Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Jaký subwoofer?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

(upravil bombard 29. 3. 2013 12:44)

Téma: Jaký subwoofer?

Dobrý den.Mám receiver Yamaha RXV 559V a scháním k němu nějaký subwoofer.Děkuji

Re: Jaký subwoofer?

Tak si nějaký vyber ne? smile

Re: Jaký subwoofer?

Hmmm.Já vím.Jenže bych potřeboval nějaký pas.se zesikem.Jenže jde mi pak o zapojení.

Re: Jaký subwoofer?

No a jak my to z tvé původní oznamovací věty máme poznat? Já tam nikde otázku neviděl, to je akorát konstatování. Aby ti tu někdo poradil, budeš muset napsat i další věci, třeba to, že chceš pasivní bednu a k němu vnější zesilovač, rozpočet na to máš takový a makový, kvalitu chceš takovou a takovou, půjde to do místnost abc velké xyz, bude to hrát běžně takhle hodně nahlas a bude se na tom pouštět cojávim metal.

Re: Jaký subwoofer?

Kámoš ruší kino a bude prodávat pěknej aktivní woofer osazenej Peerlesem SLS10 v bassreflexu. Pěkná masivní skříň lakovaná pěkným bílým lakem. Kdyby byl zájem....

Web

Re: Jaký subwoofer?

V místnosti cca 5 x 4 m mám 4 x Sloupové REPROBEDNY 1004-2 VOICE KRAFT (max 500 watt)+ centr a zadní Aq Akustique Quality 125(Již se nevyrábí)Av receiver Yamaha RXV 559V.Co se týče ceny tak cca do 3000Kč.Subwoofer samozřejmě se zesíkem.Poslouchám metal,dance,hardstyle tak nějak vše.Sousedi uš takhle nadávají.Na filmy taktéž nekoukám potichu.Je mi celkem jedno jestli voofer bude tvrdší.Myslím tím tvrdší bass.Jinak bych mohl také zapojit woofer do auta?Prodej na bazoš nebo aukru?Děkuji

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Jaký subwoofer?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£