Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 9 z 9)

Audioweb.cz » Reproduktory » 8BR40 nebo ARN-226?

  Stránky: ««« 1 ... 7 8 9

RSS

Příspěvky [161 až 171 z 171]

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

little: Jen to není středobas, ale bas.

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Ale nejde o bum cink, ale jde o to že to nebasuje smile protože prostě 30litrů closedn nestačí.

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Stačí, ale chtělo by to ještě sundat středy a výšky o 3dB, pak to zní dobře. I ty středy se dají poslouchat.

Web

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Zvětšováním uzavřeného objemu si ale o moc nepomůžeš, předně by to chtělo výhybku s dobrým bafflestepem a když i to bude málo, bassreflex...

(upravil mirulu 24. 5. 2007 16:28)

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Ten bassreflex jo, ale ne k hifivěži s DF=0 smile a bez subsonicu. Mam tu nějaký cívky ještě. Tak jí dám do série s tou co tam je a sundám ty středy lol (odpor hezky poroste smile ) a výšky změnim odpory no. Nic jinýho dělat nemůžu. To tak nechám, sem si na to zvykl já, tak ségrě to nepřijde ani.

Web

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

No tak ja sem teda rozhodnut, ale v LSPCADu nejde udelat 3p vyhybka hvuli dema. Nema nekdo nejaky napad?Nebo kde bych stahnul LSPCAD 5.43 Vsude je uz jen 6.xx rada

Web

(upravil luikas 25. 5. 2007 7:38)

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

Mike: ja to resim tak, ze basak simuluju jako ozvucnici a predpokladam, ze do tech 200-300Hz neni zadna bota... jinak toho BR bych se nebal, to IMHO dost pomuze, segra bude spokojenejsi smile

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

luikas: Ja to stavim pro sebe, mirulu pro segru. Ja mam na to casik. Mozna v nedelu uz budu hrat, ale urco pujdu do 3 pasma. ale az bude nejaky drobarek.

Web

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

jej, tak to sorry, ja jsem ted vecer co vecer v lihu, tak mi to tak nepali smile

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

na to aky pouziva zosik mu to hra celkom, chcelo by to charu nasimulovat trosku do lavoru,aby sa nemuseli zapinat ty ekvalizery vselijake,a malinko vysky zatlmit(1dB priblizne), zvukovo to je potom celkom pekne do ucha. skoda len tych holych stien v miestnosti, zvuk je potom dunivy a ozyva sa. inak ja som z tych bielych bedynek celkom poteseny, skoda len tej bielej no big_smile
GTCcko hra dost cisto, aj gitarky su pekne rezavejsie, na stlpoch mi prisli nie az take 'zive'
tolko moj subjektivny nazor.

(upravil mirulu 26. 5. 2007 23:23)

Re: 8BR40 nebo ARN-226?

2 RK ... Já na upgrade s.ru. Jak je rozehrávám, tak se mi to začalo líbit, takže kliďásek. Stavět s tou beymou 3pásmo, tak jí určo něco přes 40 litříků dám no. Ty bedny jsem záměrně udělal prostě menší, kvůli výchylce, která vznikne buzením z hifivěže a taky kvůli tomu, že když už jsem dělal dvoupásmo, tak 40 litrů by nebylo moc hezký. Jinak tu místnost musim nějak vyřešit no. Na tu zeď vepředu bude v budoucnu promítat projektor, tak tam toho moc nedám no. Mam z toho takovej HALL no smile Stejně ... když to poslouchám denodenně, tak mi to přijde už přirozený. Na těch sloupech je trochu přehnaný bafflestep. Ten screenshot simulace těch sloupů je již z bafflestepem. -3dB jsou stáhnutý basy a pořád jsou výš, takže je basů přebytek, proto se bentlymu zdá, že středy nejsou tak živé.

Web

Příspěvky [161 až 171 z 171]

  Stránky: ««« 1 ... 7 8 9

Audioweb.cz » Reproduktory » 8BR40 nebo ARN-226?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£