Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » sony TA-FE610R

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 36 z 36]

Re: sony TA-FE610R

boha,paci sa mi ten ampik,co to ma vo vnutri na konci?

Web

Re: sony TA-FE610R

myslíš ten sony?aj mne sa páči

Re: sony TA-FE610R

ja ho mam taky... je to pekne, a celkom dobre to hraje. thaze urcite lepsie ako reciver Yamaha Rx-V-395

Re: sony TA-FE610R

to som rád že ho má niekto okrem mna smile prekúpil si ho či ho máš od nova?

(upravil mechanik 25. 3. 2008 13:59)

Re: sony TA-FE610R

myslíte žo je to tým jediným operačným zosilovačom mitsubisi 5218A??ja som tam iný operačný zos nevidel,jedine možno ešte dačo pri korekciach a do toho sa montovať nechcem to jepredný panel...




http://img259.imageshack.us/img259/5500/zosikbr4.th.png

Re: sony TA-FE610R

Výborná fotka, ze který je hned vidět, o co jde... smile

Web

Re: sony TA-FE610R

no ja viem ale ked mám taký foták tak sa nediv smile ešte som to musel fotiť cez den,dať do malého formátu,žaluziami experimentovať zo svetlom

Re: sony TA-FE610R

Jde mi o to, že z tý fotky NIC nepoznám. Schéma asi nemáš, předpokládám...

Web

Re: sony TA-FE610R

no to nemám,ale písali ste že je tam pokazený operačný zosilovač a ja som ho našiel v predzisiku tak to bude asi on,ked iný tam neni

(upravil sinclair 25. 3. 2008 22:08)

Re: sony TA-FE610R

Ten M5218AL je tam pouze jako preamp pro gramofon, celý preamp je zaintegrovaný v LC7818. Je to taková veelikánská třicetinohá housenka smile blbý je, že se už od konce 90.let nevyrábí.

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/819 … .55MB.html

Tohle je dvěstědesítka, je to až na výkon skoro stejný.

Web

(upravil opamp 25. 3. 2008 22:30)

Re: sony TA-FE610R

To LC je podle mně jen el. přepínač vstupů, korekce jsou snad ve zpětný vazbě toho STKčka (to schéma je strašně nepřehledný).

Web

(upravil sinclair 25. 3. 2008 22:30)

Re: sony TA-FE610R

No dyť jo, to je typická koncepce pro levnější spotřebkový krámy z konce 80.let.
Mechaniku, radši do toho už nerýpej a pošli to sem, protože jestli nějakým způsobem to LCčko poškodíš, tak ten zesilovač skončí na smetišti.

Web

Re: sony TA-FE610R

Změřil jsi už konečně třeba to ss napětí na potenciometru volume, jak Ti někdo kdysi radil, mechaniku???

Web

(upravil mechanik 26. 3. 2008 12:49)

Re: sony TA-FE610R

iba na výstupe,okrem toho je tam LC7821 a slúži na prepínanie vstupov a vyrába sa mám náhradné doma smile aha vy myslíte asi ten zosik?

a to 5218A je v alvelmarku http://www.avelmak.sk/index.php?pg=srch&vyraz=5218A

Re: sony TA-FE610R

Můžeš prosím změřit to ss napětí na potenciometru volume, v levým i pravým kanálu?

Web

(upravil mechanik 26. 3. 2008 15:42)

Re: sony TA-FE610R

zmeriam smile potom zistíme či je to v koncáku alebo v predzosiku však?
tak som to zmeral za potenciometrom (to je to isté iba že sú tam ešte dva trandy,ale zmeriam aj pred) a nič som nenameral smile
divný je ten zosilovač ss tam neni ani to nekmitá a problémy sú.Neviete bude toho viac?či stačí nejaka súčiastka ktorú zvládnem aj sám?možno ten operák

Příspěvky [21 až 36 z 36]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » sony TA-FE610R

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£