(upravil exxxi 20. 4. 2012 13:50)

Téma: Chyba v aktivce LDP152a od LD

Ahoj, dostala se mi do ruky tahle bedna, vyuziju ji jako odposlech, jen si rikam, jestli nema vadu v zesilovaci, ma to dost mizerny stredy a trochu zkresluje kolem 100hz. Orientačně jsem to změřil v ARTĚ, prvni fotka je s orig. 4ohm neodymem, v druhem je. nahrazen Kappou 15lf, treti je mereni toho neodymu v teze bedne ale s jinym zesilovacem (a bez zadniho deklu).
Dik za rady a napady
http://exxxi.rajce.idnes.cz/_/
Edit: je v tom bi-amp zesik.

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

Re: Chyba v aktivce LDP152a od LD

To je vcelku bída, mezi 1-2 kHz to má díru, zkoušel si hejbat s mikrofonem? Tohle je v ose? Neměřil si to moc zblízka?
Jestli to má přístupnou elektroniku, tak zkusit pohnout s děličkou 15" vejš, aby to "trochu navazovalo na driver", předpokládám, že s driverem (1"?) už by sjet o něco níže nebylo dobré.

menší tip: pro sejmutí obrazovky ve windows stiskni na klavesnici print screen, v grafickém programu (stačí malování) dej vložit a máš sejmutou obrazovku.

Re: Chyba v aktivce LDP152a od LD

Meril jsem to asi 1,5m od repraku. Ta dira je fakt hrozna, ale nastavit tam nic nejde. Protože jsou v tom konci menene koncove tranzistory, bojim se, za tam bude chyba i v te vyhybce.

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.