Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Skelety pro 10" satelity

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 25 z 25]

Re: Skelety pro 10" satelity

Aký model rh sound to je?

Re: Skelety pro 10" satelity

HD-12. Původně jsem chtěl model HC, ale už nejsou k dispozici.

Re: Skelety pro 10" satelity

Neuvažuješ nad predajom povodného osadenia, nam do kulturáku by to aj stačilo a nejakú ledabolo bedňu by som tomu zbastlil.

Re: Skelety pro 10" satelity

čau.. nad prodejem původního osazení určitě už od začátku uvažuju. Bohužel kvůli financím se ta výměna osazení teď trochu zdržela (musel sem pořešit aktivní subwoofer).... ale do budoucna (cca nějakých dvou měsíců) bych to určitě rád vyměnil. Takže to původní osazení můžu pak dát k dispozici. Hoď mi na sebe kontakt a pak se ti ozvu wink

Jinak provizorně sem s tím teď odjel dvě akce (reprodukovaná hudba jako doprovod k sportovní akci)--- náměstí cca 300lidí...a překvapivě to fungovalo dostatečně.... jasně... žádný extra basy se od samotnejch takhle malejch satelitů čekat nedaj (proto teď k tomu příde 15"sub...na větší akce pak případně druhej)...ale i tak mě to přijemně překvapilo.

Re: Skelety pro 10" satelity

djmayo(zavinač)atlas(bodka)sk

Ked do vtedy nezozeniem nieco ine, lebo mam v plane inu koncepciu, no tam potrebujem z dakade dva 4 ohmove 12-15" basaky, vykon nemusi byt velky, no malo by to mat slusnejsie podanie basov, napr ARM 9404, 9304, ARA 390/4 a ine.

Příspěvky [21 až 25 z 25]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Skelety pro 10" satelity

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£