Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Tranzistorový zesilovač

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: Tranzistorový zesilovač

Zdravím chtěl bych si postavil nějaký tranzistorový zesilovač tak do 50W. Neporadíte mi nějaké schéma? něco co pěkně hraje nejlépe nějaký odkaz na stránku kde je i dps smile Díky.

Re: Tranzistorový zesilovač

Ahoj
Velmi slušná je DPA110,podklady včetně DPS jsem viděl na Uložto.

Re: Tranzistorový zesilovač

Vypadá to pěkně. Stavěl jste to někdo? Zajimalo by mě jak to i hraje. Na tohle bych si možná nechal udělat i DPS nevíte od koho a na kolik by to tak přibližně vyšlo?

Re: Tranzistorový zesilovač

Jaký máš zdroj signálu? Myslím, že pokud se ptáš na něco takového, tak zkus kontaktovat spíš bratry ze zosilnovace.eu a postav si od nich JPA50.

Re: Tranzistorový zesilovač

Ahoj
DPS ti vyrobí zde http://www.tistaky.cz/  a JPA50 je sice slušný stroj,ale na to DPA nema.Jinak náklady jsou tak 500Kč na jeden koncový stupeň + 1000kč za trafo s dvěma vinutími.K tomu nějaká slušná krabice+bižutérie.No nic levného.Ale hraje to super.

Re: Tranzistorový zesilovač

Ten JPA50 vypadá jednodušeji no. Já právě teď ještě zvažuju že bych si postavil něco s LM3886 něco jsem o tom četl a nemusel by to být taky špatný. A hlavně to vypadá snadněji. Jako zdroj bych chtěl mít nějaký cd player ale možná bych to hodil k PC ještě nwm. Kdybyste srovnali ten zesik JPA50 a to Lmko co by jste si vybrali?

Re: Tranzistorový zesilovač

Já osobně LM, ale JPA jsou taky dobře hrající zesíky. LM je jednoduché a hraje bombasticky. K PC s integrovanou nebo CD přehrávači bohatě stačí.
DPA110 je pro tebe podle mě zbytečné, je to prostě DPA, takže všechno tohle přehraje, jenže se zdrojem zvuku jaký plánuješ, to nemá smysl.

Re: Tranzistorový zesilovač

Asi přeci jenom teď ještě postavím zesík s integráčem. Bude to přeci jenom můj druhý zesilovač. Ten první mam s TDA2030A a co jsem četl tak se to s tím Lmkem nemůže rovnat. Na tohle si DPS udělám sám viděl jsem na něj hodně návrhů. Jenom by mě ještě zajímalo kde seženu nejlevnější toroidy? (nebo sou všudě stejně tak drahý ? big_smile)

(upravil Hordek 28. 6. 2014 11:35)

Re: Tranzistorový zesilovač

.

(upravil rf 17. 11. 2015 13:35)

Re: Tranzistorový zesilovač

Zdravím, čirou náhodou - mám zesilovač v 19" racku VEctor DPA100, nemáte někdo schéma? Pamatuji si a našel jsem jen test v časopise MUZIKUS 4/1994. Eventuelně dky.  Foto zesilovače na letecké poště 33 dní - http://LeteckaPosta.cz/627485963

hraji na Yamaha DX – SY a Kurzweil ARTIS

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Tranzistorový zesilovač

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£