Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » PA a zvukařina » Fadery do mixu Yamaha 01V96

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [11]

Téma: Fadery do mixu Yamaha 01V96

Neví někdo kde sehnat tahové potenciometry do digitálního mixu Yamaha 01V96? Jsou to motorizované, 100mm dlouhé mrchy. Nenapadá mi ani žádný distributor ND nebo autorizovaný servis.

Web

Re: Fadery do mixu Yamaha 01V96

Nie je problem. Ale asi bude treba presnu verziu pultu. Ake tam mas Vyrobne cislo? staci do ss.

Desktop: EVE Audio SC203+ sub EVE TS107, Asus Xonar. HT: ELAC AM180, Pioneer VSX-924-K

Re: Fadery do mixu Yamaha 01V96

Nemám teď mix přímo u sebe. Je to verze 01V96 V2. Aspoň informačně jaká by byla cena těch faderů?

Web

(upravil Klasikk 6. 4. 2012 16:57)

Re: Fadery do mixu Yamaha 01V96

Neviem Ti povedat cenu faderov pokial nepoznam S/N a verziu firmware pultu. Kolega servisak sa ma na to opyta ako prve. Najskôr to viem aj tak zistit v utorok ked budem v praci. Ak sa dobre pamätam, tak na LS9/32 to vyslo bez montaze na cca 500 Eur a tu to bude asi nieco podobne. Ak mas seriozny zaujem, do utorka mi daj vediet detaily o pulte (seriove cislo, firmware). Nieco mi hovori, ze pri vymene novych faderov musi ist do pultu aj novy firmware, lebo nove fadre uz maju prachovky a so starym firmware bezce "nevladzu" chodit hore dole a pult ich na zaciatku ani nedokaze nakalibrovat. Viac info v utorok.

Desktop: EVE Audio SC203+ sub EVE TS107, Asus Xonar. HT: ELAC AM180, Pioneer VSX-924-K

Re: Fadery do mixu Yamaha 01V96

Nevolal jsi kvůli tomu včera ? Kolik ks jich potřebuješ ? Nějaké 2 nebo 3 skladem asi mám.

Po výměně je nutná kalibrace. Co se týče rozdílu staré a nové provedení nevím, jaký je rozdíl, u Thomanna mají oba typy za stejnou cenu.

Web

(upravil tubamusic 7. 4. 2012 2:28)

Re: Fadery do mixu Yamaha 01V96

Sendy: Kalibraci faderů bych asi zvládl. Chci se jen ujistit, že se bavíme opravdu o motorovém potenciometru z výše zmíněného mixu. Nejde tam o nic jiného než to tam přeletovat a maximálně ještě zkalibrovat. Je to obyč tahovej potík ovládanej přes zubový řemínek motůrkem. Měl jsem to rozebraný kvůli čištění dvou faderů, bohužel se to nezlepšilo, takže bude nutná výměna. pokud je máš skladem, dej cenu třeba do SZ a podmínky doručení. potřebuji 2ks. Díky

Web

Re: Fadery do mixu Yamaha 01V96

V tom pultu snad ani jiné než motorové fadery nejsou, nebo se pletu ?
Vypadá to takhle :
http://www.thomann.de/cz/yamaha_ls_901v … _fader.htm
nebo
http://www.thomann.de/cz/yamaha_ls_9mot … er_new.htm

Web

(upravil tubamusic 7. 4. 2012 12:18)

Re: Fadery do mixu Yamaha 01V96

Super. Ani jsem netušil že Thomann něco takového prodává. Shodou okolností mám k němu v nejbližší době cestu, ale pokud to máš skladem, klidně je vezmu od tebe. je to ta první varianta "Yamaha Motorised Fader LS9/01V" ale vypadají oba nejspíš stejně. Trochu mě zmátl přízpěvek od Klasikka.

Web

Re: Fadery do mixu Yamaha 01V96

Jestli tam jedeš, tak je tam rovnou kup. Já měl nákupku kolem 700Kč (drahé dopravné), navíc se mi to neztratí, někdo přiběhne se zničenou 0196 nebo M-controllerem a nemusím shánět.

Web

Re: Fadery do mixu Yamaha 01V96

Ten jeden typ ma v popise dustprove cize je to novy typ ktory ma prachovky- vsetky fadre musia byt ale stejné- cize bud vsetky s prachovkami alebo vsetky bez prachoviek. Tie s prachovkami potrebuju iny firmware ako som pisal.

Desktop: EVE Audio SC203+ sub EVE TS107, Asus Xonar. HT: ELAC AM180, Pioneer VSX-924-K

Re: Fadery do mixu Yamaha 01V96

Ahoj, neviem ci si uz vyriesil tie fadre, ale ak mas zaujem mam ORIGINAL fadre origo zo skladu ND Yamaha, bez prachoviek za 20,5EUR/kus, s prachovkou 23,5EUR/kus.

Desktop: EVE Audio SC203+ sub EVE TS107, Asus Xonar. HT: ELAC AM180, Pioneer VSX-924-K

Příspěvky [11]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Fadery do mixu Yamaha 01V96

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£