Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Smetiště » Výškáč pro plašení kun

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 23 z 23]

Re: Výškáč pro plašení kun

Ten plašič od conráda je slyšet tak na 20metrů, je to fakt hnusnej zvuk, nechápu jak lidi kolem toho můžou v klidu chodit smile
Známej to má v autě a když na něm chce něco udělat, tak to musí odpojit, jinak mi nesmí na dvůr smile

Vlasy jsou asi na měsíc protože "vyčuchnou" dle hajného.

Web

Re: Výškáč pro plašení kun

Zuki, kdyby ses podíval pořádně, tak na té mázlé fotce najdeš dole u os nápisy 2kHz a 10kHz, a okno má rozsah tedy 1K až 20K. Svislou osu snad popsanou vidíš.

Je to měřeno Liberty Audiosuite, měřící mikrofon RFT MK221 s preampem MV202/0024 (prakticky to samé používá Sýkora k Melisse), není použita kalibrační křivka (ten 1dB hrb na 17kHz dlabu), mikrofon cca 50cm od volně umístěného reproduktoru, za mikrofonem čtverec pohltivého materiálu.

Smát se můžeš jak chceš, tyhle pieza jsou otřesná. Dají se najít lepší, třeba od LeSonů je na Prodance kupa měření, nebo lepší kopie Motorol, které asi máš. Jenom se zkus zamyslit, jak jsou tyhle dreky odolné klimatickým vlivům.

Web

Re: Výškáč pro plašení kun

Sendy: Jo, pobavilo mě, že se mám jít vysmát a pak jsem se zasmál, když ten můj starší piezo brepták byl na 20-25kHz jak dělanej......  Faktem je, že bez brýlí jsem na tvém obr. na černém čádku přečetl něco kolem 577Hz nebo tak nějak a modrých rozmázlých písmenek na lehce světlejším modrém pozadí jsem si opravdu nevšiml. Myslel jsem, že to čitelné číslo je nějaká důležitá hodnota jako třeba poloha kuzoru na maximu... a to mi nedávalo smysl...

A ještě k měření. Nejprve jsem zkusil jen tak na zkoušku měřit v kontinuálu a to vypadalo dost rovně s jedním vyšším (cca 6dB) hrbem na počátku (asi někde nad 2kHz, musel bych to najít ...)  a pak rovně s menšími "zoubky" od odrazů v místnosti až asi do 30kHz... Ale v pulzním měření "Holmem"  i z různých úhlů už to vypadalo opakovaně tak, jak jsem zveřejnil...

A k té výdrži - když do toho nebude přímo pršet, tak by to snad mohlo něco vydržet? Aspoň jako současný čínský výrobky čehokoli... A kvalitu - HiFi či nějakou obdobnou od plašičky na kuny apod. opravdu nečekám. Také se zhotovením plašičky koketuji, tak možná časem poreferuji.

Příspěvky [21 až 23 z 23]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Smetiště » Výškáč pro plašení kun

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£