Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » Nové rádio

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: Nové rádio

Zdravím kedže mi zmizlo rádio Alpine ida x 311rr tak uvažujem o nejakom novom ale aby hralo aspoň na takej úrovni ako ten alpine alebo lepšie pozdávajú sa mi tieto ale môžte dať aj iné tipy

http://www.mall.sk/autoradia-cd/pioneer … t?v=501561
http://www.epicom.sk/detail-produktu/pi … 101992964/

Mám tam vpredu repro Morel maximo 6 a vzadu nejaké šunty big_smile .  Uvažujem aj o nejakom zosilňovači pre tie morelly lebo predtým keď som dal hlasnejšie tak už rádio asi nestíhalo. Cena všetkého tak 250€. Ďakujem za všetky rady.

Re: Nové rádio

rádio zmizlo

To dostalo nožičky, nebo mu pomohla "čokoláda"? lol

Pokud máš v úmyslu přidávat zesilovač a stávající reproduktory (tedy asi čtyřkanál) a pak případně i subwoofer, ohlídej si hlavně aby mělo tři páry výstupů. smile

(upravil kenny472 3. 4. 2013 21:33)

Re: Nové rádio

Zrejme mu niekto pomohol. Subwoofer zatiaľ nie možno keď budem mať nejaké peniaze nazvyš cool tak nejaký pod sedadlo ale to tak skoro nebude. A prečo stvorkanal keď to chcem len na predné repro?

Re: Nové rádio

Little: přestaň spamovat! Promaž ty slinty, ať to nemusím mazat celé.

(upravil denis15 10. 5. 2013 8:31)

Re: Nové rádio

Já se rozhodl po tom, co mi neznámý "pachatel" pomohl od rádia až po roce a půl si koupit zase něco do auta, abych nejezdil potichu. Odmítl jsem investovat tak jsem vzal toto: Kenwood KDC-4051U. Měla to škodovka v akci za cca litr. Hraje to slušně, jen mě zarazila neschopnost zahrát při osolení pořádně dynamicky-zkreslení nasazuje celkem natvrdo. Včera odpoledne, hic jako prase v autě, tak jsem tomu dal co proto a důvod se objevil sám-na 99% je v tom konec v D-čku. Ani po 20minutách solení na to "co to dá" nebylo rádio horké jako všechny předtím-chladič je kus hliníku, co čumí zezadu a byl když to řeknu nadsazeně teplý.
Už věřím tomu co věichni tvrdili o Dčkách- dokud to není v limitaci, dá se to poslouchat, ovšem to zkreslení je k pos.ání. Pokud to budou dávat všichni, nezbyde než pořídit externí naddimenzovaný konec, aby to v autě šlo poslouchat....
Navíc ve 21 století a v autě užívat rádio co nemá loudness je psycho. Při tichém poslechu je to bez chuti a zápachu....

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » Nové rádio

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£