Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Tesla AZK220 2*200W

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [16]

(upravil kuchtiklibor 14. 4. 2007 18:48)

Téma: Zesilovač Tesla AZK220 2*200W

Klucí,prej se dával jen do středů, vydrží to na basy? Jo a nemáte k tomu někdo dokumentaci?

Re: Zesilovač Tesla AZK220 2*200W

Nekrmil náhodou šneky v origo PA systému Tesla? To asi není typicky středová aplikace.

Re: Zesilovač Tesla AZK220 2*200W

Já ti nevím,on je sice na 8 Ohm  ale cpu tam basák 250W/4 ohmy a hraje ani se nezahřeje.. ale nevím jak dlouho.....

Re: Zesilovač Tesla AZK220 2*200W

Umí 2x200/4ohm při tehdejším síťovém napětí 220V, dnes, kdy je v sítích 230-235V bude dávat okolo 2x250Wohm. Je to naprosto univerzální, téměř nezničitelný konec /za předpokladu, že je v naprostém pořádku/ a v tesláckém PA systému ARS2900 se používal na basech i na středobasech. Servisní dokumentace je pochopitelně k dispozici.:-)
http://sweb.cz/servisdok/servisnidokumentace.doc

Web

Re: Zesilovač Tesla AZK220 2*200W

Sinclair: Já ho před pár lety koupil v originál stavu (doufám). Jeden kanál je v pořádku, tedy podle ucha a netopí. Ale druhý topí jak blázen a silně zkresluje. Dá se nějak velmi zhruba +-tisíc odhadnout jeho případná kompletní repase u Vás?

Re: Zesilovač Tesla AZK220 2*200W

dík.....

Re: Zesilovač Tesla AZK220 2*200W

raspi, pár šušňů. Největší problém pro Tebe bude ho rozumně zabalit, aby poštěváci nepotloukli žebra a poslat ho sem pojištěným obchoďákem.
Takový zesilovače spravuju vocasem...:-)
Že já si ty AZK210-220 blbec nepočítal, ale několik stovek to bude určitě, typuju okolo 4-5:-)
Kdyby ty baby ve Vráblích aspoň naučili letovat, mohla jich být tak osmina. Dva nešikovný stuďáky na jedné desce dokážou oddělat během minuty celý konec.

Web

Re: Zesilovač Tesla AZK220 2*200W

Až tak? smile) Tak já ho tedy nějak šetrně zabalím, mám k němu takové šedivé koženkové pouzdro s molitanovými vycpávkami. Kontaktní adresa je na Aldax?

Re: Zesilovač Tesla AZK220 2*200W

no a když tam dám paraelně 3 reproduktory které mi dají dohromady 4 ohmy,tak to snese?

Re: Zesilovač Tesla AZK220 2*200W

A které 3 reproduktory ti paralelně dají 4 ohmy?

Re: Zesilovač Tesla AZK220 2*200W

Žádné, tři osmiohmové škatule jsou 2,66 ohmu, tři čtyřohmové jsou polovina, obojí, ale hlavně to druhé je pro ten zes vražda. Ten první případ by ještě šel, při přirozeném signálu a mimo sluníčko by to ty pasívy i KDčka zvládly, ale je nutný dost podstatně zasáhnout do proudového jištění. Kdo to ještě nikdy nedělal, ať to nezkouší, jinak to končí destrukcí, nejsou to "jen dva nějaký blbý odpory".
Ty bedny by musely být ve třech paralelních kusech dvanáctiohmové /aby to dalo 4R/, což, pokud vím, byly jen jedny 25W a jedny 50W bedny REGENT z NDR.

Web

Re: Zesilovač Tesla AZK220 2*200W

ne ja tam mám jeden 16R a jeden 4R to by mi stačilo,to neudrží?

Re: Zesilovač Tesla AZK220 2*200W

No, dává to 3,2 ohmu smile

Web

Re: Zesilovač Tesla AZK220 2*200W

to snad snese nebo ne?

Re: Zesilovač Tesla AZK220 2*200W

Ale ano. Kdyby ve špičkách prskal, tak holt musíš ubrat páry.

Web

Re: Zesilovač Tesla AZK220 2*200W

dík...

Příspěvky [16]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Tesla AZK220 2*200W

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£