Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 5)

Audioweb.cz » Dílna » Projekty

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 97]

Re: Projekty

Jen takova ochutnavka... smile

http://img525.imageshack.us/img525/4449/img5096kc2.jpg

Akustika mistnosti i vzhledem k umisteni relativne dobra, az jsem se divil.

Re: Projekty

Pěkně to vypadá!

TVM, tušim, ARN 188-006 nepustí.

NEvim proč, ale co jsem měl 188-07, tak jsem je zkoušel a moc stíněný mi to nepřišlo - stálo to za pendrek!

Re: Projekty

Franku a co ten tvůj projekt co jsi začal než jsi dostal banán?

Re: Projekty

Frank je linej a jeste nezacal, akorat tu vedle prudi s mikrofonem, aby to vypadalo, ze neco dela big_smile

(upravil hot.shot 26. 10. 2007 13:39)

Re: Projekty

MaBat: lol

Re: Projekty

Michal: Pěkný, pěkný wink Z čeho je udělaná povrchovka?

Re: Projekty

Vypadá to moc pěkně, jen bych přidal na šířce přední stěny ale to je věc vkusu. Věřím že to bude hrát dobře.

Re: Projekty

Co se týče mýho projektu: Fakt na to trochu seru big_smile Ale tenhle víkend mám v plánu dodělat stojany a potom hurá na bedny.

Definitivní osazení je nakonec Peerless SLS12 + Seas L15 + BG NEO3

Re: Projekty

franku, to je hrozna zplacanina...

Re: Projekty

Já bych také udělal tu čelní stranu o fous širší. Také mi k sobě nesedí ty repro designově. Ale líbí se mi povrchovka, věřím že hrát to bude pěkně a docela rád bych si to poslechnul smile

Re: Projekty

Zrovna povrchovka je hnus. Folie a predek je sparovka namorena. Nesedi to bravne, ani velikosti, popravde se za to stydim.

Sirka - ono to dost klame, protoze jsou vysoke skoro 130cm a minimalni sirka byl jeden z pozadavku. V realite to tak zle nevypada. smile
Designove sedíci menice - beru, ale taky je to dost subjektivni. Treba pritulce se libi a te se jen tak neco nelibi. smile

Re: Projekty

Ale jako máš to pěkné, já bych si takové i koupil. Mno přítulce se to asik libí protože jsou takové "elegantní" a úzké. Moje přítulka je víc technický typ.

Re: Projekty

To dělá fotka - vypadá to na ní zajímavěji než je smile Navíc já mám ztlumený monitor aby mi večer nepálil do ksichtu.

Jasně že designově ty repra sedí každému jinak, to byla jen má zcela subjektivní připomínka stejně tak jako že bych tam dal tak alespoň cenťák navíc na každé straně. Neber to jako kritiku

Re: Projekty

Sú krásne, pochvala.

Web

(upravil dawsoo 15. 11. 2007 0:44)

Re: Projekty

Tak to jsem rád že se kladně potvrdilo použití více menších TVM basáčků,cenově je to nenáročný a spodek to zahraje ... máš je v prag nebo v PLZ? Ten vejškáč od Beymy jsi vystihl poměrně přesně.. je to mírně vylepšenej kovovej ekvivalent v třídě ARV104 a levnějších tonsilů GTC 11 je po řádným opěčování vyhýbkou o fous výše a jsem rád že to tu konečně zaznělo z jinejch úst než mejch (sklidil jsem vlnu nevole když jsem tu na ně spolu s celou hifi řadou někdy loni plival) big_smile


PS: právě akustika místosti se díky pseudoLA koncepci nepodepíše hodně se eliminujou odrazy strop a podlaha takže do paneláku nebo menších či jinak problematických místostí je to cesta... docela bych to někdy rád poslech...

Není co dodávat...

Re: Projekty

Jsou u tatiho na Sumave. Jedu je tam dodelat po mikulasi a potom jeste pred vanoci, takze projekt bude az potom. Sice to mam napsane i vyfocene, ale jeste si to chci s odstupem casu poslechnout a poradne tomu delsi dobu nalozit.

Re: Projekty

Tak pak hlavně nezapomeň!

Re: Projekty

Nebojte. Do konce listopadu mam hlavu plnou uplne jinych veci, ale nejpozdeji do vanoc budu zase zpet hifik na plny uvazek. Davate mi tu najevo, ze o to stojite, tak to nechci odbejt.

Re: Projekty

od Madisoundu uz ubehlo spousta casu a novy projekty nikde... kde to vazne lidi? sem si rikal, co se vyroji projektu a zatm ticho po pesine... nebo uz neco mas antonio? si myslim, ze uz byste ty projekty mohli mit hotovy... objednavka za 200k a nikdo jeste nema projekt hotovej? se mi moc nezda... no tak, tech par fotek a par radek textu zvladne vyplodit snad kazdej, ne?

Re: Projekty

Tak si řikám, že ještě nemám NEO3 smile Co s tim vázne?

Příspěvky [41 až 60 z 97]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

Audioweb.cz » Dílna » Projekty

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£