(upravil Kritik 27. 1. 2013 11:16)

Téma: Očista jater a žlučníku

Ahoj, pro ty kdo mají zájem očistit si játra a žlučník (ideální pro ty, kteří mají žlučníkové kameny). Dnes jsem udělal již potřetí očistu a výsledek je zde http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-a … 3869_n.jpg
Tady je návod http://www.youtube.com/watch?v=7IYvhfhSvaA a http://www.detoxikace.info/clanky/joali … stici_kura
Doporučuji.

Web

Re: Očista jater a žlučníku

To ses doma sám otevřel rezavou rybičkou? smile Ale i tak zajímavý, ale nakonci mě udivilo kolik těch kamenů měl v sobě 1 člověk smile

Re: Očista jater a žlučníku

Po tom síranu hořečnatým se posereš jak amina. Vyjde z teba aj to cos nikdy nezjédl....
Osobně si myslím, že to jensou žlučový kameny, ale spíš sírany mastných kyselin z toho olivového oleje a síranu hořečnatého...
Vzhledem k růmeru žlučovodu by průchod takto velkých kamenů rozhodně nebyl bezbolestný.
Pokud v žlučníku budou jen cholesterolové "kameny" možná se je takto podaří dostat ven (menší) - nejso uvidět rentgenem, leda na ultrazvuku, na pigmentové šutry (ty co jsou vidět na rentgenu) tohle 100% nezabere.

Běžne u menších cholesterolových kamenů je lze "rozpustit" vhodnou léčbou... i obdobnou této inzerované metodě.

(upravil Kritik 27. 1. 2013 12:21)

Re: Očista jater a žlučníku

Dalča: jsou to žlučníkové kameny wink
Pokud nevěříš tak si to vyzkoušej ... Nebudu nikoho přesvědčovat, kůru jsem si udělal již potřetí (vždy po měsíci) a nestačím se divit co ze mě leze. Mimochodem jedna kočka z rodiny měla velké problémy s pletí a po očistě se ji pleť tak spravila, že je z toho nadšená. Nic ji nepomáhalo, takže každý musí mít svoji osobní zkušenost smile

edit: kůru je třeba dělat tak dlouho, dokud se budou objevovat kameny (kuličky). Vždy po měsíci nejlépe o víkendu.

Web

(upravil Dalča 27. 1. 2013 15:33)

Re: Očista jater a žlučníku

Čéče a jak máš velkej žlučník, že se ti jich tam tak moc vlezlo???
Normální člověk má objem žlučníku tak kolem 50ml.
A ty největší kdyby se ti dostaly do žlučovodu, tak "radostí" běháš po stropě a jdeš dobrovolně na operaci a to i bez narkózy.
Žlučovody na svým začátku v játrech mají světlost pár mikronů, dole mají světlost v milimetrech. Za den se normálnímu masožravci vyrobí a k trávení použije cca půllitr žluči...

Já šutry nemám (a nebo o nich nevím, páč mi problémy nedělají) tudíž dobrovolně pít takovýhle drastický projímadlo opravdu nehodlám. (myslím síran hořečnatý).
Síran sodná v 4% koncentraci se používá k zrachlení peristaltických pohybů střev, jedná se o tzv osmotické laxativum.
Kdo se chystá na kolonoskopii, ten si se síranem hořečnatým užije svý. Dotyčný vysere se z podoby. ve střeve se zvýší obsah vody, tím zrachlí pohyb střev a následuje velmi "řídké" posrání se, zato s "hustým" běháním.
Díky tomuhle funguje Šaratice tak, jak funguje.
Dále si myslím, že lékař léčí, příroda uzdravuje a čarodejnice čarují. Obecně nemám důvěru v takové zaručené Jůťůb recepty...

Kokot koupí síran hořečnatý technický (se často používá v nečisté podobě v zemědělství), obsahující spoustu bordelu a přivodí si solidní otravu. P.A. chemky nebo alespoň v lékarnický čistotě se zas neprodávaj v každým hokynářství, že...
A že vznikne sraženina z mastných kyselin toho olivového oleje v trávicím traktu v prostředí obsahujícím síran hořečnatý (jejich sůl), právě za spolupůsobení žluči, kterí v metabolizmu lipidů hraje nenahraditelnou roli, si piš. Možná je menzi tím i malej cholesterolovej žlučovej šutr. Zkus do toho oliváče dát barvivo v tuku rozpustný a uvidíš, že se "bobíci" vybarví v patřičném tónu.

Jestli to jsou žlučový kameny nezjistíš pohledem do hajzlu, ale leda pohledem na UZ snímek žlučníku s kameny před/ a žlučníku bez kamenů po patřičný kůře. Tím, prosím, neříkám, že jedinou možností jak od kamenů si ulevit je kudla.
A na pigmentový šutry s vysokým obsahem kalcia a bilirubinu jseš s tímhle krátkej.

(upravil sagitarius 27. 1. 2013 14:08)

Re: Očista jater a žlučníku

Ano, naprostý souhlas s Dalčou. To na videu NEJSOU žlučový kameny. Vzhledem k pravidelnému pohybu žlučníku- jeho smršťování a roztahování jsou žlučový kameny krásně kulatý a tvrdý. To na videu je jen reagent síranu a oleje. Takže žádný čištění organizmu, ale jen jeho vlastnoruční zabordelení s následným "čištěním".
A síran hořečnatý jsem pil před kolonoskopií. Opravdu bych rád viděl toho, co toto dokáže pít a pak zůstat ležet bez hnutí, případně spát do rána.
Jo lidi jsou nepoučitelný stádo, a uvěří každýmu nesmyslu. Věřím tomu, že kdybych tento návod doplnil o jednu polévkovou lžíci kyanidu draselného, našlo by se pár pitomců, kteří by to zkusili.
Mimochodem, jedno to plný sítko, kterým to lovil v hajzlu, by byl obsah tak třech úplně plných žlučníků...
Edit:
Jo, zažil jsem ve žlučovodech zrnka velikosti kolem 1mm a plazil jsem se po zdi, a na JIPce mi pomohl až morfin- nic jinýho nezabíralo. Nakonec došlo na ERCP- protahování žlučovodů šlauchem. Takže pokud si kdokoliv myslí, že ty kusance na videu prošly žlučovodama ze žlučníku, nemá ani páru, o čem to je.

Web

(upravil Kritik 27. 1. 2013 14:46)

Re: Očista jater a žlučníku

Já jsem žádné problémy neměl a v životě bych k žádnému "lekaři" nešel, očistu jsem si udělal, protože jsem si ji chtěl vyzkoušet. Cítím se skvěle, ale pravda je ta, že máš právo věřit čemu ty chceš a já také.
Raději se poseru ze síranu, než do sebe pustit morfin (vítej v NWO).

těch návodu je víc: http://www.nasezdravi.ic.cz/z_domova-zl … ameny.html http://skokaniste.sportiness.cz/article … atrasalana

Kdo se chce nechat řezat, ať se nechá řezat big_smile

Web

(upravil tek 27. 1. 2013 15:16)

Re: Očista jater a žlučníku

Hm, tak já taky přidám svoje zkušenosti se žlučníkem. Ty kameny co do barvy vypadají jako žlučníkové, ani to množství mne nezaráží. Ale že by tohle mohlo projít žlučovodem, to ani náhodou. Kdyby se tam dostal ten nejmenší, tak nevěř tomu, že bys v životě nešel k doktorovi. Já zážil záchvaty 2, u toho prvního jsem nevěděl pochopitelně vo co go, tak jsem trpěl jako zvíře 3 hodiny, než jsem zavolal záchranku (tedy manželka). U toho druhýho záchvatu jsem volal po 3 minutách a modlil se, aby neměli nikde zpoždění. Druhej den jsem "prosil" primáře, aby mě vzali přednostně.
A to jsem měl jeden kámen velikosti lískového oříšku. Co se týká toho množství, tak mne nezaráží, protože v nemocnici ležel vedle mne starší, silnější pán. Když jsem mu ukazoval mojí lékovku s voříškem, vytáhl on ze skříňky varnou skleněnou odměrku, a ta byla až po hrdlo plná. Nejzajímavější bylo, že jeho kameny byly černé a lesklé, a největší dosahoval délky 3cm (? kam se to tam vejde, je mi záhadou). Ani jeden jeho kámen nebyl kulatý, všechny byly placatý a podlouhlý. Sám přimář říkal, že v životě ani v literatuře neviděl něco podobnýho, a že k operaci svolával všechny doktory, páč to byl unikát.

Moc se mi to nezdá, žlučovodem to mohlo projít jen jako písek a pak se třeba spojit, ale to jen tak plácám (rozpuštěný a vypuštěný  smile  ).

Nicméně zajímavé to je a bylo by dobrý, kdyby se k tomu vyjádřil nějakej doktor, co tomu rozumí a ne my elektrický paka.

(upravil Benazi 27. 1. 2013 15:21)

Re: Očista jater a žlučníku

Kritik: máš naprostou pravdu, metod na léčbu je více, doktora až naposled.

Re: ŽLUČOVÉ KAMENY
od Batles » pon 14. led 2013 23:13:42

Misalicek píše:
Dobrý den,
máte prosím zkušenosti s léčbou žlučových kamenů?Zatím jsem se dozvěděl,že se má užít protokol tisíc,ale nikde jsem nenašel dávkování.Pokud víte,prosím o radu.Děkuji

Ahoj, ve tvém případě bych rozhodně začal Jaterní očistou (skládá se z Glauberovy hořké soli-síran hořečnatý, olivového oleje a šťávy z jednoho greppu). Tohle dovede vytlačovat ven jak kameny, tak písek a usazené bahno, ze kterého se to všechno tvoří.
MMS1 nasadit až potom, pak bude mít vysoký efekt a to nejen na kilometry žlučovodů v játrech ale i na další patogeny a toxiny...
S tímhle zkušenosti mám

ono to záleží také na prevenci, a nečekat až  máš balvany jak kopací míč,to už je zpravidla pozdě. pak opravdu jen kudla..

Re: Očista jater a žlučníku

Ano, nedostatek znalostí nahradíme vírou. To už tady ale bylo. A pro obyčejný lid to nedopadalo dobře.

Web

(upravil Benazi 27. 1. 2013 15:22)

Re: Očista jater a žlučníku

to řek kdo?
víru nosíš v kalhotech.toto je realita..

Re: Očista jater a žlučníku

Benazi:

Glauberova sůl a hořká sůl jsou něco úplně jinýho.
Hořká sůl - označení síranu hořečnatého MgSO4 (z doby předminulého století)
Glauberova sůl - označení síranu sodného Na2SO4 (ze stejný doby), někteří kokoti, co ví o chemii hovno tímto označují směs síranu sodného a síranu vápenatého CaSO4.


Matlat tyhle zcela odlišné chemikálie dohromady jako že jedno jsou svědčí o prostoduchosti dotyčného hraničící s debilitou...

Používání mrtvýh neodborných názvů se zde začíná stávat módou.. ¨
To už aby se zase začal prodávat vitriol do baterek...¨

To si říkáte technici, a šířit podobný názvosloví a bláboly?

To je jak by někdo tvrdil naletuj tam odpor, nebo cívku, případně kondík... je to jedno....

(upravil Kritik 27. 1. 2013 15:50)

Re: Očista jater a žlučníku

Kluci, už to píšu po několikáté, že jsem si očistu dělal včera já sám se ženou. Ta fotka je z dnešního rána http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-a … 3869_n.jpg Sami vidíte, že je to možné ...
Nikoho nepřesvědčuji, jen jsem to tady dal, aby si každý z toho vzal co potřebuje.
Co se týče lekařů (záměrně píšu s krátkým "e" a jejich leku) nepotřebuji je na takové banální věci jako je bolest. Umím si s ní poradit za pár minut. Na alternativním poli se pohybuji 11 let, tak vím o čem mluvím. Nepotřebuji tady s nikým nic rozebírat, pro mě hovoří výsledek ... Jediné co si v životě  nekoupíš je OSOBNÍ ZKUŠENOST a tu si musíme získat každý sám.

Web

Re: Očista jater a žlučníku

já tak y nepřesvědčuji. Umej jeden z těch "šutrů" v čisté vodě a hoď ho za pár set do laborky (pokud chceš, tak i veterinární, je to jedno) ať ti udělaj analýzu toho kamene a uvidíš sám (cítím to tak na 300Kč) smile
Pokud to bude cholestinový šutr veřejně se budu kát a po celý zbytek života tě blahořečit.

Očistu si dělej jak chceš a kdy chceš, ono prolach střev je někomu příjemnej jinýmu ne. Ale žlučový šutry to nejsou, a na tom trvám. Přesvědčí tě i mne jen laborka.

Re: Očista jater a žlučníku

Ale já se nepotřebuji přesvědčovat, mě je to úplně jedno.

Web

Re: Očista jater a žlučníku

kakat maggi v kostkách smile

Re: Očista jater a žlučníku

Když budeš jíst zdravě, přiměřeně se pohybovat, uchráníš se stresů, nebudeš chlastat a kouřit a nebudeš mít genetický předpoklady, tak se žlučníkových šutrů nemusíš obávat a ani je nemusíš nijak "proplachovat"
Největší žvást tohot je, že síran hořečnatý "uvolní" žlučový cesty.
Věř, že síran hořečnatý opravdu nepatří ani náhodou do spasmolytik. Tj opravdu neumí uvolnit svalstvo (hladké) žlučníku a žlučovodů.
Dyk ten Němec (asi zvukař usuzujíc ze začátku nahrávky) povídá z hlediska účinků síranu hořečnatého úplný nesmysly.
Žlučové kameny přítomné ve žlučníku se snadno odhalí pomocí ultrazvukového vyšetření, který zachytí kameny o velikosti nad 3 mm. Kameny spolehlivě zobrazí i CT (počítačová tomografie) nebo MR (magnetická rezonance). Kameny ve žlučovodech se diagnostikují nejlépe pomocí ERCP (endoskopická retrográdní cholangiopankreatikografie), kdy se po zavedení endoskopu do žlučových cest nastříknou žlučovody kontrastní látkou a provede se RTG snímek.
Pohled do hajzlu jea bude jen pohledem do hajzlu.
Zelený cosi je zelený cosi, a jen laborka ti řekne co to je.

Re: Očista jater a žlučníku

madeindoma
V kostkách nééé, to by mohlo bolet... Já mám docela nerad natrženou prdel...

Kritik:
No právě a v tom je ten rozdíl:
Vědět : Věřit

Já radeji VÍM a pak můžu i VĚŘIT.
Ale v žádným případě díky VÍŘE nebudu tvrdit že VÍM.
To je možné v Teologii a ne v technice.

(upravil Benazi 27. 1. 2013 16:23)

Re: Očista jater a žlučníku

do laborky a do který, soukromý či státní...by ses divil co by napsali..je to na facku..

Re: Očista jater a žlučníku

Kritik:
Budeš se divit, ale já se v této oblasti pohybuju taky, a podstatně déle než ty. A s takovými názory "já se nepotřebuju přesvědčovat" se setkávám po celou tu dobu. Já jim říkám "fanatici". Ano, nepotřebujou se přesvědčovat, protože v hloubi jsou si moc dobře vědomi, že díky absenci vědomostí a zanlostí by je realita mohla přesvědčit, že žijou v bludech. Alternativní medicína ANO, ale bez fanatizmu, a se znalostmi z biologie, chemie, a dějů probíhajících v organizmu. Jinak je to pořád šarlatánství, a je nebezpečný pro všechny, kteří tomu uvěří. A několik konkrétních případů, kteří na to doplatili životem znám, jednoho osobně. A toho šarlatána, co se taky nepotřeboval nechat přesvědčovat taky- momentálně sedí- dostal 8 let.

Web