Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » Pomoc s opravou Genius SP-HF1800A

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: Pomoc s opravou Genius SP-HF1800A

Zdravím.

Za doposiaľ nezistených príčin mi zhorel integrovaný obvod na koncovom stupni v reproduktoroch Genius SP-HF1800A. Problém je v tom, že zhorel takým spôsobom, že neviem prečítať jeho sériové označenie. Chcel by som sa opýtať, či mi náhodou niekto nevie pomôst a napísať mi označenie toho integrovaného obvodu.

PS: nič v zlom, ale nepotrebujem počuť kritiku, už som sa tu dočítal, aký máte na tie repráky názor a som si plne vedomý, že je to smetie. Len mi je ľúto ich vyhodiť.

Za pochopenie a reakcie vopred ďakujem.

Re: Pomoc s opravou Genius SP-HF1800A

Podle mě je tam TDA2050......

(upravil Jurawood 21. 12. 2011 22:33)

Re: Pomoc s opravou Genius SP-HF1800A

TDA určitě, číslo nevím..

zato vím frekvenční charakteristiku sluchátkového výstupu při korekcích na nule...

Viděl někdo hezčí DIRECT?
http://img62.imageshack.us/img62/5232/frekvennchar.png

(upravil TheLastUnicorn 22. 12. 2011 20:09)

Re: Pomoc s opravou Genius SP-HF1800A

Ježišikriste, co to je? Magnetofon na rychlosti 4,76cm/s? big_smile

Re: Pomoc s opravou Genius SP-HF1800A

Frekvenční rozsah 20Hz-20KHz ala genius.

Re: Pomoc s opravou Genius SP-HF1800A

Však tam někde bude +-15dB, jen to bude chtít na přečtení mikroskop.

Re: Pomoc s opravou Genius SP-HF1800A

Zdar
Tyto repra mám doma. Dnes začalo v nich praskat a chrčet což asi bude trafem nebo koncákem a nebo to muže být jeden z těch šitózních poťáků. Snad ne kondík to se potom blbě hledá. Takže je brzo kuchnu a potom ti napíši číslo toho IO. Jinak ano je to šit ale je to pořád lepší než integrované repro v televizi a za tu cenu to jde. Ono dneska člověku zbývají tři věci . 1. koupit si levný repro s dobrým poměrem cena/výkon. 2.  Když mám prachy tak si koupím pořádný repro za 20K 3. Což si myslím že je stejně úplně nejlepší. Je si udělat repro sám. Pokud jste šikovní tak to bude hrát lépe než repra v ceně jakou dáte za vaší tvorbu. A navíc si to můžete udělat přesně podle vašich představ.

Re: Pomoc s opravou Genius SP-HF1800A

A v případě koupení si levných repro je třeba počítat s tím, že v 90% bude zvuk stát za prd díky nekvalitním měničům, zesilovači, na kterém je v podstatě všechno špatně a bedny vyrobené z plastu a přinejlepším z lisovaného papíru. Tuto možnost bych zavrhl, v kategorii levných repro není nic, co by alespoň trochu hrálo a pak to jednoho krásného dne nebouchlo. Je lepší si sehnat nějaké starší bedny, k tomu nějaký zesilovač, dám za to  stejnou částku jako za čínský bedny a kvalita bude úplně někde jinde.

hue hue hue

Web

(upravil Mr.Lolendo 24. 6. 2012 22:04)

Re: Pomoc s opravou Genius SP-HF1800A

Je to STA540SA

http://cs.utsource.net/goods_files/pdf/23/234817_STMICROELECTRONICS_STA540.pdf

jinak trafem nebo poťákem to není. Vypadá to na kondík.

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » Pomoc s opravou Genius SP-HF1800A

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£