Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Dílna » nářadí

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 48 z 48]

Re: nářadí

rika se tomu taky trhak

(upravil kurpelm 22. 9. 2007 18:01)

Re: nářadí

Jj, tak sa trhajú skrutky. Veľká gola sada TONA a jede sa.
Edit: od výroby sa nič z nej nepokazilo. až minulý rok račňa. Zaobchádzame s ňou vzorne.

Web

(upravil jean 22. 9. 2007 19:12)

Re: nářadí

Pibi normálne aj my používame vratidlo, ale keď predajca machroval, že ak ju otec dokáže zničiť, tak mu dajú druhú, no neskúsiš to smile? Ale zničiť sa nám ju veru nepodarilo a keď teraz patrí nám, už sa o to ani veľmi nesnažíme. Normálne by použil pneu uťahovačku...

Re: nářadí

To trhání šroubů mi připomnělo zážitek, když jsem po vyučení nastoupil do práce ve válcovně, tak tam byl týpek, který šrouby M16 povoloval tím způsobem, že je Toňáckým vratidlem trhal, bez žádného prodloužení. Tomu člověk půjčil kombinačky a vracel je s rukojeťmi zmáčknutými k sobě, že jsou nějaké měkké.

Re: nářadí

To mi pripomína otca smile. Nuž, chlapi čo denne manuálne robia sú tvrďasi. Môj otec iné ako značkové kliešte do ruky ani nechytí, tie tržnicové krámy sa mu rozpadávajú v ruke. Nožnice na drevo zatiaľ prežili len ruské smile

Re: nářadí

to znam z praxe,jak s mi chlubil jeden autoopravar,kterej mel mimojiny vsechno znackovy,klicem,velkym stranovym s napisem(nevim jak na azbuku) SDELANO V CCCP cool

Re: nářadí

Pibi: nevím jak dneska, ale ta vratidla co mám doma ve starých Tona golasadách jsou dobrý tak trhat ručně. Když jsem na ně zkoušel nastavit trubku tak se ohýbají. Proto na to používám starou ráčnu - v tý totiž ještě nejsou zoubky, ale pěkná rohatka do který zapadá 6mm váleček. Už pár let to snáší bez úhony a kdyby se nakrásně rozbila, tak jí zavařím a bude z ní bytelnej trhák a koupím si novou.
Jinak na všechno jdu nejprve chemií a až pak hrubou silou.

Re: nářadí

PavelTl napsal:

Pibi: nevím jak dneska, ale ta vratidla co mám doma ve starých Tona golasadách jsou dobrý tak trhat ručně. Když jsem na ně zkoušel nastavit trubku tak se ohýbají. Proto na to používám starou ráčnu - v tý totiž ještě nejsou zoubky, ale pěkná rohatka do který zapadá 6mm váleček. Už pár let to snáší bez úhony a kdyby se nakrásně rozbila, tak jí zavařím a bude z ní bytelnej trhák a koupím si novou.
Jinak na všechno jdu nejprve chemií a až pak hrubou silou.

Presne tak , vratidla čo sú v TONE (stará cca 30 rokov) sa ohýba rukoveď.
Keď už račnu , tak stranovú s presúvacím kolíkom .
Inak veľmi slušné náradie je aj UNIOR  http://www.tehno.sk/
a začína sa my páčíť aj FORTUM http://www.fortum.sk/index.php?req=obsa … b80865a98b

Příspěvky [41 až 48 z 48]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Dílna » nářadí

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£