před svým prospěchem upřednostní pomoc druhým, zejména slabším.

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Tomu bych se nesmál. Prostě tací lidé existují. Nanejvýš k pláči je to, že si to "volíme"...

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Jediny rozdiel je kravata navyse na lavom obrazku?

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Právě mě zabanovali na novinkách, když jsem na diskusi s titulkem "Za zranění Zemana alkohol nemůže, zakopl, řekl Holcát"
odepsal "No jistě že nemůže. Za to může ten pařez, o kterej zakopl, když ho celej nametenej neviděl big_smile " ...

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

LOL... lol

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Kecáš, za takovou píčovinu? Ať dou do řitě i s celejma novinkama..

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Jojo, je to naprd.

A ke Klausovejm knihám - kdo by to jako měl chtít číst? big_smile

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Zorg, Hazys, Já nevim, to je asi demokracie a svoboda projevu, ne?... big_smile

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

jj, to je jako napsat o babišovi na iděsu lol

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Když jsme u toho, byli jste letos volit, nebo ne? Mě dostalo, jak maj lidi krátkou paměť a komanče poslali na třetí příčku..
To je vostuda všech vostud. Chtěl jsem volit Okamuru, předpokládal jsem ale, že se nedostane nad 5%, tak jsem tam "flákl" ANO.

BTW Zeman je holt Zeman, tehdá jsem ho tam hodil a zdá se, že to nebylo to nejšťastněší rozhodnutí. No ale co už. Snad neudělá nějaký mega faux pas.

Web

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Jo, Zeman splňuje vše dobré i špatné, co jsem od něj očekával:
+ Je velkým hráčem politiky, mírně levicově orientovaným, je výtečný ekonom, je skvělý rétor a myslí mu to, nekradl a nekrade (věřím), je mi názorově bližší, než kníže
- Je moc starý,  je mstivý (rozbíjí ČSSD a vybírá si lidi na celostátní akce),  nespojuje národ, nýbrž uráží,  je nekritický k Izraeli,  chodí, jako by byl pořád nalitý

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

S tím bych souhlasil.

Dále se nedivím jeho názoru na české (to se nemusí týkat jen ČR) média, je to pouze kupa sraček, které se dá pramálo věřit. Snadno manipulují s názory lidí, kteří si snad v dnešní době ani nejsou schopni udělat svůj názor na danou situaci a dění kolem nich. Jsem optimista a doufám, že takovéto lidi tvoří menší část populace.

Web

(upravil Dalča 31. 10. 2013 20:45)

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Si nedovedete představit, co se děje v Český televizi.
Tam říct fór o miloušovi na chodbě a vedení ho tušit, tak máš nanosekundovou výpověď bez odstupnýho a bez práva sbalit si osobní věci v kanclu.....

Cíleně se před vysíláním střihají rozhovory a záběry zemana tak, aby "vyšel" pozitivně a cíleně se a aktivně se sbíraj hovna i za cenu polopravd a lží o TOPce....

Jen se o tom nesmí mluvit nahlas...

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Je úplně jedno kdo vyhrál, hlavně ať se těm zmrdům nepovede prosadit registrační pokladny.

(upravil Zorg 31. 10. 2013 21:18)

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

taky jsem slyšel, že ČT je už zemanovská, viz SPOZ a prostor co ta sračkostrana dostala... já se na bednu stejně nekoukám, tak je mi to víceméně jedno, ale plebs pak může bejt pomýlenej lol

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Tenhle rok jsem UŽ volit nebyl. Opravdu si nemyslím, že by v současné době byl politický systém efektivní, nelíbilo by se mi dokonce ani zvolení strany, které bych to přál. Proto to považuju za kolaboraci se špatným systémem. Nejedu v tom svinstvu.

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Otas napsal:

Jo, Zeman splňuje vše dobré i špatné, co jsem od něj očekával:
+ Je velkým hráčem politiky, mírně levicově orientovaným, je výtečný ekonom, je skvělý rétor a myslí mu to, nekradl a nekrade (věřím), je mi názorově bližší, než kníže

Tohle si fakt o tom zmrdovi ulhaným, ožralým, intrikářským myslíš?
Neumím si představit horšího prezidenta a jsem rád, že jsem ho nevolil.

(upravil stiglitz 31. 10. 2013 22:03)

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Já jsem volil, ale máme už zase jen 0.9%. Až mne tu někdo napadne, že jsem n....k, pak bych ho vzal do místního parku navečer.  A podotknu, že jde o můj PROTESTNÍ hlas.