Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Rád by som kvalitnejší subwoofer :)

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

(upravil Xeeon 26. 4. 2007 3:19)

Téma: Rád by som kvalitnejší subwoofer :)

Nazdar,
za dva-tri týždne budem mať hotové dvojpásma osadené - stredobas VIFA XT18WO09 a výška ScanSpeak D2010. Malo by to hrať rovno do nejakých 46-50Hz - uvidíme. Budú to pekné malé stĺpiky (v budúcnosti keď bude čas, dám ako projekt). Aj keď sa už strašne teším na bedničky, pomaly začínam rozmýšľať nad nejakým subom, ale musí to byť niečo odpovedajúce kvalitou a preferujem malý objem reprosústavy (cena nie je úpne na prvom mieste, chcem niečo, s čím budem aspoň pár rokov spokojný). Moc by som ocenil doporučenie repro a bedne (zosík nie je problém - mám 2ks DPA 220, keď bude treba postavím niečo silnejšie a ako preamp tam šupnem SubSeniora). Doredu ďakujem za vaše rady.

Pistole: díky moc pri výbere meničov, som veľmi spokojný

Re: Rád by som kvalitnejší subwoofer :)

Co třeba SUB T25-50 s Visatonem TIW 250 XS 8 ohm? mengel252 mi už na něj dělá budku smile

http://www.visaton.com/en/bauvorschlaeg … index.html

Web

(upravil mirulu 26. 4. 2007 9:38)

Re: Rád by som kvalitnejší subwoofer :)

Visaton TIW 250 XS 8 OHM
Bedna 45 litrů, BR 33Hz, tohle mam naplánovaný já do budoucna. Klidně může být objem o něco menší. Když 40 litrů, tak ladit na 35Hz. Nebo jestli chceš XLS? smile

Tyyyyy jo já chtěl bejt první a ty si mě předběhl smile

Web

(upravil opamp 26. 4. 2007 10:27)

Re: Rád by som kvalitnejší subwoofer :)

No, aspoň to má Xeeon dvakrát potvrzený smile

Repro a další doporučuji objednat od Mariana - zde na fóru mengel252: audium (zavinutec) audium.sk - Obsluha rychlá, ceny mírné, jednání příjemné... Rád mu dělám pozitivní reklamu smile

Web

Re: Rád by som kvalitnejší subwoofer :)

No potvrzené to má dvakrát, ale vyzkoušené to nemáte ani jeden. Takový příspěvek je k ničemu. Není lepší napsat, že to hraje tak a tak, vyvaruj se toho a toho, při stavbě použij to nebo ono. To je pro nového stavitele cennější než mám objednanou budku.

Re: Rád by som kvalitnejší subwoofer :)

Neni moc takovejch 10" repráků, který hrajou ve víceméňe menší ozvučnici tak nízko. A Cena není zas tak vysoká a bassreflex vychází slušně. Navíc se mi ten reprák náramě líbí. smile

Web

Re: Rád by som kvalitnejší subwoofer :)

Díky moc páni, ten Visaton vyzerá slušne, ale ja by som rád niečo fakt vyskúšané. A z Peerless XLS (a tiež XXLS) no super, ale cena celkom palba. Mne sa strašne páčil ScanSpeak Revelator 23W/4557T00 s krásnou bielou membránou, ale 10000Sk je dosť. No uvidíme... Máte ešte nejaké nápady?

Re: Rád by som kvalitnejší subwoofer :)

XLS (zvlášť tím, že už je v podstatě ve výprodeji) té ceně odpovídá. se SS revelator se nemůžu kvůli citlivosti nějak srovnat. LAB12 jsem neslyšel, ale pořád si od něj držím nějak odstup. TIW budou určitě dobré, ale z téhle skupinky jsem si už favority vybral. Respektive - je dost možné, že se kolem 5k dá sehnat lepší 10"-12" do hifi subu, ale mne to moc nezajímá, protože výkon (míněno celkový, né Watty) XLSka působí kurevsky draze.

Re: Rád by som kvalitnejší subwoofer :)

Souhlas s georgem, takové příspěvky nemají moc velkou hodnotu. To je opravdu tak nutný to vytrubovat do celýho fóra? Není lepší s tím přijít až budete mít projekt hotov a tak překvapit? To platí všeobecně.

Re: Rád by som kvalitnejší subwoofer :)

V tom případě by tu moc příspěvků nebylo ale smile

Web

Re: Rád by som kvalitnejší subwoofer :)

mirulu: Myslíš? I tak by mi to nevadilo.

Re: Rád by som kvalitnejší subwoofer :)

podle me sem takove prispevky patri, alespon je co co cist smile

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Rád by som kvalitnejší subwoofer :)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£