Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » PA a zvukařina » PA zesilovač pro 4 suby

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 27 z 27]

(upravil KarelXth 28. 12. 2012 10:13)

Re: PA zesilovač pro 4 suby

To je zase jedna z levných náhražek opravdových zesilovačů s nejistou výdrží, podobná sorta jako ty Thomannovo T-Ampy.


Třeba to ukecáš ještě na nějakou slevu, je to sice 3U ale...:

27.12.2012 10:57:03    Petr    tel.: 773661788
Prodám QSC RMX 4050HD
Prodám QSC RMX 4050HD, stáří 3 roky (1. majitel), neopravovaný, ve výborném stavu, používaný v racku. Pár drobných škrábnutí. CENA 20tis
kategorie: zvuk / prodám

(upravil codex 6. 1. 2013 16:30)

Re: PA zesilovač pro 4 suby

zatím stále hledám po aukcích a našel jsem takovéto srovnání QSC a PSA http://azservis.banet.cz/zes_clan.htm i když psa je šit tak to tady dost vychvaluje smile

(upravil KarelXth 6. 1. 2013 18:51)

Re: PA zesilovač pro 4 suby

Tvoje původní žádost byla, že bys chtěl nějakej spolehlivej zesilovač. Takže se omlouvám, že nás to zmátlo a chtěli jsme ti doporučit spolehlivý zesilovače. Evidentně spíš tíhneš k tomu si koupit nějakou sračku, hlavně že to bude levný. Nic takovýho jako kvalitní a přitom levný zesilovače neexistuje. Takže budiž. Pokud lovíš v kaluži plagiátů QSC, tak z toho možná vychází nejlíp Behringery EP1500 a EP2500. Ale jsou i jiný pajcy, třeba zrovna to Sekaku. Další levný mergly jsou Omnitronic, T-amp, Samson apod., určitě něco najdeš.

Mimochodem podle autora jistě spadám do skupiny těch pseudoodborníků, kteří si myslí, že spolehlivost zesilovače např. v můstkovém provozu po dobu několika let se nedá vyčíst ze schématu, větší elektrolyt neznamená lepší elektrolyt, to je na úrovni: "čím víc proužků, tím víc adidas" a taky Toshiby 2SA1943/2SC5200 jistě nikdo nepajcuje... Takže mě radši neposlouchej

(upravil codex 6. 1. 2013 19:18)

Re: PA zesilovač pro 4 suby

radši budu poslouchat tvé rady....omnitronic p-1000 mám doma na stole pro hraní v pokoji (a nic podobně "kvalitního" nechci) je opravený s výkonnějšíma tranzistorama a odpory má větší, hraje mi tu denně ale ven ho brát nehodlám, protože mu shořely tranzistory jednou na silvestru...myslel jsem si že ty značky jako jsem koukal : tapco, t.amp, behrynger, pse.....že jsou všechny kvalitnější než omnitronic, proto hledám radši teď po bazarech něco lepšího

Re: PA zesilovač pro 4 suby

Betaron napsal:

..njn, o PKN zesilovačích bych mohl vyprávět lol a George o tom dobře ví. 
Mám LC2002 i LC4004, ale od jisté doby vozím sebou raději i náhradní koncáky.
Dnes zvučím na štěpánské zábavě tři kapely, tak budu se modlit aby šlapaly zesilovače tak, jak se od nich očekává yikes

Vyprávěj prosím smile

Jinak Omnitronic P-xxxx se od Behringerů nebo Tapco zase tak moc neliší, bohužel. I když i Omnitronic uměl udělat pořádný stroj. Taková A-2700 nebo A-3800 byla k neutahání wink

Re: PA zesilovač pro 4 suby

Tak, porouchat se může ledacos a kdekoliv, vezmeme-li do úvahy Murphyho zákony  smile To se týká i zesilovačů…
I přes tu nemilou proceduru, která mě tehdy potkala, jsem s koncepcí zesilovačů PKN pro můj účel zvučení živých koncertů, spokojen - 6kW, 15kg. Zesilovače série PKN - LC obsahují crossovery, tudíž nemusím pro mé nenáročné víceméně klubové ozvučení potýkat se s dalšími krámy navíc. Co nejjednodušší PA, ale samozřejmě pro dané podmínky to musí dobře hrát.
Pouštění reprodukované hudby, disco apod. mě nezajímá. Tam hoši obvykle ženou aparát bez citu nadoraz.
Kdyby se něco opět přihodilo, mám ve skříni v rezervě mimo pěti kusů PA zesilovačů mé konstrukce, ještě Behringery EP1500, EP2500 a ještě kterési QSA…

Re: PA zesilovač pro 4 suby

A jakápak nemilá procedura tě potkala? Zesilovač se odporoučel uprostřed akce?

Příspěvky [21 až 27 z 27]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » PA a zvukařina » PA zesilovač pro 4 suby

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£