Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 5)

Audioweb.cz » Dílna » Projekty

  Stránky: 1 2 3 4 5 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 97]

Téma: Projekty

Dlouho zde nebyl přidaný žádný nový projekt.....ale teď když dorazila zásilka repráků, tak Antonio asi nebude za nějaký čas stíhat přihazovat smile)

Re: Projekty

Jo, dlouho nic a stále nic... nestavíte. smile Nebo se vám nechce napsat článek, že Kritiku!! mad sad

Re: Projekty

To jsem zvědav... první dodávka dorazila před drahnou dobou a žádnou smršť projektů jsem neviděl.

Re: Projekty

ja si myslim ze se spis nechce psat clanek...

Re: Projekty

no, když se nic nepodělá tak dodělám sub s tou deltou do auta, a brzo taky postavím ty 2.0 pro taťku. narozky se blížej....

Re: Projekty

Ja mam uz postavene, 8BR40 + GTC 11/100 ted cekam na penizky a dodam k nim ARN 116 jako stredy. Jen nejsou prachy.

Web

Re: Projekty

Vydrž za chvíli budu mít sub s RCF L15P200AK, zatím je v provizorní bedně. V pondělí, maximálně úterý budu mít od známího nafikanou překližku tak se do toho hnedka pustím.

Re: Projekty

A ja KE150, ale najskôr musím predať stávajúce bedne.

Web

Re: Projekty

Mike: No, ne příliš šťastná kombinace.
hot.shot: RCFko hezký, nezkurvi to. big_smile
kurplem: ? osazení?

Re: Projekty

antonio: kombinace možná ne příliš šťastná, ale to neznamená že Mike nemůže být šťastný smile

Re: Projekty

Antonio, bude to ARO835, ARO667, ART481.

Web

Re: Projekty

To chválím, budeš spokojený

Web

Re: Projekty

No jo, ale stále sa neviem rozhodnúť... http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=1471 Obidvoje si nechať nemôžem, v byte v pameláku je tak málo miesta.

Web

Re: Projekty

No stastny sem. Povedlo se mi i hodne jinych fajnych vecicek. Jinak o tej kombinaci uz tu bylo hodne napsane. Vify do toho strkat nechcu. Mozna jeste ty Visatony, ale uvidim. Ta ARN 116 se mi libi.Jinak samotna kombinace bez stredu hraje pekne.

Web

Re: Projekty

Já se přihodím pokud butede chtít třípásmové "trojúhelníkové" sloupy s Beymama + pořádný subbas 2xARO 9408 ve 320 l  tongue smile

Re: Projekty

Blíží se pohlcovač ticha MKII.

Re: Projekty

Pomalu postupují práce na T2030 + 5MP60N f aktivu a PC subík s SM112N před dvěma týdny jako "seno" (SubSenior + SPV100P+) zahrál. Snad to do konce září učešu do publikovatelné podoby.

Re: Projekty

A Tobě stovka nevrčí? smile

Web

Re: Projekty

No, takhle: Mám 2 ks Sony TA-F419R. jeden momentálně na půdě v dílně/lakovně s CD a Tape deckem. Na něm jsem to zapojení narychlo zkoušel, protože měli přijet Brehowitz s Mikem. SPV samotná i se Seniorem, ticho jako v hrobě, po připojení k zesu (i vypnutému) přes reprovýstupy to začalo bručet, oba spotřebiče tř. II, napojené z jednoho prodlužováku s vícenásobnou zásuvkou.  S propojovacím kabelem(nestíněná kroucená 4linka mezi zesem a Seniorem jsem čaroval všemi směry, aby byl co nejdál od síťových, a bručelo to pořád. Sestava nebyla propojena s ničím jiným, jako anténa nebo PC. Zkoušel jsem mít připojené oba i jen jeden kanál. Po přemístění do obýváku, kde je stejný zesilovač, navíc propojený s televizí a tunerem se dvěma anténními vstupy byl klid. V obýváku jsem měl reprovstup do Seniora připojen na levé kanály dvou párů reprosoustav (po průzkumu zapojení nejen vstupů do Subsenioru smile  ), abychom mohli přepínat bez přehazování kabelů k subwooferu. Netuším proč v dílně vrčel, musím se ještě hodně učit.

Re: Projekty

No keď sa mi to všetko podarí dotiahnuť tak pridám aj ja.

Makám na 3p D'Appolito 2x L18, 2xL12 a 27TBFCG. Bude to v bedni v tvare elipsy ničo ako BW radu 800.

Je to táka kooperácia s M. Kyselym.

Web

Příspěvky [1 až 20 z 97]

  Stránky: 1 2 3 4 5 »»»

Audioweb.cz » Dílna » Projekty

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£