Re: Co je s Checkem

Co by měli říkat chudáci učitelé, ti musí na blbé dotazy odpovídat 40 let.

Re: Co je s Checkem

A kde je Check. To se zase, jako obvykle, zcela ztratí původní téma. Nezlobte se, prosím, ale je to úplně k ničemu.

Re: Co je s Checkem

bobobrod: ten vyvoj ale jen tak neutahnes, a kdyz musis byt fakt spicka a navic v oblasi ktera neni nijak masova (ale je pravda ze treba lampove aparaty do ni patri, to ano) a k tomu mit uplne super dokonalou reklamu.. jinak nemas sanic konkurovat masove elektronice, a to nemusi byt ani z te stale diskutovane asie.. proste fabrika s tisici nedej boze s milionem vyrobenych kusu tuhle bitvu vyhraje vzdy..  ..navic bohuzel dnesni svet(resp. lide, pokud se tak da 99% populace jeste nazyvat) povazuje za ten "vyvoj" zplacatovani telefonu, zrychlovani aut a vselijake zakulacovani stale barevnejsich knofliku uplne vseho od WWW stranek po domaci spotrebice.. a skutecna veda zoufale obraci prazdne kapsy sad

Paull25: no ja bych teda s dovolenim rekl ze internet je naopak genialni misto na uceni.. podminky ktere mame dnes (kliknes a mas cokoliv, katalogove listy, literaturu, clanky, stovky for (teda samozrejme v anglictine, ale jsou tam) s tisici nazory vcetne jiz "probehnutych" slepych ulicek, bleskurychla komnikace s celym svetem..  internet a zejmena vyhledavaci portaly jsou dle me nejvetsim prinosem pro vzdelavani a vedu za mozna poslednich 100let.. to co jsi chtel nejspis vystihnout byl fakt ze lide internet neumi spravne vyuzivat smile

a jinak me jeste pri pohledu na tuhle stranku napada ze by to byl vybornej material pro psychologa.. proste jak kazda generace uvazuje v te "sve" rovine myslenkoveho proudu.. big_smile

(upravil dawsoo 8. 12. 2011 11:31)

Re: Co je s Checkem

odpově´d:

je pryč voe lol

Není co dodávat...

Re: Co je s Checkem

Když ty to bereš, Dawsoo, strašně vážně. Mně jde taky o kvalitu fóra jako tobě.

Re: Co je s Checkem

Ale David to nebere nějak moc vážně spíš reálně. Napsal k tomu svoje dost jasně a stačí si to přečíst a dobře pochopit jak to myslel.
Taky bych chtěl něco napsat, ale nema to cenu. Hrozně mě někdy sere to, co si tu ke mně pak dovolí a chtěl bych, aby mi to řekli do očí. smile) Anonymita no...Nemyslim to zle, snad to pochopíte. Ježíš to jsem se zase nasral, jak o tom teď přemýšlím.
Dříve to tu chodilo dobře, ale taky si soplaci tolik neotevirali huby a zbytečně nechytračili.

Re: Co je s Checkem

S Checkom je toto
http://www.anteaudio.com/cz/kdo-je-kdo.html
big_smile...alebo len menovec? big_smile

Re: Co je s Checkem

Je to Check wink

Web

Re: Co je s Checkem

jozy napsal:

S Checkom je toto
http://www.anteaudio.com/cz/kdo-je-kdo.html

To mluví za vše wink

Web

Re: Co je s Checkem

Žádná starost,tenhle web ještě pár nadšencú zažije.

Re: Co je s Checkem

Ani se nedivím, že to Martin tak daleko dotáhnul. Tenkrát, když mi předváděl zvuk malých stojanovek na šitovém zesilovači tak jsem zíral jako puk. Martine, bylo mi velkou ctí, že jsem se s Tebou tenkrát mohl sejít osobně. Přeju hodně štěstí. wink

Re: Co je s Checkem

lol, to abys s sebou nosil druhý sliby, aby ses mohl když tak převlíct, až potkáš někoho významnýho:-)

Web