Téma: Zkušenost, názor, použitelnost?: Yorkville élite E1004 1Kw

Dobrý den, chci si pořídit tyto reprosoustavy. Chci je na diskotéky, zvučení občasně mluvenýho slova. Máte někdo zkušenost s touhle značkou ? Myslím si, že to pro mě bude hodně naddimenzované, ale člověk nikdy neví,...

Tady jsou tech. informace:


http://www.yorkville.com/products.asp?t … &id=16

Re: Zkušenost, názor, použitelnost?: Yorkville élite E1004 1Kw

Co je v tom za driver, co za tweetry, jak jsou dostupné náhradní díly a který nešťastník to bude stěhovat ?

Web

Re: Zkušenost, názor, použitelnost?: Yorkville élite E1004 1Kw

Já osobně big_smile Váha mě až tak nevadí,... drivery nevím nejsou nikde napsané právě :-/ jsem gůglil gůglil a nikde nic a nebo jsem slepejš

Re: Zkušenost, názor, použitelnost?: Yorkville élite E1004 1Kw

čo to stojí? 2xpiezo tweeter neviem neviem či by som to kúpil

Re: Zkušenost, názor, použitelnost?: Yorkville élite E1004 1Kw

no aktuelní cena jedné bedny kolem 20000 czk v zahraničí smile je tam jedna 1" horna,... právě že neznám to osazení to mě štve,...

Re: Zkušenost, názor, použitelnost?: Yorkville élite E1004 1Kw

No, znám slabší řadu (Pulse asi) a tam bylo jako vršek piezo Le Son. Tohle snad by mělo být výrazně lepší, ale moc nevidím důvod to kupovat.

Web

Re: Zkušenost, názor, použitelnost?: Yorkville élite E1004 1Kw

za tie prachy kupis aj nieco kvalitnejsie si myslim napr nejaky aktiv rcf + sub k tomu a to uz bude ina muzika

Re: Zkušenost, názor, použitelnost?: Yorkville élite E1004 1Kw

Já to budu kupovat za uplně jinou cenu,... co jsem na tohle četl ohlasy tak spokojenost,.. a na webech hodnocení 95%,... ale u nás není moc známo,... bedny mě vyjdou dvě na 5000 kč smile takže cena jako zadarmo,.... proto se na to ptám jinak bych je nebral, suby už mám 2, každej 800w, aktiv mě láká ale ještě na to nemám finance,...

Re: Zkušenost, názor, použitelnost?: Yorkville élite E1004 1Kw

Dnes jsem měl na servis slabší exemplář. Prý 750W:o a yikes .. Trafo 320 VA, lineár na výšky pulsní basy. Hlasitostně tak stavebnice Prodance Megaton EM151 a mizerný zesilovač 200W. Limítér funguje podivně, sice nějak zabírá ale prudkou špičku (tedy prudkou..z CD...) nepobere, v reprodukci se ozve serie prudkého praskotu..
Tam do dotáhnul Yorkville.. O chlup lepší Čína..

Web

Re: Zkušenost, názor, použitelnost?: Yorkville élite E1004 1Kw

Bedna E1004 , obsahovala ,pokud se nepletu:¨
2 x BC 15PE40 / 8ohm
1 x BC DE45 / 8 ohm
2 x piezo Le Son TLC1

Re: Zkušenost, názor, použitelnost?: Yorkville élite E1004 1Kw

Nejsem žádnej odborník, ale tušim, že tyhle bedny hrály v jednom pražskym klubu (Matrix) jako středovrchy - naštěstí to už vyměnili za L-Acoustic, to je jiná liga smile.

Jestli od toho nemáš přehnaný očekávání, tak si myslim, že za ty prachy... big_smile Minimálně to za stejnou cenu vždycky prodáš, si myslim (pokud nejsou nějak extra jetý) - takže proč je nevyzkoušet, žejo... Jen záleží, když se jich předchozí majitel zbavuje tak levně, jestli náhodou neví, proč to dělá big_smile.

Re: Zkušenost, názor, použitelnost?: Yorkville élite E1004 1Kw

chci to vzít do 6 k za 2 kusy,... neočekávám zázrak,... z hovna uplést bič nejde big_smile ale msylím si že na nějaké diskošky, karaoke, menši venkovní akce ze subama to stačit bude,... určitě lepší než dexon atd ne ?

Re: Zkušenost, názor, použitelnost?: Yorkville élite E1004 1Kw

Petr V. - Děkuju za pomoc ! Tak pán mi nafotil fotky co je uvnitř a to osazení odpovídá tomu co píšeš,... tak co vy na to ?
Jinak materiál kupodivu dle fotek není překližka,...