Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 5 z 8)

Audioweb.cz » K fóru » Změna: audioweb od nynějška webfórem

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 8 »»»

RSS

Příspěvky [81 až 100 z 146]

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Jo, když máš práva, že

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Tak evidentně je uložené heslo a je nastaveno automatické přihlašování, promazal bych vložená hesla a nastavení dal na default.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Antonio: zcela určitě ne, doma mi to dělá to samé (IE8), na starý web to nedělalo. Mozzila je v pohodě. Neřeš to.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

tek: No je to záhada.

Vypadá to, že po týdnu fórum jede bez větších problémů, mě zbývá ještě naimportovat stojanové reprosoustavy a pár drobností a bude hotovo. Vzhledem k nepřehlednosti a nemožnosti subfór jsem založil sekci DIY projektům.

Jakékoli napády na další vylepšování, připomínky... jsou vítány.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Nešlo by zasílat upozornění na novou SZ do mailu ? Taky jsem si vypl to citování v SZ do odpovědi a stále to cituje......nebo to neumím nastavit? Nikde jsem to nenašel.....

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

To nejde.

Pokud myslíš tohle: Quote the beginning of the message in message lists., tak to je citace začátku zprávy v seznamu zpráv, jako v mejlu.

(upravil DJ_Rix 11. 3. 2012 20:47)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Aha. Tak tím pádem ztrácí celej systém SZ na smyslu,protože toho že se ztučnil nápis SZ v rohu si všimnu opravdu jen těžko a náhodou-kdežto info do mailu,máš novou SoukromouZprávu by to řešilo.....

(upravil paf 16. 3. 2012 9:42)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Me napada jen kosmeticka zmena velikosti okynek. Kolonky FORUM a POSLEDNI PRISPEVEK jsou prilis velke a kolonka TEMATA je mala a pusobi to neprehledne.
Dulezitejsi je jiste nejdriv dodelat import a potom resit ostatni prkotiny...


EDIT: zkousel jsem se podivat na Audioweb pres mobil a bohuzel to nevypada dobre - u me nepouzitelne. Jakoby byla stranka rozmerove prilis velika. Nicmene tohle pro me neni az tak dulezite.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Připomínám http://provizorium.audioweb.cz, bylo by dobré založená témata přesunout sem a smazat.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Pokud to jde, prosil bych o výraznější indikaci že došly nové SZ než je změna fontu na bold (třeba kdyby se v závorce za SZ objevoval počet nových zpráv). Všiml jsem si po dvou týdnech smile

Děkuju!

Web

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Viz 85-87.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Než takhle, to by bylo lepší SZ úplně zrušit.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

já si SZ ani do dneška nevšimnul a to už jsem tam také jednu měl...  dal bych kdyžtak odkaz na horní řádek k ostatním důležitým a né jen na obsahovou složku.  nové zprávy bych označil červenou barvou a ztučnil. pokud to jde

Web

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Můžu to maximálně teď přejmenovat, tzn. bude více viditelného tučného textu. Ve vašem případě, Rixi a opampe, se divím, u Oxygenu je odkaz viditelný stále.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Zkouška rozhlasu.

http://youtu.be/zpe4T0lXZcE

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Objeví se někde tlačítko které se kdysi nazývalo tuším "moje příspěvky" - bylo někde úplně dole?
Mě se osvědčilo při posouvání starších nabídek v bazaru, ale i při hledání. Prostě se získal seznam všech příspěvků v jednom.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Profil/zobrazit všechny vaše témata.

(upravil pslava 24. 3. 2012 10:38)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Od včerejška znovu blbne IE .. prakticky stejné, jako na obrázku o  stranu zpět od trachty..
Přeházeny mám jen koncová jednotlivá témata.., příspěvky zobrazené do sebe , nedá se to vůbec číst..

Dělá mi to styl urban, tedy bez přihlášení nečitelný , oxygen je v pořádku .. smile

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

pslava: Teď už by to mělo být OK, dík za upozornění!

(upravil Betaron 25. 3. 2012 10:29)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Před chvilkou jsem dal příspěvek a vidím že čas mi to tady na webu ukazuje zimní. Mám si přidat hodinu v nastavení? Čas v PC jsem upravil už v noci..

edit; a po odhlášení neskočí správný čas

Příspěvky [81 až 100 z 146]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 8 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Změna: audioweb od nynějška webfórem

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£