Téma: Vas nazor: JVC SP-X660

zdravim, sem tu novy.. A chtel sem se vas zeptat co rikate na bedny JVC SP-X660. Jedna se o tripasmovy bedny, s vykonem 100W, bassreflexem.. Ostatne kdo je zna, tak vi jak vypadaji.. A ja se ptam.. Stoji za to abych za ne daval nejaky peniz? A kolik vy osobne byste dali?

Diky Spanker

Re: Vas nazor: JVC SP-X660

No nevim,sice mám doma zesilovač Jvc ale od bedny Jvc?Neslyšel jsem je takže nemůžu soudit ale pokud chčeš kupovat bedny tak jdi třeba něco od AQ-česká značka s dobrou kvalitou.Ale jestli jsou bedny staršího data výroby tak by nemusely být špatné.Jvc dělala poněkud (10 let zpátky) celkem jěště slušné hifi věci.

Web

Re: Vas nazor: JVC SP-X660

mal som doma JVC bedne , asi 20 rokov staré. mali spuchrelú vypadanú gumu horného závesu  basáku, vúhybka ekonomické skoro nič, basreflex papierová trubka... stredy a výšky potrhané, jednoducho paseka. BR som upchal, stredy a výšky odpojil, výhybku tiež. ARO667 tam hrá fullrange, a je to iné kafé... predal som ich susedovi za 400 Sk. zrejme to boli nejaké  ekonomické bedničky od veže, tie tvoje budú možno lepšie. odfoť zvnútra repro a výhybku, ak to ide.

Web

(upravil Spanker 25. 4. 2007 16:32)

Re: Vas nazor: JVC SP-X660

http://www.picoodle.com/view.php?srv=im … 4a5afa.jpg


takhle to vypada.. a nevim co mam za to kamaradovi dat.. trosku tomu jednomu habruje vejska.. Jo, a na tech bednach lezi zesik technics SU-V450  (krasna masinka)

A ty bedny už par let mit budou, podle toho pracgu co na nich kamos mel big_smile

Re: Vas nazor: JVC SP-X660

tie, o ktorých som písal vyzerali dosť podobne, toto je asi vyššia rada. tie moje boli totálne šroty...

Web

Re: Vas nazor: JVC SP-X660

Mam doma JVC S-PX3 70/100W s BR v podstatně zachovalejšim stavu, než jsou tyhle... Basák ale nemá gumovej závěs, nýbrž vyztužený látkový, nechá si toho hodně líbit a hrajou celkově poměrně rovně... wink Ty moje jsou r. výroby 87 asi... tady tyhle budou o něco mladší, ale jestli už v nich něco chrčí, tzn. by chtělo vyměnit repra a to se Ti jednak prodraží a jednak už to nikdy nebude hrát tak, jako origo... Podle fotky má ten vejškáč urvaný vrchlík, takže v něm bude nějakej bordel, který drhne třebas... To je na zvážení... Jestli nejsou ve 100% stavu jako že ne a nechce za to nic moc, tak ho vem do hospody nebo tak... wink

Re: Vas nazor: JVC SP-X660

tak sem se dival dovnitr, a vyhybka neni vetsi nez krabicka od sirek... proste naprosty minimum...Utlumeni tam je.. trochu. Po strane a v zadu je rouno, ale nahore a z jedny strany uplne chybi.. da se ta vyhybka nahradit necim lepsim?

to Viper:takze mu za to par stovek mam dat? A ten vrchlik byl promacklej, a kdyz sem se ho dotknul, tak ta cepicka upadla...
             
Btw ja mam doma beden uz dost, ale sem takovej sberatel srotu.. A tyhle bedny se mi libej visuelne.. wink A navic to i docela hraje.. i kdyz v porovnani s mordaunt-shortama co mam na stole jim ty vejsky krapet chybej, a je to takovy trochu plochy.. Ale mne se stejne moc libej...

Re: Vas nazor: JVC SP-X660

Spankere, to, kolik mu za to budeš chtít dát, je jen na Tobě... Neni tak důležitý, jak bedny vypadaj a že se Ti pohledově líbí, ale abys doma neměl jenom další žďorba, tak by se Ti měly líbit hlavně poslechově... Jestli jim nic neni a vrchlík ještě je (sice promáčklý, ale je), tak se dá vyrovnat a nalepit zpět... Pokud nic nechrčí, nebo na nich neni nic podezřelýho zvukově hlavně (na nějaké škrábance tak nehleď - je to dost starý), tak by se hodilo mu nějakou tu stovečku za to dát... wink Pokud ale je něco funkčně na nich špatně a hrajou blbě, tak ho vem na pivo tak akorát, prostě tohle je mezi váma... Dotlumit bys to třeba i mohl, ale jestli nic nerezonuje, tak bych do toho nevrtal a nechal to být (teda jestli už se v tom mezitim nehrabal nějakej "expert")... Já neznám všechny starší bedny JVC, ale slyšel jsem S-P55B a doma mám S-PX3 a jo, hrajou "rovně" nebo tak nějak ploše, to je můj subjektivní názor a já můžu být za ty svoje JVC jenom rád, že se tim pádem dá taky něco namixovat a nic nepřikrášlujou (prostě jsou použitelné v rámci domácího nahrávání atp.)... wink