Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

Pajcovaný IO z GESu nediv se!!

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

Ale vypadaly normálně...
No a kde mám zkoušet sehnat nějaký co mi nepoprskaj skříň?

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

Sice vypadají normálně, ale vnitřek je odfláknutej. Originální značkové IO koupíš třeba tady http://ezk.cz/

(upravil Nepér 18. 3. 2008 10:53)

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

Mno a třeba GM taky ne? Neni nějakej krám v Praze?
P.S. Až budu velkej, pořídím si Aldaxy tongue

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

GM a GES se moc neliší... Zkus Semic Trade, ale ptej se na výrobce.

Web

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

Vrátím tam ty 4ky a kašlu na to, s integráčema jsem skončil. Ale do pokoje a na nenáročný aplikace dobrý...

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

Máš v tý bedně od zesu mega zdroj. Asi bych se poohlíd po nějakém tranzistoráku- koukni do posledních Amár . Docela zajímavé a není to předražené.

Web

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

Nojo, tak 2x150W z tranzistorů by nebylo marný, ale nemám moc chuť to nějak ladit, chtělo by to něco ověřenýho.

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

Píšou, že to dodaj i sestavený a ozkoušený. Jen bys to tam šoup a napojil pár drátů. Je tam i slušnej výběr ,ale s tim ti neporadim páč já už takové výkony nebaštim a jedu si svoji písničku. Malej elektronkáč. smile

Web

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

Coco? Vůbec nevím, o co gou? Kdo píšou?

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

Kdybys nebyl kokot, vysral se na všecky GESy a GMy a nakupoval u slušných obchodníků, šváby by ti nestřílely. Já beru tyhle tdačka z ERA Components a nikdy se mi nic podobného nestalo. Jsou to výhradní distributoři STM. Prostě vůl.

Web

(upravil elipsa 18. 3. 2008 13:00)

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

Zajdi do knihovny nebo si kup poslední Amaro. Víc ti už moc neporadim. Jsou tři druhy Rádií- Amatérské, Praktická elektronika a Modrá řada. Všechny maj něco do sebe. Ty zesy teď jedou v tom Amatérském.

Web

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

2 sinclair: každý není tak osvícený, jako ty. Je mi jasné, že jako totální bůh si můžeš dovolit kohokoliv urážet, nadávat do kokotů, volů a podobných. Prostě kromě božstva jsme tu i mi, hloupí, důvěřiví a naivní poddaní, uvědom si to, prosím.

(upravil sinclair 18. 3. 2008 13:13)

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

Jenom línej, neinformovanej vůl leze ke kováříčkovi, místo aby šel rovnou ke kováři. Víc k tomu není co dodat. Na to nemusím být osvícený, abych si uvědomil, že značkové a kvalitní zboží má pouze výhradní dovozce a pár dalších seriózních obchodníků. A ano, jsi hloupý, důvěřivý a naivní, když nakupuješ v GESu. Spálili se tam mnozí a ještě se jich dost spálí.

Web

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

Tak jsem si klepnul toho dodavatele a... Zboží nad 3000kč jinak mega poplatkya neplatěj DPH. Takže je pro mne Tvá rada jako amatérovi s koníčkem úplně na H...

Web

(upravil Nepér 18. 3. 2008 13:22)

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

Dá se u ERA nakupovat maloobchodně? Přijdu, ukážu prstem, dostanu (do držky big_smile ), zaplatím a jdu domu pájet?

//edit, hm, tak koukám, že asi nee

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

ERA mi to posílá normálně dobírkou.

Web

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

Asi je to na založení nového vlákna, protože v tomto SRABU jsme tu ,jak jsem tu brouzdal , skoro všichni.

Web

(upravil Nepér 18. 3. 2008 13:25)

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

No, já to mám za rohem, jsem zjistil...
No, takovej topic, o tom, kde nakupovat tu už někde je...

(upravil elipsa 18. 3. 2008 13:35)

Re: TDA 7294 a +/- 42Vss

Jestli prodaj kusovky za rozumnou cenu . Dej vědět  V tý rychlosti jsem přehlíd ,že koukam na obchodní podmínky pro Slovensko. Pardon

Web