Téma: To zase bude agentů

Dnes jsem viděl reklamu na nového dodavatele elektřiny, tak čekám, kdy tady někdo zazvoní. Včera jsem byl sprostý do telefonu, kdy neznámé číslo na panelu. Nikdy nevím do prčic, jestli se něco někomu nestalo, nebo něco v práci, nebo nevím... Tak to zvedám. Když jsem počtrvrté tento týden slyšel - tady XY, společnost ta a ta, mluvím prosím s panem... Viděl jsem rudě. Mohu být hnusný?
Vás to nesejří?

Re: To zase bude agentů

No, nezávidím těm agentům, hnusná práce.
Nejlepší odpověď je asi říci: Nemám zájem, dobře si to prosím u mého jména poznačte. A zavěsit telefon. Výhoda je, že člověk hnusný být může, berou čas, což je cenná věc.
Včera jsem téměř fyzicky vyhazoval paní, co se mi snažila prodat nové připojení internetu a televize.
Mám zkoušku z psychologie práce se zákazníkem, vím, jak se postupuje, jak musí zdůraznit cosi extrémně výhodného (obvykle na pár měsíců), jak musí vsadit na vějičku čehosi výjimečného ve vztahu právě s tímto zákazníkem (jen pro Vás, pane Novák.., jsme ze stejného města...), jak se musí třeba i přeslechnout dotaz na slabé místo nabídky, při opakování dotazu odpověď rychle krátce odemlít (tu bagatelní drobnost - na které se ovšem vydělá)...

Re: To zase bude agentů

Já už ani pusu neotevřu. Zvednu - zavěsim. Už mě nebaví někomu vysvětlovat, že nemam zájem. Cvak a hotovo.

Re: To zase bude agentů

U mě jak kdy ,někdy mam náladu je pozlobit a někdy jim s tím fláknu taky big_smile nejlepší co funguje že jejich nabídka je velmi slabá nechť zkusí dohodnout se svým chlebodárcem ještě tak 20% a pak jim rád věnuji trošku svého času a můžeme si o tom popovídat big_smile většinou se omluví že toto asi nedokáží a je klid big_smile jednou jsem se slovenkou z Dormea prokecal takhle hodinu,furt nechápala že pokud to nebude za polovic s dopravou zdarma že si nic nekoupím big_smile

Není co dodávat...

(upravil reeb 22. 9. 2013 12:22)

Re: To zase bude agentů

Kamoš big_smile

Chodili tady zase ti blbci na přemlouvání energií, než chlap stačil zazvonit tak sem vyšel se samopalem STG44 ze dveří a šel sem ho dát do auta, chlap s otevřenou hubou ...ddobrrý den, máte vyřešené energie?, říkám jo, mám vtom jasno big_smile:D ... tak promiňte... a volám na ženu, hele vem i náboje, a chlapa už aj stu žensků nebylo big_smile

Web

Re: To zase bude agentů

Beru to tak,že ti co to konkrétně dělají to dělají jen proto aby měli na živobytí.Takže se snažím je odpálkovat slušně.Jen jednou kdysi dávno mě tahal z koupelny k telefonu bratr.Zahulákal jsem:Ku.va co zas otravujou a než jsem došel k telefonu byl hluchý.
V současnosti si vyslechnu "intro" a poté řeknu že nemám zájem nebo že si to potřebuju prohlédnout v klidu na jejich internetové prezentaci.
Jako velkou zradu vnímám situaci,kdy mě jedné firmě "práskl" kolega z práce kvůli tomu,že po sdělení dostatečného počtu čísel dostal super utěrku zdarma...

Re: To zase bude agentů

Hlavně zkoušejí, co člověk snese. Já tady měl asi před půl rokem cca 20 letýho "elektrickýho" agenta, kterej mi začal vyprávět, že pokud nepřejdu k nim, tak mi do zásuvek vletí 600V a zničí všechny spotřebiče. Tak jsem se ho zeptal, jak to bude technicky řešit, když jsem na stejným trafu a fázi, jako další stovky domácností, a kde se tam vezme těch 600V. Místo odpovědi zase začal plácat ten stejnej nesmysl, jak zaseklej papoušek. Tak jsem mu vysvětlil, že za takový vyhrožování by taky mohl spadnout ze schodů a byl klid.

Web

(upravil xmarek 22. 9. 2013 13:56)

Re: To zase bude agentů

Toto moc neřeším. Co se týče telefonu tak existuje v podstatě jen jeden člověk co mi "pravidelněji" volá (moje žena) a tak mám velmi dobrou představu kdo zase otravuje. big_smile Reaguji většinou slovy "Děkuji nemám zájem". Toto zopakuji max. 2 krát. Když to nezebare (což jsem ještě nezažil) tak následuje varianta číslo 2: Zavěsím. S lidmi co chodí od dveří ke dveřím vesměs nekomunikuji. Nikomu neotvírám a žena má klíče. Otevírám v podstatě jen pošťákovi (nebo kurýrovi), ale to se stává taky velice zřídka páč musím makat abych se uživil. Komická situace nastaven v okamžiku kdy se s takovým člověkem střetnu přímo u dveří když jdu domů. Dělám, že ho nevidím a pouze projdu kolem. Strašně mě baví jeho udivený výraz. big_smile

Co mě, ale namouduši se.e jsou ti vyděrači co nahánějí lidi na ulicích. Dotáhli to už tak daleko, že když si náhodou skočíte přes poledne na oběd tak příjde borka, položí na stůl nějakou blobost s tím, že přispějte. Bavil jsem se s kamarádem a říkal jsem mu, že se pak cítím jako to největší bezcitné hovado na světě. On mi řekl, že toto je klasický příklad psychologického vydírání a, že je to účelem. A o posledním zvonění a různých sockách raději nemluvě (pracuji v poměrně "zajímavém" regionu a mají ve zvyku obcházet velké parkoviště a somrovat prachy. hmm

Anti napsal:

Jako velkou zradu vnímám situaci,kdy mě jedné firmě "práskl" kolega z práce kvůli tomu,že po sdělení dostatečného počtu čísel dostal super utěrku zdarma...

Tak v ten okamžik by byl kolega v práci okamžitě na mém blacklistu. big_smile

Web

(upravil madeindoma 24. 9. 2013 19:32)

Re: To zase bude agentů

Xmarek: to by chtělo na kolegu tu pistol na ty přísavky big_smile

Já normálně zavěšuju. Musím se smát jak pak v TV Hovna důchodci brečí jak je někdo okradl o úspory uazvřel nevýhodné smlouvy (někteří i opakovaně). Měli by si zapamatovat že: výhodná smlouva neexistuje smile

Taky jsem se jednou když jsem byl mladej a blbej nechal zlanařit od jenoho naháněče od O2 na ulici. Jelkož jsem měl kredit a chtěl jsem paušál už delší dobu tak jsem mu na to kývnul. Normálně O2 jsou největší ojebávači. + ke smlouvě mobil za korunu tak jsem si řekl kua proč né šel jsem na ponočku a tam mi paní milostivě řekla že na ten mobil nemám nárok protože jsem sepsal tu smlouvu na ulici s tím naháněčem a kdybych přišel uzavřít smlouvu na pobočku tak bych ho dostal, ale tam jsou jiné kritéria mad

Od tý doby telefony zavěšuju, nikde nepřispívám, nic nechci a rádoby věrozvěstům zakazuju vstup na pozemek.

Re: To zase bude agentů

Větší sranda je s telefonníma anketama, to jsem jednou seděl v tramvaji a volala mi nějaká starší paní že prej jaký máme nádobí. Tak řikám že teflonový. Pak se zeptala jaký máme příbory a skleničky tak řikám že skleničky i příbory máme taky teflonový. V tu chvíli přede mnou nějaká paní explodovala smíchy, já to nevydržel taky a zavěsil jsem. A od tý doby jim furt plácám kraviny. Lepší je ale mít někoho u sebe a dát to na reprák, to je teprv sranda smile. Pokud někdo zvoní u dveří že nabízí výhodnou energii atd. nebo mi volá konkurenční operátor tak zavěsím ihned.

Re: To zase bude agentů

Tuhle nás ve veřejném dopravním prostředku s kolegou z práce otravoval také jeden, ohledně pojištění a financí. Kolega byl hned komunikativní a odpovídá, já to neřeším a nic nechci. Dealer, že prý může také myslet na své děti a něco jim pak zanechá... Tak mu na to rázně odpověděl, pane a to je veliká chyba-dětem se mají právě zanechat dluhy, aspoň si na vás pak vzpomenou smile

Re: To zase bude agentů

Nee, hovno. Sráči to sou všecko, i ty, co choděj po domech, ne jen šéfové. Minimálně poslat do řiti a říct, že to jsou zloději. Jednou jsem na ně málem volal policajty.

Re: To zase bude agentů

Kolega měl jednou doma předvádění nějakýho vysavače, tak potom ve fabrice vyprávěl, že cena začala na čtyřiceti, a ve finále by stačilo už "jen" dvacet, ale nekoupili to, měli byt plnej bab, a dneska se musí dívat na vypucovaný, vybělený čtverec před televizí.

Re: To zase bude agentů

tak jim měl nějak manipulativně sdělit, aby vyšůrovaly celej koberec... nejen kousek před telkou...

Re: To zase bude agentů

V Přerově na výstavě jeden "prodejce" kleknul před mě a v mžiku mi nakydal na botu nějakej krém a začal leštit.
Stál jsem tam z otevřenou hubou a jen zíral smile Říkal mi "pane vaše topánky za dva tisíce korún vyžadujú takéto ošetrenie..."
Celej den jsem pak chodil s mastnou botou, na kterou se famózně chytal prach.

Re: To zase bude agentů

jo to se mi taky stalo, v Brně na vánočních trzích, tak 2 roky tomu nazad.
Od tý doby na podobný akce nelezu v polobotkách, ale v hadrácích, těmi podobní "mastiči" opovrhují a mám klid....

Re: To zase bude agentů

Ve vestibulu nějakého komplexu supermarketů mě zastavily dvě ženský a začaly mě cpát nějakou kosmetiku. "Pane, tohle Vám dáváme zdarma. K tomu tohle. A tohle také od nás dostáváte zdarma..." Když už jsem měl plnou náruč, tak to zakončily posledním kusem, který stojí pouhých 900,- Kč a to co mám v náruči, opravdu "zdarma" k tomu. Samozřejmě to dopadlo tak, že si opět postupně vše odebraly po sdělení, že nemám zájem.

Tenkrát jsem vymyslel postup, co udělám, až se mi to stane znovu: Po druhém nebo třetím sprayi řeknu. "Děkuji, to mi stačí, jste hodné, když jste mi daly zadarmo" a začnu odcházet. Samozřejmě až by mě dohnaly, vrátím jim to, ale s nějakými peprnějšími slovy na téma, že mi to jednou daly nebo tak nějak...

Kupodivu se mi to po čase stalo znovu, ale musím říct, že odvahu jsem v ten moment nenašel. Ale nebylo by to špatné, co?...

Re: To zase bude agentů

Tak tomu říkám super nápad! pokud se mi něco takovýho stane, tak si na to zkusím vzpomenout... TOHLE MÁ FAKT DUŠI....

(upravil Hazys 4. 10. 2013 18:29)

Re: To zase bude agentů

V Praze okolo všech vchodů do Dejvického ČVUT byly tuhle rozmístění JEHOVISTI, každý s půlkou palety výtisků nějakého nového zákona. Já bych jim normálně zakázal tam stát, nebo bych je tam rovnou za to pokutoval. Buzerují tam každou chvíli, serou mě!

Re: To zase bude agentů

jik: tak tuhle zkušenost mám za sebou taky (Olomoucká Olympia...)