Téma: Groupbuy: Stannol kristall 505

Kupuju teď nějáký Stannol do zásoby ještě s pár známýma. Kdyby se někdo chtěl přidat ceny jsou následující:

Stannol Kristall 505 Sn60Pb40 / 0.7 mm 250g - 240,-
Stannol Kristall 505 Sn60Pb40 / 1.0 mm 250 g  - 205,-
Stannol Kristall 505 Sn60Pb40 / 1.2 mm 500 g - 400,-

Pošta se vleze do 50,-

Buď piště sem nebo SZ nebo mail. Uzavřu to cca za 14 dní.

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

Pozítří uzavírám.

(upravil Dohnalik 17. 6. 2013 20:09)

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

Nemáš i Sn63Pb37?
//předpokládám, že ne, píšu SZ

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

Poptával jsem jen to co je v nabídce, protože to beru pro sebe a cena mi přišla zajímavější než v EZK a jiných eshopech tak jsem to vyvěsil sem na forum jestli se někdo nesveze.

(upravil right13 18. 6. 2013 20:26)

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

0,3mm alebo 0,25mm nie je ?

Web

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

možná je, ale nebyl v listu mý poptávky..

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

Objednáno.
jinak dostupnej mají ještě 0,5mm kristall 400.

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

Zásilka dorazila. Mám nějáký malý přebytky 0,7 a 1,0 kdyby ještě někdo měl zájem.

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

1,0 - 100g? Šlo by?

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

250g za 255,- s poštou. Odmotávat se mi to nechce.

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

Já si pro nějakou část pak k tobě, MethMane, sjedu, jestli nechceš celou špuli.

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

Já to vezmu Drobku. Pošli mi prosím do SZ číslo účtu kam mám poslat prachy. Dík.
Zorgu, dám Ti vědět až to dorazí.

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

vzal bych 2x 0,7

Web

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

Neujme se někdo zase nějakýho zajímavýho groupbuy? Dochází mi pájka na THT i SMD, nějakou 0.7 a 0.3mm bych vzal.

(upravil kaed 26. 9. 2016 16:18)

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

já mám na klasiku tohle: http://aukro.cz/listing/listing.php?str … rch_scope=  cena veskrze bezkonkurenční a celkem to funguje
smd většinou pájím pastou a horkovzduchem.

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

Ja mám marmot z GESu, 2mm, 1mm, 0,5mm. Mám aj stannol (kristall 400) 0,5mm ale nevidím v tom rozdiel. Iba tavidol trochu inak smrdí big_smile 2mm som chcel na velké snap-in elyty ale vlastne som ho ešte nepoužil. Na SMD by sa fakt hodil aj 0,3mm ale prakticky už používam len hot air... Neviem aký je dôvod robiť na cín skupinový nákup... ale rád sa nechám poučiť smile

(upravil Hazys 26. 9. 2016 18:51)

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

Co to pájíš za snapiny, že na to potřebuješ dvojku pájku? lol

//Skupinový nákup nejspíš proto, že tu jednou kdysi jistý Leoš prohlásal, že Stannol Kristal a nic jinýho//

//A ten Marmot z GESu jsem před pár dny viděl u kamaráda, pájelo se s tím dobře. Víc o tom nevím.

(upravil mechanik 26. 9. 2016 19:11)

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

Tie najväčšie big_smile 35x50 kondenzátory do prekovených 2 vrstvových dosiek. Ono ten vývod z kondenzátoru je tušim plochý a ked sa to má pekne zaliať z oboch strán... 1mm sa tam celkom rýchlo stráca... Ale na koniec ten 2mm aj tak nepoužívam pre to že toho 1mm to sice "cucne" dosť big_smile ale zase má človek lepšiu presnosť pri dávkovaní... Možno sa bude hodiť ked budem spájkovať nejaky 4mm2 kábel na reproduktory, basáky teda big_smile

No jo Leoš, všetkých ukecal že zase bude rozdávať rady a na miesto toho zmazal tému stažností a už sa neukázal big_smile Ale nechcem si z toho robiť srandu, určite to bola nelahká situácia...

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

Hazys: vole, nějakej Leoš si mohl prohlašovat co chtěl, zkoušel jsem Multicore pájky, spoustu stanolů, kovohutě, taky nějaký zelený cosi, všechno s různýma tavidlama...a kristall má prostě tavido, který funguje. Organický ROL aktivovaný nebo neaktivovaný tavidla jsou sice krásný, ale dýchat to je jako sfouknout celou vodnici a moc to nefunguje. Proto se držím spíš u syntetických fluxů. Nebráním se čemukoli jinýmu jako kristall, pokud to bude mít dobrý tavidlo (kester má spoustu dobrých tavidel).
Groupbuy protože jsem nenašel nic za slušný ceny. To aukro není špatný, ale 1mm je tak na pájení okapů... nad .7 nejdu. Stačí mi tip kde koupit něco za lidský ceny, ne 25€ za 250g.

Re: Groupbuy: Stannol kristall 505

http://www.elmisrl.com/index.php/it/pro … 5-a-1-5-mm
akorát 9E poštovný - takže by to chtělo vzít pár kil, ale mě stačí ta 1mm  z aukra.Kilo spotřebuju možná do důchodu, kterej nakonec nedostanu...