Téma: Rainbow CSX 265 vs Renault Fluence

Ahojte, vrta mi hlavou dlhsiu dobu, ako upgradenut hudbu v aute. Vec sa ma tak, ako priplatkovu vybavu sme si dali domontovat Arkamis s 3D zvukom, kazdy sa rozplyval nad nadherne hrajucimi bla bla... Nema cenu to rozoberat,skratka je to na tolko nepocuvatelne,ze az z toho prichadza zle. Ved kto by mohol v dnesnom svete cakat,ze za doplatok 400 Eur dostane aj nieco trosku kvaalitne ze ano:) Tak som zacal hladat a natrafil som na Rainbow CSX 265, ktoru maju velmi dobre ohlasy, ak ma pamat neklame, tak ich mal asi clarion. A teraz k veci, potebujem 4x stredobasove repro a 2 vysky. Narazil som na tento konkretny typ www.aftermarket.sk/kategoria/audio/repr … sx-465-20/ . Ako mi bolo napisane, tieto sa montuju spolu do jednych dveri, myslite si, ze by to bol velky problem, keby som dal 2 stredobasy do zadnych dveri? Dakujem vopred za odpovede big_smile

Re: Rainbow CSX 265 vs Renault Fluence

jj 3D sound by Arkamys skutečně neposlouchatelné bum, cink. Obávám se, že výměnou reproduktorů si moc nepomůžeš. Zvuk totiž ku*ví software. Kolega to má ve služebním autě (Megane) a je to šílenost.... jemu se to ale mooooooc líbí. Mně se na tom líbí jedna věc a tou je automatická regulace hlasitosti podle rychlosti auta.

Re: Rainbow CSX 265 vs Renault Fluence

Chces dat po 2 stredobasy do jednych dveri vzadu?
Vzdy sa davaju repra len dopredu, 2kusy vedla seba, je to na zvysenie zatazitelnosti a celkovej hlasitosti a tiez vyuzitie objemu dveri, ak ide o rozmernejsie dvere.
Dozadu stacia aj nejake 5", ak tam vobec chces nieco montovat. Podla moznosti potrebujes opat aj vyskace dozadu, inak by si mal pouzit nejaky sirokopasmovy reprak.

Ja som menil len predne repro, zadne som nechal povodne a su stiahnute asi o 15dB dole oproti prednym. Su len na slabe dotvorenie priestoru pre tych vzadu sediacich, ja ich vpredu takmer nepocujem.

(upravil mat00 4. 9. 2013 8:19)

Re: Rainbow CSX 265 vs Renault Fluence

Tak sa po dlhsej dobe hlasim s dalsou otazkou. Oplati sa podla Vas kupit rainbow cs 265.25 germanium k Rodeku R480i a Beyme Power 12? Myslim to tak ci su neni tieto repro vzhladom na zosilnovac zbytocne kvalitne(aj ked mam zosik potuneny Sinclairom)?
Dakujem za odpovede