(upravil Crashpc 22. 2. 2012 13:29)

Re: Prohlížení stránek fóra

Tohle je špatně. Moc špatně. Hlavně na oči. Topologii a nějaký boom retro bych snesl, ale opravdu se na to nedá koukat. Bolí to i mé mladé zdravé oči.

Re: Prohlížení stránek fóra

antonio napsal:

A co se týče těch výkřiků, jako by jste nevěděli, že nespokojenost plyne z nezvyku, chodí to tak často všude při změně vzhledu, takže se zbytečně neunáhlujte, za čas nad tím začnete třeba i slintat (nikoli však otrávením). big_smile

amen...
ale este to trochu poladis, ze? wink chvilku uz to bylo i o fous lepsi. tusim ze byly barevne lepe odlisene prispevky od "hlavicky" autora

Re: Prohlížení stránek fóra

Tondo chapu ze si chces hrat, ale pokud by to bylo jen trochu mozne dej prosim moznost si ten vzhled zmenit na ten cerny, nebo aspon na nejaky tmavy. Diky

(upravil orhore 22. 2. 2012 14:10)

Re: Prohlížení stránek fóra

V podstatě do nedávna jsem vůbec netušil, že by se dal nějak individuálně změnit vzhled fora smile. To že někoho bolí oči z takového či onoho vzhledu je bohužel dáno používáním LCD všeobecně. Používám výhradně CRT monitory takže takové symptomy už nemám. Současný vzhled fora považuji za solidní a příjemný. Pokud bude na výběr z více možností, tak to určitě potěší více lidí.

Re: Prohlížení stránek fóra

antonio napsal:

A co se týče těch výkřiků, jako by jste nevěděli, že nespokojenost plyne z nezvyku, chodí to tak často všude při změně vzhledu, takže se zbytečně neunáhlujte, za čas nad tím začnete třeba i slintat (nikoli však otrávením). big_smile

k čomu je teda dobré stále niečo upravovať ked na to staré sme už dobre zvyknutí? hmm

Re: Prohlížení stránek fóra

Za me rikam, ze se vzhledem problem nemam.
Jen bych prosil 2 veci poupravit.
1) zmenit odstin modre na mene vyraznou
2) zmenit ikonu audiowebu, je velmi podobna ikone Aukra

Re: Prohlížení stránek fóra

achjo.... a tak krásně barevné a přitom decentní to bylo. Navíc sladěné se stránkami. Tondo, nezlob se, ale tohle je krok špatným směrem. Jestli můžeš, dej na výběr i ten původní světlý skin.
Tohle je fakt ošklivé a hlavně nepřehledné sad

Re: Prohlížení stránek fóra

Vzali jste si příklad z aukra,takže čím dál horší.Nový vzhled je hrozný,nepřehledný,ještě že tam jsou přehledně velkým písmem ty reklamy.

Re: Prohlížení stránek fóra

Možná by nebylo špatný nový skiny ladit offline na locale. smile Ušetřilo by to zbytečný nevysvětlený změny, který se ještě několikrát stejně budou měnit..

(upravil Hippo007 22. 2. 2012 22:04)

Re: Prohlížení stránek fóra

S novým odstínem modré je to snesitelné. Nešlo by levý volný sloupec obarvit našedo? Stejnou barvu jako podbarvení příspěvků. A prostor pro jméno přispívatele je zbytečně široký, ubírá to místo na text příspěvků.

Re: Prohlížení stránek fóra

Pokud by se přecházelo na úplně jiné forum, zdá se mi toto jako takový konzervativní dosti přehledný design.
http://www.offroadforum.cz/index.php Navštěvuji to tam a celkem mi vzhled vyhovuje.

Web

Re: Prohlížení stránek fóra

Bery: To je klasický phpbb2/3 tuším prosilver skin.. smile

Já nedávno dostyloval na žádost klubu forum do designu webu.. Příznivci tmavších skinů můžou kritizovat na (je to taky jeden z mnoha kompromisů, protože co člen to názor big_smile) http://stylecars.cz/phpbb3

Mě osobně se líbí světlejší decentní skiny kde má hlavní kontrast text a ostatní elementy moc neruší. Když jsou ostatní elementy oproti textu moc sytý nebo se hejbou tahá to oči a dost to unavuje při čtení.

(upravil drd 23. 2. 2012 1:16)

Re: Prohlížení stránek fóra

Už tak dost úzké fórum ještě užší...
A není to jen podobnost v ikoně (logu), namátkou - Facebook, VMA, Slovanet, Hifinázory. Jo modrá vládne...

Web

(upravil kuto 23. 2. 2012 8:28)

Re: Prohlížení stránek fóra

Tohle je opravdu krok nespravnym smerem jak po strance designove, tak po strance prakticke. A neni to o zvyku, jak tu bylo psano. Snizeni prehlednosti je pro me videt uz na prehledu neprectenych temat. Nektere nazvy temat uz jsou tak notoricky zname, ze ani nebylo potreba cist a vedel jsem jen zbeznym prohlednutim co me zajima. Ted to musim cist radek po radku, protoze je to neprehledne a splacane u sebe. Nedokazu rict cim to presne je, ale je to tak.
Jistou roli urcite hraje i ten zvyk, ale mam ten nazor, ze i web by si mel nejak udrzovat svuj xicht a ctit sve barvy a tohle proste neni audioweb. Kdyz uz upravovat, tak ten puvodni skin a z nej vychazet. Chtelo by to trochu originality. Tohle neni originalni a hezke ani prehledne. Ted je z toho z pohledu grafiky tuctovy web, kterych je vsude plno a provozovatelum se nechce si s grafikou moc hrat.
Bylo by mozne (tedy spis adminova vule) dat na vyber i ten puvodni skin?

Re: Prohlížení stránek fóra

zdá se mi to nebo ta modrá a bílá má odedneška více šedý nádech? Nebo už se projevuje pokročilá slepota? smile

Re: Prohlížení stránek fóra

Je vidět, že antonio se vzhledem stránek stále nějak bojuje smile
Šedomodré zbarvení až uniformního vzhledu mi nevadí. Spíše se mi jeví zbytečným levý volný, prázdný sloupec. Tak je stránka zúžena. Pokud dám vyskočení postraních záložek, tak se to posune i s volným sloupcem a stránka se celkově dále zeštíhlí…

Re: Prohlížení stránek fóra

Vy mu dáváte smile

Re: Prohlížení stránek fóra

To offroad fórum je dobré.

Starý vzhled audiowebu se mi taky líbil víc a byl příjemnější na oči. Ta modrá mi přišla hrozná, oranžovo hnědá je na tom trochu líp.

Re: Prohlížení stránek fóra

takže tapatalk nebude ? či ste tu všetci konzervy ?

Web

Re: Prohlížení stránek fóra

Nemůžu si pomoct, pořád to je pro oči unavující. Barevně podobně, ale netahající za oči je třeba web http://diit.cz/