Téma: BOSS AR12D

Zdravím. Chcem si kupiť tento subwoofer. Bude to dobrá kúpa?

Re: BOSS AR12D

do 20€ áno, inak nie.

Re: BOSS AR12D

kocur to zabil big_smile Boss audio nie je o nič lepší výrobca ako boschmann, peying, starbass atď...

Web

Re: BOSS AR12D

OK tak radšej zvolim RE audio SXX10D2 .... ale budem k tomu potrebovať nejaky zosik. Viete niekto o niečom čo by mi stačilo na tento subwoofer?

Re: BOSS AR12D

SXX10D2  je už iné číslo ako všetky špičkové woofre od re audio smile záleží koľko výkonu chceš do toho napratať a peňazí investovať, dobré skúsenosti mám s mac audio fearless 1000D, o trošku vyšší výkon namerali carpower POWER-1/1000D, na bazároch je kvantum jazdeniek od 70-100eur v pomerne dobrom stave, do vyšších výkonov kukni ground zero, veľmi dobrý hifonics zeus a brutus, do kvalitnejšieho prednesu s menším výkonom helix, alpine, kompromisom JBL alebo Infinity, vysrať sa na toxic, gelhrad a pdobné nezmysly, slušným výkonom za najlacnejšiu cenu dokáže prekvapiť aj maďarsko-čínsky Sal-podľa modelu.  Dávaj pozor od koho kupuješ, od spratkov, puberťákov a inzerátoch typu nikdy nebol na dbdragu je pravým opakom, tí s tým zachádzajú ponebohom, typu 50:50 prežije-neprežije.

Web

Re: BOSS AR12D

Ok tak z boss audio som sa dostal na RE Audio SXX 10D2 a k nemu zosik Hifonics Zeus ZRX 1500.1D toto už snáď bude dobrá zostava nie? smile

Re: BOSS AR12D

Samozrejme, že áno, ovšem dúfam, že ho nebudeš týrať na tom hifonicsu big_smile

Web