Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » PA a zvukařina » Vas nazor: digitalny Behringer NU 1000 na DOMA !

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Vas nazor: digitalny Behringer NU 1000 na DOMA !

Otazka znie asi takato. Oplati sa mi to kupit na domace pouzitie ? Nechce sa mi verit ked pozeram na tie fotky vnutrajska ze dokaze dosiahnut udavany vykon aj ked je mi jasne ze digitalne zosilnovace maju ucinnost cez 90%. No predsa jedine chladenie tranzistorov su zvecsene pocinovane plochy + ventilator? . Tiez neverim spinanym zdrojom, tam ked nieco odide asi tazko s tym nieco robit. Dakujem za kazdy nazor. ( toto je forum a ludia tu pisu aby dostali rady aj ked su  niekedy otazky hlupe, to je ucel fora tak prosim k veci a nie odpovede typu, je to shit kup si BV audio, EP 1500 a pod. ) wink

(upravil KarelXth 11. 12. 2011 20:17)

Re: Vas nazor: digitalny Behringer NU 1000 na DOMA !

Už zase si vybíráš který odpovědi chceš slyšet a který ne? Tak na co se teda vlastně ptáš? BV je dá se říct špičková mašina, EP1500 je celkem zdařilá kopie QSC RMX1450, kterou nemáš šanci doma zničit a určitě jsou oba mnohem lepší než ten výkvět toho nejhoršího co Asie nabízí, včetně Behringerovo digitálního plevele.

Pokud potřebuješ jenom slyšet pochvalu jak jsi to dobře vymyslel že budeš mít takovej výkonnej zesilovač za tak málo peněz tak jsi na špatným fóru (aspoň doufám).

Re: Vas nazor: digitalny Behringer NU 1000 na DOMA !

Ty bydlíš v tělocvičně, že si kupuješ profi zesík s tím výkonem na DOMA?

Re: Vas nazor: digitalny Behringer NU 1000 na DOMA !

V telocvicni nebyvam, ale dom je velky smile. A  chcem aby to malo silu. Zaujimal ma skor vas nazor na digitalne zosilnovace, zosilnovace so spinanym zdrojom a pod. A myslim ze 2x300W/4ohm ktorych vraj poskytuje nieje ziaden ohromujuci vykon na priestor aky mam.

Re: Vas nazor: digitalny Behringer NU 1000 na DOMA !

O výkon tu tolik nejde. Také si nadoma stavím 500W+. Proti gustu žádný dyšputát smile Ale zatahovat si taký xindl i domů, to je zlé.

Re: Vas nazor: digitalny Behringer NU 1000 na DOMA !

Tak lebo vsade na forach citam, ze Omnitronic, RHS a spol. zhoreli pri hrani takmer na maximum po dlhu dobu. Tak potom doma mi na 8ohm repro MUSI vydrzat aj posrane RHS za par € aj Behringer ak to nebudem prehanat s volume. Ci sa pletiem ?

Re: Vas nazor: digitalny Behringer NU 1000 na DOMA !

je tam vyšší pravděpodobnost přežití, ale nevsázel bych na to. Levná SMT výroba, nekvalitní montáž a osazování nejhoršími komponenty nemůže zaručit stabilitu a dlouhou životnost nike. Ani doma.

Re: Vas nazor: digitalny Behringer NU 1000 na DOMA !

postav si ALDAX  http://aldax.cz/index.php?tab=1&show=spv250p

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Vas nazor: digitalny Behringer NU 1000 na DOMA !

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£