Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Reproduktory » Oprava ARV 3608

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 34 z 34]

Re: Oprava ARV 3608

Ahoj Karle, né v poho big_smile Zesilovač je v poho. Já jen teď splašil pěkný Tesly za pár korun, ale samozřejmě obě výšky v prdeli - jak jinak smile Ale mohu říct, že i když je blbost to nějak srovnávat, tak jsi měl pravdu, že menší sub by těm čtyřem Teslám nestíhal. Takhle je to akorát. Samozřejmě mít silnější sub zes, tak by to bylo o něčem jiném smile

Re: Oprava ARV 3608

Thomas: Wema s výškáčema experimentoval, ale s výsledky se nepochválil.

Re: Oprava ARV 3608

Nepochválil nebo nesvěřil? smile Tak že by to nedopadlo k očekávání jeho??? Škoda. Něco by to chtělo. Nějaký to řešení, jak z toho vytáhnout za pár šlupek víc. A ty středy by mohly být taky lepší. Ale co už. Aspoň má člověk o čem snít - jak si jednou koupí fakt pořádný bedny smile

Re: Oprava ARV 3608

Ještě pořád se dají semtam sehnat náhradní membrány pro ARV, teď jsem je bral po 250Kč.
Bez originálních přípravků jsou IMHO veškeré opravy a výroby nových cívek nanic. Mohu-li soudit podle měření několika desítek HF50, většina originál nebo repas originálním kitem, a kusy opravované jak AC, tak jinde (Franklin...), tak opravy HF měničů převíjením nedávají slušné výsledky.

Web

(upravil Thomas 15. 3. 2013 23:05)

Re: Oprava ARV 3608

Takže slušně řečeno jsem v prdeli? smile

No ono mě osobně ( nevím jak ostatním ) jde o to, že dokud tyhle bedny budu mít ( a navím jak dlouho je budu mít ) tak bych měl rád v zásobě alespoň jeden tento pár pro případ nouze, až mi to jakkoliv upadne nebo se mi na to nějaký " Krištůfek " dostane svým nenechavým prstíčkem.
Přeci jen mám dva páry beden a to je hned.  Mám divný pocit, že za pár let nebudou k sehnání vůbec. Leda na tesla iplace, ale za tu cenu už si koupím snad celé nové soustavy big_smile

(upravil Michelin1 16. 3. 2013 10:38)

Re: Oprava ARV 3608

Už to tu někde bylo, ale dáme znovu.Tohle by měla být přímá náhrada ARV.
http://www.reproobchod.cz/rv-104-308-p2848
http://www.esapvm.cz/products/rv-103-30 … v-104-tvm/
Ale sedět Ti to nebude jsou tam jiné rozměry(menší oproti starým ARV)

(upravil Thomas 16. 3. 2013 10:07)

Re: Oprava ARV 3608

No vida to je ale roztomilý repráček smile Tak to jsem tady nikdy nikde nedohledal. Díky za tip.

A koukám, že by se dal nahradit i Monacorem. Samozřejmě to ale bude chtít i sáhnout do vexle. Ale to si jen myslím smile

Re: Oprava ARV 3608

Namísto RV 104 doporučuji spíše Monacor DTM-104, je to jakostnější reproduktor.

Web

(upravil Michelin1 13. 11. 2013 11:48)

Re: Oprava ARV 3608

Tady také opravují reproduktory, výškáče s přemotáním cívky asi 150Kč +pošta.
http://www.opravyreproduktoru.cz/

Re: Oprava ARV 3608

https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=18669&p=2
Dělal jsem to, je tam každopádně posun, jenom je problém s vystředěním.

Re: Oprava ARV 3608

Kmitačky do výškových repro a další sortiment nakupuji za příznivé ceny v Polsku, v prodejně Nowy elektronik. Jedna z jejich prodejen je v Polském Těšíně, pár metrů za hranicí.

Re: Oprava ARV 3608

vluz:ty to máš kousek, ale mně a jiným se to nevyplatí.A dá se sehnat i kmitačka, jako náhrada za ARV3604?Viděl jsem, že poláci dělali jen 8Ohmové.

Re: Oprava ARV 3608

No tak stačí napsat. Když bude vluz ochotný a někdo by si něco závazně objednal, tak to může koupit ( klidně po předchozí záloze nebo zaplacení ) a pak jen někomu za pár korun poslat poštou. Já bych to pro někoho klidně rád udělal smile

(upravil Thomas 7. 3. 2016 13:52)

Re: Oprava ARV 3608

Tedy oprašuji staré téma., ehm. smile Sháním ještě jeden kousek ARV 3608 v černé barvě. Mohu nabídnout něco na výměnu. Jinak z tohoto vlákna SANOCH ... no naposílal jsem mu celou krabici věcí, na opravu a něco i za tu opravu, ale kde nic tu nic. Údajně má být nemocný. Nejste s ním někdo v kontaktu? Telefon hluchý, skype zrovna tak :-/

Edit: Tak prozatím jsem nejspíš sehnal.

Příspěvky [21 až 34 z 34]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Reproduktory » Oprava ARV 3608

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£