Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » starý zesilovač pioneer made in USA

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [4]

Téma: starý zesilovač pioneer made in USA

Zdravím, sehnal jsem pěknej starej autozesilovač pioneer, nefunguje ale bohužel tak jak by měl, ale je tam napsáno made in USA with USA and japanese components smile takže bych ho docela rád zachránil. Funguje pouze z DIN vstupu, kterej navíc nemá vubec takovou citlivos jakou by měl mít. Zjistil sem pár chyb v obvodu, s koncovym stupněm podle všeho nic neni, je jasný že nefunguje část označená oranžovym rámečkem (viz. obrázek), tam kde je označeno (zeleně) že má bejt 5,9V tak je tam 13,5 (napájecí napětí 14,4V), pak by mně docela zajmalo jak funguje ten přepínač vstupů (červenej) podle čeho vybírá ty vstupy, jestli není problém v něm, že ten RCA vstup má zablokovanej, ale zkoušel sem vyndat tranzistory Q657, Q656 a stejně to nehraje, pak by mně zajmalo jaký může bejt napětí na vodiči modře označeném, abych věděl kde mam hledat chybu proč je tam moc vysoký napětí. Moc rád bych ho opravil, vypadá velice kvalitně a bytelně, hliníkovej chladič chladič kolem je místama až 1cm silnej, všechny součástky vevnitř sou NEC nebo TOSHIBA.... přikládám obrázek

http://2i.cz/78dab69c4f

Budu moc rád za každou radu.

Re: starý zesilovač pioneer made in USA

Co tu část s přepínačem vstupů prostě na férovku přemostit?

Re: starý zesilovač pioneer made in USA

to sem skusil a začlo to kurevsky kmitat

Re: starý zesilovač pioneer made in USA

Už je to opravené, a nebo to skončilo v propadlišti dějin ?
Se raději ptám dříve, než začnu radit s opravou.
Vašek

Příspěvky [4]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » starý zesilovač pioneer made in USA

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£