Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » zajimava online aplikace

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [11]

(upravil luta 5. 1. 2012 0:26)

Téma: zajimava online aplikace

Při přípravě na zkoušku z umělé inteligence a z dlouhé chvíle :

http://en.akinator.com/

je to v podstatě vcelku dobře vyladěnej expertní systém, který dle pokládaných otázek a vašich reakcí dokáže s vysokou pravděpodobností trefit na jakou známou fyzickou či fiktivní osobnost myslíte cool

Web

Re: zajimava online aplikace

Jo jo, je to super, užili jsme si s tím srandy, a že se ta mrcha v 98% případů trefila...:)

Re: zajimava online aplikace

kloubouk dolu před těma, co vytvořili bázi znalostí toho ES..

Web

Re: zajimava online aplikace

Neuhodl smile

(upravil luta 5. 1. 2012 10:57)

Re: zajimava online aplikace

tak záleží jestli je v databázi a jak moc známá osoba to je. Hlavně z čr musí být spíš mezinárodně známá..třeba pana Klause to uhodlo na základě jedné z mnoha otázek : does your character lie a lot? yes.. cool

Web

Re: zajimava online aplikace

No tak to čumim yikes

Re: zajimava online aplikace

Tento semester som mal ES ale že by som prišiel na nejaký prínos toho celého, tak nie... Veď aj tak to všetko musíš tomu systému povedať ty smile
Tak isto prekladače (čo som mal tiež tento semester)... Na kieho frasa mi bude niekedy treba vedieť také idiotiny? Ach!

Web

(upravil luta 5. 1. 2012 22:32)

Re: zajimava online aplikace

asi se to docela i používá třeba hodně v medicíně..jsou těch ES různé typy od diagnostických po plánovací.. mě to teda taky nenadchlo. krom této aplikace, kterou jsem našel ve slajdech přednášek. kdysi na Bc jsem z toho měl i projekt ale tam to bylo jen spíš na pochopení tvorby pravidel apod.. dělat nějakej ES na profi úrovni zabere pěknou dobu a hlavně to chce ty experty..

Web

Re: zajimava online aplikace

No tak jsem ji teď po pár letech vyzkoušel, ale že přijde na Fryderyka Chopina by mě nenapadlo.

Re: zajimava online aplikace

Uhodlo mi to Goťáka skoro hnedle:), ale kultovního indického zpěváka Dalera Mehndiho ani napotřetí:(  ( http://www.youtube.com/watch?v=-bAN7Ts0xBo ) smile

Re: zajimava online aplikace

Mi to dokonce kdysi uhodlo Malfuriona big_smile To zná snad úplně všechno na co si vzpomenu big_smile

hue hue hue

Web

Příspěvky [11]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » zajimava online aplikace

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£