Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 8)

Audioweb.cz » K fóru » Změna: audioweb od nynějška webfórem

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 8 »»»

RSS

Příspěvky [61 až 80 z 146]

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

To přesměrování tam je spíš z jinýho důvodu - data z formuláře se musí odesílat na jiný php soubor, jinak by snadno docházelo k situaci, že pokud po odeslání formuláře (tj např. odeslání příspěvku do fora) byste v prohlížeči klikli na refresh, data formuláře by se odeslala na server znova - to je samozřejmě nechtěné. Toto je jedna z metod, jak tomuto zabránit. Ono teoreticky by ta stránka "za 1 sekundu" se nemusela vůbec zobrazovat - stačilo by přesměrovávat funkcí header. Ale s tím antonio asi nic neudělá, musel by rozkopat zdrojáky fóra, a to si myslím že se mu nechce... navíc kdoví jak je to tam řešené a proč to dělá to co dělá.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Firefox ukazuje vše v naprostém pořádku, ale Microsoft IE to takhle kurví:

http://imgbank.cz/images/awscr.png
(obrázek složen ze tří scr)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

jj, IE to ma total rozhozeny sad

plus mi prijde, ze je nedoladeny formatovani pro Safari - na iPhone-u se mi stranka zobrazuje zbytecne uzka...

btw design se mi libi wink

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Díky za upozornění, byl problém v češtině.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Antonio: jj ted uz je to ok.

ruzne DIY repro

Web

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Přidávám se taky s "problémem". Dám označit příspěvky jako přečtené, neodhlásím se, za cca 3 hodiny se vrátím zpět, dám nové příspěvky a najednou tam mám zase všechny ty "označené" ukázané jako nepřečtené.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

babakus:

To stejný i když mažu sušenky a koukám v jiným pc,.. celkem dost naprd,.. navíc to ohlašuje i moje jako nepřečtený což je logicky hloupost když se přihlásím,.. kéžby na všecky věci narád dali označit jako přečtené a fungovalo to,... jinak vše dobré smile

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Taky mám tento problém, ale naštěstí stejně jako staré fórum to dělá jen u pár příspěvků.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Já k tomuto problému zatím nedošel, sám používám jen "aktivní témata", proto jsem je dal i na hlavní panel. Od nové verze fóra nic neodznačuji, přečtené se odznačí samy a ty, co nechci číst, nechám tak, po opětovném přihlášení se už jako nepřečtené nehlásí.

(upravil luta 10. 3. 2012 11:38)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Na Androidu v Opera Mini se stránky načtou takto odZoomovane. Při zoomu je vše OK. Vypadá to, jakoby to šedé pozadí mělo zbytečně velkou nastavenou šířku..Ale jen střílím
Prohlížeč Androidu zobrazí vše Ok. Jinde než v Opeře Mini jsem na to zatím nenarazil.

Nic hrozného, jen to trošku obtěžuje.

http://luta.7u.cz/imgLinks/audioweb/shotOperaMini.png

Web

(upravil zuki 10. 3. 2012 19:43)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Jedna pozitivní: s IE10 a Win8 vidím (zatím) vše OK. I tu šedivou lištu s menu. smile

která se mi určitě ještě včera v IE8 nezobrazovala a jak teď vidím i dnes na IE8 menu i písmo je stejně šedivé jako podklad tudíž skoro neviditelné.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Mám dotaz, pročpak mi nefungují soukromé zprávy? Tj nezobrazuje se odkaz pod mým avatarem.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Nejspíš to bude proto, že sám sobě si SZ nemůžeš poslat. Já pod tvým avatarem vidím tlačítko SZ.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

To zní logicky smile

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Odhlásim se, opustím web, a při příští návštěvě mi to ukazuje, že jsem přihlášený.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

tek: S tím nevím co dělat, nesetkal jsem se s tím. Jestli není problém v cookies.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

antonio: souvislost s cookies to asi má, když je zakážu, tak se to neděje. Když je povolím, při každém otevření webu se objeví, že jsem přihlášený a mohu se odhlásit (přitom mi to ale nedovolí vložit příspěvek). I když se odhlásím, vypisuje mne to jako registrovaného uživatele i nadále.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Ctrl + Shift + Del a pak je případně zkusit zakázat.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Dohnalík : smile to není pro mne řešení, musím je mít kvůli jiným věcem povoleny. Na druhou stranu mi to zas tolik nevadí, píši to  antoniovi jen kvůli dalším možnejm chybám (IE 8), Jsem v práci, doma vyzkouším i jiné prohlížeče.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Cookies jsou zakázat jen na konkrétní web.

Příspěvky [61 až 80 z 146]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 8 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Změna: audioweb od nynějška webfórem

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£