Téma: ZeroDACan vs. ASUS Essence STX

Zdravím pánové, zvažuji nákup nového překladače řeči počítačů do řeči lahodící mému uchu. Co myslíte, je lepší volba ZeroDAC nebo ASUS Essence STX? Poslouchám samozřejmě jen ve stereu, místa mám dost, nebráním se další krabičce. Co bude hrát lépe? Neberu výstupy pro sluchátka, na to si postavím vlastní zesilovač. Díky

Re: ZeroDACan vs. ASUS Essence STX

no rozhodně víc věřím Xonaru ST, kterej má i slušnej sluchátkáč.

Web

(upravil Dohnalik 29. 12. 2011 18:06)

Re: ZeroDACan vs. ASUS Essence STX

Koukal jsem no, je tam opampovo TPA6120, takže to hrát špatně rozhodně nebude. U Zera mě láká možnost tuningu, někteří říkají, že je po pár úpravách lepší než DACy za 10k, ale tady si myslím už účinkuje placebo.
Jen doplním, že to bude živit DPA223.

Re: ZeroDACan vs. ASUS Essence STX

no nevím na ZeroDAc sem nic dobrýho neslyšel. Xonarem ST vedle nejspíš nešlápneš. Nebudu říkat, že hraje líp jak dacy za XY, ale srovnání by to bylo zajímavý

Web

(upravil Dohnalik 29. 12. 2011 18:47)

Re: ZeroDACan vs. ASUS Essence STX

Vím, že na slovanetu na to nebyly vzneseny zrovna nejlepší ódy, ale naopak na AVmanii to celkem vychvalují, asi raději dám na tu STX. Nějaké porovnání by mě taktéž velmi zajímalo.

Re: ZeroDACan vs. ASUS Essence STX

ST ne STX. tak kup obojí a porovnej to.

Web

Re: ZeroDACan vs. ASUS Essence STX

STX je jen ST s převodníkem mezi PCI a PCI-e, obstarožní PCI už kupovat nechci, myslím, že už ho na desce ani nemám.

Re: ZeroDACan vs. ASUS Essence STX

no když myslíš...

Web

(upravil Xhibit 30. 12. 2011 10:29)

Re: ZeroDACan vs. ASUS Essence STX

Mám ZERO. Nehraje vůbec špatně, pořádně ho ale odzkouším až dodělám DISPRE2. Zatím ho mám jen přes potenciometr z line OUT volně na kablíkách na stole, přímo do DPA. Ovšem ideální to asi není, lezou mě tam nějaké ruchy. Když dám při přehrávání v NTB pauzu, volume naprosto naplno tak pár desítek cm od výškáčů slyším lehce nějaké bzučení, které se trochu mění s pozicí otočení potenciometru. Při běžném přehrávání toto nemáš šanci zjistit. Nicméně porovnání s asusem nebude, nemám ho ani neplánuju, stejně mám NTB. Ten asus nemusí být vůbec špatný, ale osobně bych dal přednost externímu řešení.

(upravil Milan 30. 12. 2011 13:47)

Re: ZeroDACan vs. ASUS Essence STX

Co jsem se bavil s člověkem, který to měl a hned se to ho rád zbavil, tak bych se fakt docela divil, protože ta zvukovaka hraje velmi slušně.

Web