Re: Prohlížení stránek fóra

díky za info smile

Web

(upravil millano 20. 2. 2012 22:46)

Re: Prohlížení stránek fóra

vraťte zpět  prosím tmavý skin , todle je příšerný.

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Prohlížení stránek fóra

Taky se primlouvam za tmavy skin, tohle desne boli do oci!! Diky wink

(upravil mechanik 21. 2. 2012 21:09)

Re: Prohlížení stránek fóra

ten starý čierny skin bol lepší než tento (čierny), mne sa páčil tiež ten ešte starší myslím že bol modrý, modrý, biely a čierny by uplne stačil smile

Re: Prohlížení stránek fóra

Bude ještě nějaký vyloženě tmavý vzhled?

(upravil Kritik 21. 2. 2012 22:02)

Re: Prohlížení stránek fóra

Tenhle modrý je dobrý, ale ten černý byl originál, který nikdo na netu nemá smile

Web

Re: Prohlížení stránek fóra

Brrrrr.. Co jste to provedli tomu vzhledu? Málem mě z toho kleplo... Ten předchozí výchozí styl byl OK. Tohle hranaté křiklavě modré je na oči protivné. Nebo sem dejte prosím na výběr více barev, než jen ukřičenou modrou a červenou.  Jsem v designu dost kontroverzní, proto raději něco tmavšího, co nebije do očí. Šedá, černá... případně negativ barev //tmavé pozadí//

Málo jsme se zde rozhlížel - proč vlastně došlo ke změně designu ?

Re: Prohlížení stránek fóra

kluci, to je BOMBA!!! sice v prvnim momentu sok, ale je to mnohem mnohem mnohem mnohem koukatelnejsi
povedlo se vam to

Re: Prohlížení stránek fóra

Toto se mi líbí. Trochu křiklavější, ale přehledné.. wink

Re: Prohlížení stránek fóra

Jako špatný to není, ale přehledný taky ne, naopak. Jak jsou temata namačkana na sebe, tak se to dost znepřehlednilo, kdyby byly alespoň ty řádky barevně oddělene, tj ob řádek šedá-bílá-šedá-bílá....

Re: Prohlížení stránek fóra

Klucí vydržte, věřím že nám Tonda tmavý skin vrátí smile Tedy alespoň za mě by to bylo super, jinak ten Oxygen taky není špatný jak jsou tmavší plochy příspěvků, ale mám oční vadu která mi nedovolí déle koukat na větší světlé plochy. hmm

Web

Re: Prohlížení stránek fóra

Nešel by mimo nativní skin dát na výběr i ten starej co tu byl? Tahle modrá šíleně tahá oči a mě osobně se to dost špatně čte.. Pořád čumím na modrou linku místo na text.. hmm

Re: Prohlížení stránek fóra

Přimlouval bych se za to co navrhnul dohnalík. Aspoň odstínem podělit řádky na sudé a liché.
Je strašně moc informací na ploše a jedním okem je problém se v nich rychle vyznat.
Byl bych i pro jiné barevné odstíny. Podobně modrý je Slovanet ( a je přitom přehlednější ), trochu to modrou připomíná i kterési Diy Audio.
Nemusí být všecka fóra podobná

Re: Prohlížení stránek fóra

Nie! Nie! Toto nie!

Web

Re: Prohlížení stránek fóra

tenhle novy vzhled je hrozny.. Na unavu oci urcite horsi, desingove krok zpet, pripomina to stranky nejakeho tenagera co se uci delat www..

Web

(upravil hranatybraska 22. 2. 2012 10:43)

Re: Prohlížení stránek fóra

Jop. Jsem sem zašel po čase a čumim jak se to změnilo. Proč potřebuješ antonio aby fórum zabíralo co nejméně místa?
Předchozí vzhled byl naprosto ok..
Ten spam to je peklo..

Web

Re: Prohlížení stránek fóra

OMG co je tohle za modrou smrt?

Web

Re: Prohlížení stránek fóra

Takže pánové, tohle je výchozí styl, který jsem poupravil a ještě s tím neskončil. Taky je pravděpodobné, pokud se mi to podaří, že bude zcela nová verze fóra, tentokrát bezpečně bez ztráty dat, nebude to ale hned, strpení.

A co se týče těch výkřiků, jako by jste nevěděli, že nespokojenost plyne z nezvyku, chodí to tak často všude při změně vzhledu, takže se zbytečně neunáhlujte, za čas nad tím začnete třeba i slintat (nikoli však otrávením). big_smile

Re: Prohlížení stránek fóra

S ohledem na mé příspěvky v tomto vlákně považuji za povinnost adminovi poděkovat.  Díky antonio.

Re: Prohlížení stránek fóra

plne souhlasim s reebem...