Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » navrh ozvučnice pre basak

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: navrh ozvučnice pre basak

zdravím poradil by mi niekto akú bednu mam sravit pre subak rockford fosgate punch 3412 je to 12" reproduktor o vykone 150w rms v 4ohmoch chcem aby bola bedna na bežne počuvanie žiadne sutaže ani nic podobne dakujem vopred

Re: navrh ozvučnice pre basak

30-50 litrů uzavřená vytlumit ze 3/4 vatelínem

Web

Re: navrh ozvučnice pre basak

ja by som chcel hlavne otvorenu bednu ja uzavrenky velmi nemusim

Re: navrh ozvučnice pre basak

daj tomu tak 60 litrov a bassreflex ladený tak nízko ako to len bude možné, ak chceš aby to hralo aj do hĺbky. Ak chceš tlaky, tak to nalaď niekde na 35Hz (100cm^2 prierez, 30cm/25cm dĺžka (rúra/štrbina))

Re: navrh ozvučnice pre basak

Na aku najnižšiu frekvenciu by to bolo možne naladit počuvam hlavne rep a hip-hop?

Re: navrh ozvučnice pre basak

Nezapoměň taky poslouchat mimo hudby co se děje v provozu.Třeba snitky,hasiči,policajti atd.Ono je to sice moc hezký když to v autě hraje ale v provozu je to hodně nebezpečný.Vzhledem k tomu co posloucháš budeš asi mladej kluk.Moc si toho tedy nenajezdil.Tak bacha ať si nezkazíš život hudbou.

Re: navrh ozvučnice pre basak

Nedavno som dostal vodičak a prerabam hudbu vo felde dostal som sa k slušnym komponentom od značky rockford fosgate tak to nejako pomaly vkladam do auta rad si osolim hudbu ale nie často niekedy proste nato nieje čas dufam že mi tu ešte pomože ake rozmeri štrbiny by maly byt dakujem

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » navrh ozvučnice pre basak

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£