Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 7)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 126]

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

Mam zaujem o 2ks

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

Jsi přidán. Ohledně platby se domluv prosím s rightem13,aby jsi nemusel peníze posílat do ČR.

(upravil Anti 30. 8. 2012 14:46)

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

Tak se zeptám ještě jednou:Budou prosím k dispozici podklady pro výrobu vlastní DPS?Je možné dostat se k souborům .brd a .sch,abych si upravil pouzdra?Případně,můžu righte obšlehnout tvůj návrh a upravit si to dle libosti?

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

nie
nie
nie

Web

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

Takže info ve vláknu o zesilovačích i na tvém webu,a počáteční dušování že je to bude pouze jako  free projekt jsou tytam?Rychle měníš názory...
Nu což...

(upravil right13 30. 8. 2012 15:25)

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

rýchlo mením názor ... neber si to osobne

áno chcel som to ako free projekt, bol som o tom presvečený dlhú dobu , ale hned ti poviem prečo som sa rozhodol ináč

Na zosilnovace.eu je modulček 50W s asi 5timi tranzistormi , našiel sa nejeden človek ktorému to nešlo , pritom to rozbehá aj opica . Teraz ich bombardujú otázkami ako to rozbehať, neviem si predstaviť čo by bolo keby sa takýto zložitý stroj dostal do rúk podobným mantákom . Takto to dostanú iba tý ludia ktorý to dokážu oceniť , jednak majstrovské dielo pána Dudka a moju dosku . Nebude sa po nete poflakovať kopec nepodarkov a potom počúvať aký je to šrot ... A nejde len o ten 50W modul , niektorý majú problem s TDA2030 , LM1875 alebo LM3886 .
A ver tomu žeby sa to stalo.Je to skôr také preventívne opatrenie

Web

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

Rixi, mám zájem o 2ks DPS.

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

alzo: Jsi přidán.

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

To mě docela sere.Koupil jsem si desky na orig. 110,že tam ty FJP nějak namastím.Když si tady otevřel svoje vlákno o vlastní verzi tak jsem zajásal a orig. desky prodal.A teď mám hovno.Ani levné originály,ani desku na TO220...

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

No tak jim akorát roztáhneš haxny aby vlezly do děr pro TO247,ne? smile

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

No já vím no,ale kudla když už to bude stát tak by to mohlo být tip ťop...Kdy je uzavírka objednávek?

(upravil DJ_Rix 31. 8. 2012 7:18)

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

Uzávěrka je v neděli 2.9. Tak si holt vyvrtáš dvě díry pro každej blíž u sebe,aby jsi ty vývody nemusel tak roztahovat od sebe,nacpat totiž na tuhle hotovou desku origoš otvory pro TO220 není jen tak a nemáme to v plánu.

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

Mal by som zaujem o 2 ks s TO247 plus uholniky. Na Slovensko.

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

jupi-jsi přidán. Platbu pořeší s tebou right13.

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

ja tam vyskusam aj tieto trandy ( pri napajani +-40V), semelab mg6331/mg9411 ( sk.farnell.com)

http://t.imgbox.com/abgrM6BU.jpg

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

S těma to bude pěknej drtič a nemusel by jsi se bát ani +-50V smile Jen to chce osadit příslušně robustní budiče a dát pozor na to že vstupní trandy už budou taky na hraně....

(upravil Dohnalik 31. 8. 2012 12:50)

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

right13 napsal:

rýchlo mením názor ... neber si to osobne

áno chcel som to ako free projekt, bol som o tom presvečený dlhú dobu , ale hned ti poviem prečo som sa rozhodol ináč

Na zosilnovace.eu je modulček 50W s asi 5timi tranzistormi , našiel sa nejeden človek ktorému to nešlo , pritom to rozbehá aj opica . Teraz ich bombardujú otázkami ako to rozbehať, neviem si predstaviť čo by bolo keby sa takýto zložitý stroj dostal do rúk podobným mantákom . Takto to dostanú iba tý ludia ktorý to dokážu oceniť , jednak majstrovské dielo pána Dudka a moju dosku . Nebude sa po nete poflakovať kopec nepodarkov a potom počúvať aký je to šrot ... A nejde len o ten 50W modul , niektorý majú problem s TDA2030 , LM1875 alebo LM3886 .
A ver tomu žeby sa to stalo.Je to skôr také preventívne opatrenie

Jedna věc je to dát free pro všechny a jiná věc je to poslat někomu, kdo by to mohl dotáhnout ještě o kousek dál. Taky mě to sere, ale co nadělám, vrátím se k mému původnímu plánu a budu to muset udělat sám. A je dost možný, že se i tak si ty desky koupí někdo, kdo o tom nemá ponětí, nebude mu to fungovat a stejně budeš zabombardován dotazy proč to nefunguje.

(upravil DJ_Rix 31. 8. 2012 13:09)

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

Jaké konkrétní "dotažení kousek někam dál" máš na myslï? Když se tenhle projekt řešil,objevilo se jen pár šťouralů a nikdo moc neporadil,všichni až na pár vyjímek zde mlčeli. Ten modul tak jak je,chodí excelentně,je jen důkazem jak i 20 let stará topologie v provedení od p. Dudka s moderní součástkovou základnou chodí dobře,jediné místo pro zlepšení je vstupní obvod,ale to se již diskutovalo a nebylo to cílem.

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

Apropo, jaký je vlastně důvod nekoupit rovnou 223? Chápu, že vy jste si s tím vyhráli, pro vás je to něco jiného. Ale někdo, kdo to jen spájí a rozchodí (já), pro něj je to jen "něco co taky vzešlo ze 110" ale vlastně by mohl mít rovnou i originál.

Re: Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

Rychlé konce do 223 nejsou dostupné, sem nacpeš cokoli.. až budu mít desku ještě to přeosadím jako 220 pro o něco vyšší výkon.

Web

Příspěvky [41 až 60 z 126]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadka na DPS MIR50 (DPA110) od right13

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£