Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » Kvalitní přehrávač mp3/flac

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

(upravil smejch 18. 1. 2013 16:55)

Téma: Kvalitní přehrávač mp3/flac

Tak dneska jsem se po roce dokopal k výměně konektoru a kabelu u sluchátek a jako na potvoru mi zničehonic odešel věrný iPod big_smile Je to uplně nejstarší generace s 2gb pamětí, ale sloužil bezchybně, sehnal sem ho kdysi za 500 a zvukovou kvalitou strčil do kapsy kdeco.
Takže hledám nějákou náhradu. Ideálně aby to zkouslo mp3 i flac a podobný formáty a nestálo mě to nekřesťanský prachy. Máte někdo typ na zvukově podobně kvalitní přehrávač na cestování?

EDIT: Tak to klidně smažte smile nasral sem se, rozmontoval toho hajzlíka (toužil jsme po tom už delší dobu, ale netrouf jsem si), vrátil pár konektorků na místo a šlape dál...all hail apple smile

Re: Kvalitní přehrávač mp3/flac

Osobně by mě odpověď na tuto otázku zajímala taky. A hlavně aby to bylo na baterii, ne na akumulátor!!! Já to často používám mimo civilizaci, kde můžu aku dobít tak akorát kamenem.

Web

Re: Kvalitní přehrávač mp3/flac

Prodávají se akumulátorové USB dobíječky. Má to vlastní akumulátor a zvládne to několikrát dobít přenosná zařízení typu mobil, přehrávač apod.

Web

Re: Kvalitní přehrávač mp3/flac

... leckdo nechce při poslechu nic dobíjet, nýbrž kvapem vyměnit předem a včas dobitou náhradní AAA nebo AA a poslouchat dát, a na dobíjecí "krávoviny" není zvědav ...

(upravil little 19. 1. 2013 22:51)

Re: Kvalitní přehrávač mp3/flac

Tak, pravdu máš. Těžko ho v dnešní době seženete, ale můžu doporučit legendární Emgeton E5 cult. Napájený jednou tužkovkou vydržel hrát až 50 hodin, přičemž kvalita zvuku byla velmi, velmi dobrá. Pro mě je to legenda na kterou asi nikdy nezapomenu. Škoda že už se nedá koupit... sad

Když už se nějaká E5ka někde objeví, chce za ni majitel nekřesťanské peníze.....holt ví proč.
http://archiv.aukro.cz/mp3-prehravac-em … 2719051733

V souvislosti s E5 jsem si vzpomněl na klip od Bomfunk MCs - Freestyle. Občas se mi po těch starých dobrých časech stýská... sad

Re: Kvalitní přehrávač mp3/flac

Ano, E5 by byl ideální. Mě ani tak nejde o to, že bych nechtěl vyměňovat předem nabité AA/AAA aku, ale o to, že u dnešních přehrávačů to prostě nejde, protože mají pevně vestavěnej LiPol, kterej ani vyměnit nejde. Proto sháním něco na AA, nebo AAA, jenže už dlouho nemůžu nic najít.
Občas vyrážím fotit do míst, kde klidně týden nenarazím na civilizaci [bohudík] a když večer zalehnu, koukám na hvězdy a pustím si Sufism, nebo Cosmic journey, je to nepopsatelnej zážitek. A co pak, když dojde LiPol a kvůli šetření každýho deka zátěže s sebou člověk nemůže tahat další nějaý USB krám na dobíjení. Dřív si člověk s sebou vzal čtyři náhradní mikrotužky, a mohl měsíc klidně vyhrávat. Dneska je po jednom večeru prázdnej aku a šmitec.

Web

Re: Kvalitní přehrávač mp3/flac

Zatlačil jsem slzu v oku....a zamyslel se. Co třeba k přehrávači dodat držák na AAA baterky a zkrátka ho tam nějak inteligentně přichytit? Mikrotužkovky nejsou zase tak velký a tudíž by to velikost ani nemuselo překážet. Integrovaný akumulátor vyhodit, napájení přemostit a přehrávač napájet z baterek. Myslím, že je to v současné době bohužel asi to nejlepší řešení. Už aby bylo léto. Taky si lehnu vedle lesa na louku a budu pozorovat všechny ty nádherné hvězdy a měsíc v úplňku a to vše za přítomnosti špičkové hudby. smile

Re: Kvalitní přehrávač mp3/flac

..špičkové hudby http://dr.loudness-war.info/index.php?s … ;order=asc tongue

Re: Kvalitní přehrávač mp3/flac

Nekaž nám dobrou náladu.....záškodníku. tongue smile

Re: Kvalitní přehrávač mp3/flac

A čo Sandisk Sansa Clip Plus? 15 hodín prehrávania pri flacu nie je podľa mňa zlé.

Ja ho mám spolu so 16GB kartou a RockBox firmwarom a nemôžem sa sťažovať.

http://mp3-prehravace.heureka.cz/sandis … -plus-4gb/

Re: Kvalitní přehrávač mp3/flac

Sandisk mám taky, jsem s ním velice spokojen. Po zvukové stránce mu nemám co vytknout.

Web

(upravil paf 20. 1. 2013 8:40)

Re: Kvalitní přehrávač mp3/flac

V dnešní době taky netuším co pořídit. Absence napájení tužkovkou je pro mě nepřijatelná vlastnost, takže asi nepořídím nic.
Vlastnil jsem kdysi iRiver ( nějaký takový http://images.mob.ua/mp3/real/iriver/ir … fp_380.jpg ) a byl jsem maximálně spokojen. Dnes už jsou požadavky vyžší, ale tenkrát...

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Kvalitní přehrávač mp3/flac

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£