Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » PA a zvukařina » Jaký zesilovač?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: Jaký zesilovač?

Zdravím. Chtěl bych se zeptat jaký zesilovač by se hodil ke dvoum subwooferům DAP Audio x-18B? Díky za rady smile http://www.zvuk-svetla.cz/shop/product/ … udio-x-18b

Re: Jaký zesilovač?

Vzhladom na kategoriu subu by som pouzil asi EAW CAZ 2500 alebo Sekaku PSA-31500, ci LexonPro (RH Sound) 2000XL, myslym ze k tomu nic-moc subu ani kvaltnesi netreba. POkial chces usetrit na cene dal by sa pouzit EAW CAZ 1400 alebo Lexon 900XL v mostikovom zapojenie a subbasy daat paralelne. Tych 104dB/w/m necakaj toto nedokaze ani EAW ci RCF a tiwe su cenovo aj kvalitou uplne dakde inde... ani nahodou davam mu tak do 95dB/w/m v reale...

Re: Jaký zesilovač?

Ahoj, prosím, můžete mi někdo poslat odkaz na návod k použití zesilovače Lexon 2000XL? Díky moc.

Re: Jaký zesilovač?

No myslím že snad nejlepší návod je to vyhodit/ nepoužívat. Jinak při trošce námahy stačí použít www.google.com do okýnka zadat jméno toho zázraku a nejdeš spoustu návodů a recenzí smile

Re: Jaký zesilovač?

S tym ze to vyhodit z vami absoutne nesuhlasim Lexon 2000XL je vyborne hrajuci spolahlivy a celkom  dobre postaveny zosilnovac, poznam cloveka co ich ma 4 roky, ma 3ks zvuci nimi aj line na namestiach a pri beznom servise ako vycistenie od prachu, vymena konektora, vypinaca, vetraku slapu bez problemov. Z behringerom ci american audio to nejde porovnavat. Vnutri je to iste ako Ecler.

Re: Jaký zesilovač?

no, já mám repráky LD systems, používám je už 6 let a spolehlivě hrají, nicméně to neznamená, že to není stačkobedna...
na to použití, jak je používám jsou akorát. (za ty prachy...)

lexony fakt nejsou kvalitní zesáky. a diskutovat která ze sraček je řidší nebo hustší nemá cenu.

Re: Jaký zesilovač?

No, nevím, třeba na reprománii je pár lidí, kteří ty Lexony používají a jsou spokojeni. Stačí hledat.

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

Re: Jaký zesilovač?

něříkám, že nemůžou být spokojeni.
Za ty prachy patrně odvede odpovídající službu.
Znám spoustu lidí, kteří jsou spokojeni s fábii1,2htp, bez rezervy, a s židlí místo autosedačky.
Znám spoustu lidí co jsou spokojeni s Audi Q7.
Já jsem spokojený s mám Rendlíkem.


Pro Q7čkáře je rendlík hnus největšího kalibru, do kterého by nikdy nesedli... Mi vyhovuje... Za ty prachy....
Já zas nemussím 1.2 HTP, ale někomu vyhovuje, za ty prachy... A o tom to je.

DO kvaltiních značek, kdy zesík má všechny ochrany, vydrží hrubé zacházení, vydrží i nějakou tu nepřízeň osudu, jsou robustní konstrukce a dlouhé životnosti, lexony fakt nepatří... To ale neznamená, že za svou cenu neodvedou kus práce.

Re: Jaký zesilovač?

Dalča: Naprostej souhlas smile

djmayo: tvrď si to vesele dál smile ale prosímtě nepřesvědčuj ostatní lidi co tomu nerozumí aby se pak někdo nespálil a nevyhodil peníze. Povídačky můj kamoš má kamoše co má,... nebo znám člověka,... jsou asi tak hodnotný jako televizní koniny na TV Ho*na. Já osobně kdybych tohle někde viděl na akci kde mám hrát/ zvučit tak beru nohy na ramena a utíkám pryč smile a to neříkám že mám ve své výbavě nějaký ty "High endy".

exxxi: spokojení? já si spíš myslím že to je ten styl lidí co si to nalhává / nerozumí tomu. Když si člověk koupí takový shit tak to musí koupit buď s tím že je to shit a že chtěl hrozně ušetřit a ví že to nemá výkon 2x500w ale 2x 125w a ví že to je jen takovej zesilovač na oko. No a nebo je to člověk co se nechal napucovat a vůbec tomu nerozumí. Viděls někdy ten průjem zevnitř?

Re: Jaký zesilovač?

http://www.pa-forum.ro/viewtopic.php?t=1188

Zle ste ma pochopili. Ano Lexon nie je špica zosilňovač, kondenzatory su take na 5 rokov potom vymenit preventivne a aj to rele na vystupe 16A je pre taky vykon dost málo to by som vymenil rovno potom ako by skoncila zaruka. Určite kvalitov sa nevyrovna QSC rady PLX alybo Crestu CC, no za danu cenu sa da kupiť tak QSC GX3 alebo Behringer EPQ ci Inuke a ten ked sa pozrie do vnutra fakt nahana strach. Proste ten co použiva zosil občas a zachadza z ním šetrne, tak mu stači, zvukovo je dobry a výkonovo realne tak 85-90% z udavanáho. K DAP audiu urcite bude kvalitativnme minimalne adekvatny.

A ked sme pri autach tak aj ten co sa prevezie obca v Nedelu do kostola a spet, tak tomu staci aj fabia, ano ale cestovat kazdy tizden Blava Kosice by som na fabii asi nechcel to by som volil asi ine auto, aspon golfika, megana, leon, cruze, oktavku alebo toledo s vykonnejsim motorom nez zakladovka (aj ked cruze ma zakladovku 1,6 83kW a slape celkom slusne). Proste ako su kategorie aut tak su aj kategorie zosilov. Ja veravim ze v kategorii do 300€ je lexon to naj co sa da kupit. No nemozno to porovnavat zo zosilom co ma rovnaky vykon a stoji 700-800€...

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Jaký zesilovač?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£