Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 8)

Audioweb.cz » K fóru » Změna: audioweb od nynějška webfórem

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 8 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 146]

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Nějak mi nefunguje vyhledávání.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Tondo, rozdíl mezi modrým a černým písmem je minimální, nešlo by dát alespoň názvy témat tučně, změnit font nebo zvolit odlišnější barvu? Jak jsou písmenka široká jen jeden pixel, podobné barvy splývají.
Možná by také stálo za to vypustit nebo upravit údaje pod avatarem. Zbytečně to natahuje příspěvky na výšku, takže se toho na dnešní módní monitory moc nevejde. Mně se na výšku monitoru 1080 bodů vejdou 4 jednořádkové příspěvky (bez avataru 5). To je informační hodnota tak jedné SMS zprávy! Třeba datum registrace nebo počet příspěvků bych klidně oželel. A nebo dát tyhle věci napravo vedle avataru. Ušetřilo by se 50% místa.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Skvělé wink  Chtěl jsem se přihlásit pod novým jménem a nešlo to. Až mi došlo, že je se třeba přihlásit pod původním. Škoda sad

Web

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

7tech: Takovéto detaily pořeším až později. Vybraná část informací pod avatarem nejde jen tak vypnout, buďto všechno nebo nic, to bych musel hledat a přepisovat v souborech. Maličkosti nechám na později.

The_P: Jáká je nejlepší cesta k přepsání řetězce v databázi? Potřeboval bych všechen text "audioweb" nahradit za "audioweb". Je toto spolehlivé na tak velkou databázi? rád bych to udělal online přes phpmyadmin.

(upravil The_P 4. 3. 2012 11:59)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Antonio: Spolehlive to je, otazka spise, jak dlouho to bude trvat. Obecne je aplikovan casovy limit na delku exekuce jednoho dotazu, tudiz to mozna bude nutne delat po castech (omezeno trebas podle rozsahu ID na zmenu jen 1000 postu najednou) a nejlepe v transakci, coz umoznuji ovsem jen InnoDB tabulky v MySQL. Taktez tohle se tyka jen obsahu, jestli Ti jde o prejmenovani tabulek, na to takovy prikaz neplati.

Jinak zmenit text za jiny a la 'nahradit' prikazem stylu "update TABLE_NAME set FIELD_NAME = replace(FIELD_NAME, ‘find this string’, ‘replace found string with this string’);" samozrejme mozne je, ale opatrne a lepe vyzkouset pres ten select, jestli to dela opravdu, co chces ;D

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Tak taky gratuluju, ze se to nakonec podarilo, ikdyz uz nejsem nijak aktivnim prispevatelem a chodim jsem tak 1-2 krat do mesice omrknout, tak by byla vecna skoda o vsechno prijit wink

(upravil antonio 4. 3. 2012 14:50)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Dočasně stahuji výchozí skin Urban, evidentně mi na něm padají vkládané příspěvky, snad nějaká kolize při několikanásobné editaci s tagama či co, možná už se vám to taky stalo. Obsah příspěvku v editaci neodpovídá tomu reálně zobrazenému/uloženému.

Edit: Tak jsem při tom načapal i Oxygen... sad

The_P: Tak příkaz UPDATE posts SET message = replace(message,'forum.audioweb','audioweb') trval jen 7 s, opraveno 4000 řetězců.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Hlásím se do služby a blahopřeji ti že jsi to zachránil smile Výborná práce.

Web

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Tondo,koukám že nefunguje sledování tématu a to ani těch kde jsem něco v minulosti psal.....(u některých jsem si jen klikl na sledování tématu)......jde s tím něco udělat,nebo nic? Vlastně až časem člověk zjistí že se ho třeba někdo na něco ptal a když si toho nevšimneš přímo ve vlákně nebo sekci tak se to nedozvíš.......

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Jo promiň,teď jsem to po sobě přečetl.......po napsání nového postu sledování funguje,myslel jsem to na všechny ty posty co jsi natáhl ze starého fóra........

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Retroduktor napsal:

Já mám takový problém. Nemohu se pod svým jménem/nickem přihlásit. Už jsem se registroval dvakrát. Po třetí už jsem si založil novou mail adresu a zaregistroval se pod jiným nickem. Pochopitelně pro to, že mé jméno nebo moje emailová adresa už je registrována a nemohu jí použít. Ovšem nejde se mi na ní ani přihlásit.
Thomas smile

Proč jsi mi nenapsal? Na původním mejlu máš heslo k Thomas účtu.

(upravil Thomas 4. 3. 2012 19:36)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

No tak už to jde. Díky. Nenapsal jsem, protože jsem si říkal, že máš dost práce s řešením jinejch věcí a né se starat o můj účet.
Ano, já své heslo vím a na původním účtu by mělo být stejné. Do včera všechno fungovalo jak má. Prostě to nechápu a nebo jsem někde udělal chybičku. I to se může stát smile Ještě tam nemůžu narvat Avatar, když to zmenším má to furt tak 15kb, ale nějak se s tím poperu smile

Tak jsem si našel i ten starý. O.K. díky smile

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

zkus obrázek uložit ve formátu PNG, taky jsem to tak řešil

Web

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

chyna.cz : Dík, už je to vyřešený. Prohrabal jsem se těma avatarama v raru. Jinak...pěkný sluchátka! Ty bych si i poslechl smile

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Díky, paráda.

Pouze nevidím tlačítko Označit témata jako přečtená, snad špatně hledám. A trochu mě mate barevné rozlišení přečtených/nepřečtených témat, můj omezený rozum to vidí přesně naopak než to je smile

Web

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

To tlačítko tu je, pod seznamem témat uvnitř každé kategorie zvlášť. Chtělo by to ale tlačítko pro celé forum.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Najjednoduchšie je to prozatím tak, že si vpravo hore klikneš na "Nové příspěvky" poprezeráš čo ťa zaujalo a potom dole klikneš na Označiť ako prečítané a je pokoj.

Web

(upravil zuki 5. 3. 2012 20:40)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Z nějakého neznámého důvodu  ( v šedivém stylu zobrazení na monitoru W2284F)
pod menu obsah... programy ... atd. nevidím tmavší šedivé podbarvení a ta šedivá písmenka mám na stejně šedivém podkladu, tudíž skoro neviditelná. Podklad menu zmavne (hodně) jen pokud na něj najedu kurzorem.  Monitor  zobrazuje fotky apod správně...stupnice šedi se jeví i v kontrolních barevných a šedivých testovacích obrazech celkem OK.

Jsem sám, nebo je nás takových vícero?

V práci na nějaké ještě horší šunce je to podbarveno celkem dobře...

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Buďto nemáš roztažené okno nebo snad starý prohlížeč, v IE jsem to nezkoušel.

(upravil Milan_F 7. 3. 2012 23:39)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Dělá to i v Opeře. Pokud se odhlásim, menu skočí pod ten tmavě šedej pruh nahoře a položky jsou k nerozeznání od pozadí. Po přihlášení je menu zpátky v tom horním tmavě šedém pruhu.
Odhlášen
https://i.postimg.cc/CZsNySb3/2038743.png

Přihlášen
https://i.postimg.cc/jwqhtmXL/2038746.png

Příspěvky [21 až 40 z 146]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 8 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Změna: audioweb od nynějška webfórem

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£