Téma: DAP Palladium P-500

Mate nekdo tenhle zesilovac nebo nejaky zkusenosti s nim piste vase nazory diky moc

(upravil iMartin 23. 4. 2007 18:13)

Re: DAP Palladium P-500

Pokud si dobře vzpomínám, tehdy se na amplionu a poté i na dexonu rozjel docela slušnej flame, protože jakýsi Peter Rusnák se ptal na nějaký DAP Palladium, a když se dozvěděl od Sinclaira, že to je sračka jak má bejt, tak se začal bránit stylem "jako a co, mě to stačí, ňákej sinklére", no pak se o sobě od Sinclaira taky dozvěděl, že je neuvěřitelnej kokot, no a dál už si to umíte představit big_smile.

Takže z toho lze usoudit, že dobrej asi nebude.

Re: DAP Palladium P-500

Ja tim chci zivit 400W satelity to by snad mohl stacit ne??Ja prave nevim tak se ptam nechci aby uprostred hrani se mi prehral a vypnul

Re: DAP Palladium P-500

Nejde jen o watty, ono je dobrý mít zes, co neni uplně sračka smile Co používá třebas nekvalitní a poddimenzovaný součástky...

(upravil hot.shot 23. 4. 2007 22:31)

Re: DAP Palladium P-500

mne to uz přestalo bavit to premejšlení co za zesáky, jestli koupit nějaký jetý srače nebo nový sráče, a tak jdu do QSC RMX. jestli máš aspoň trochu slušný bedny tak ti doporučuju to samý, a jestli máš omnitroniky (nebo jak se to píše) případně něco podobnýho tak radči začni nákupem slušných beden.

Re: DAP Palladium P-500

Já bych se těch DAPůtrošku zastal za těch pár kaček co stojí je to celkem slušně hrající zes a pokud ho dostatečně "podhodnotíte" tzn.: na 300W satelity vezmu 500W zes apod. lze ho na poloprofi celkem dlouho a slušně využívat... Jako příklad bych mohl použít tuto agenturu: www.rmdisco.cz , která je dlouhá léta využívá... Ale zdůrazňuji že je vhodný opravdu maximálně na "poloprofi" či "amatérské" aplikace

Re: DAP Palladium P-500

Dik za nazory piste dal premyslim ze bych koupil nejakej starsi kvalitnejsi zes s podobnyma hodnotama za nejakou podobnou cenu ale nechci zadny samo domo

Re: DAP Palladium P-500

Jsou to v podstatě překabátěný Omnitroniky se vším, co k nim patří. Tj. poddimenzovaný trafa, chlazení, filtrace, polovodiče-prostě omrd jak má být:-) Ruce pryč.

Web