Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » ZVUK Z TV RADA

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [4]

Téma: ZVUK Z TV RADA

Čau panove, potrebuju poradit jak mam zapojit zvuk z tv....Mam plazmu LG 50pa4500, receiver yamaha RX-V595,DVD ...
Tv nema vystup na sluchatka....jedna zrada.Druha nema vystup na zvuk ze bych dal jen cinch do receiveru....Pouzil jsem scart s 3cinch a prepinanim...Takze zvuk jsem nejak poresil ale tv ma USB taky a kdyz tam dam flashku s hudbou nebo filmem a chci si to pustit pres bedny tak to nejde...poradite mi jak to udelat?

Re: ZVUK Z TV RADA

určitě telka má optický výstup, a ten reciever optický vstup, tak koupíš audio optický kabel, zapojíš a jedeš smile ... nevím teda přesně jak se řeší aby ti zároveň nehrály reproduktory z televize (snad obyčejný mute), ale to snad pujde, stejně tak možná i hlasitost budeš muset regulovat na recieveru.

Re: ZVUK Z TV RADA

Moc jsem to z popisu nepobral jak to je zapojené, ale k otázce: kup si DVD s usb vstupem/přepaluj si to na DVD. smile Rada na hovno.
AVR/TV/DVD jsou navrženy tak, že SAT/CABLE jdou do AVR a ten to potom distribuuje po ostatních přístrojích. Pokud to musíš zapojovat jinak, některé věci jsou neřešitelné.

Re: ZVUK Z TV RADA

Televize ma opticky vystup - viz. manual strana 26
Receiver ma opticky vstup - viz. manual strana 16
Staci si koupit opticky kabel a propojit, netreba v tom hledat vedu...

Příspěvky [4]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » ZVUK Z TV RADA

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£