Téma: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

Tak jsem někdy začátkem srpna oslovil toho našeho českého výrobce ERS50 mikropájek. Vše vypadalo dobře, odpověď přišla, ERS nejsou skladem ale do září budou. Jak se později ukázalo, ERS asi nebude. Výrobce přestal komunikovat a tak je 1. 10. 2011 a já stále nevím co je s mou objednávkou učiněnou 7. 8. 2011. Mobil mi nikdo nebral, na sms odpověď nedošla a emaily už ani nezkouším.. Odpověď nepřišla ani na požadavek zrušení objednávky smile

Je to jen moje smůla nebo pán zavřel krám s ERS či prostě nestíhá? Nemáte s tím někdo zkušenost, jak dlouho trvá případná objednávka a vyřízení u fy Sagat?

Popř kde jinde dnes koupit zánovní ERS50? Na aukru se občas objeví nějaká ta stará šedá klasická, ale v kdo ví jakém stavu..

Popřípadě co koupit místo ERS v této cenové kategorii?

Mám možnosti v objednání bez dph u tme, farnell apod. Líbily se mi některé nové Solomon na tme. Ovšem ty nejlevnější kousky nemají keramické topné tělísko či ESD. Ty draží jsou zase nové typy s novými hroty SL30CMCESD

Web

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

To je asi setrvalý stav: http://www.mojehobby.cz/diskuze/strom2. … tec=929059

Web

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

Diky za info. tak to vypada ze pokud neudelam objednavku aspon na 10ks tak se se mnou nikdo bavit nebude. Na takoveho obchodnika bohuzel nemam cas ani nervy tudiz ty 2tis naleju holt do nejakeho cinskeho vyrobku.. Omlouvam se za diakritiku. Pisu z mobilu

Web

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

Když už je tady vlákno o páječkách,tak bych se chtěl zeptat,jakou by jste mi doporučili,popřípadně s jakými typy máte zkušenosti.Rád bych si nějakou pořídil,ale nerad bych si koupil nějaký šmejd.V provozu bude dá se říct pět dní v týdnu.Prozatím děkuji

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

za sebe mam zkusenost v poradi jak se mi pracovalo: ers50, nejlevnejsi diametral, wep flux kombinovane z aukra. Ty kombinovane z aukra nic moc. Na nekterych se uvolnuji hroty. Diametral snese hrube zachazeni. V komfortu pajeni u me vede zatim ers50.

Web

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

Weller, je to navěky. Proto klidně i z druhé ruky.

Web

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

za nedlouho budu mit moznost zkusit weller wsh40 analogovou z tme. Je levna ale trochu se mi na ni nelibila ta rukojet a drahe hroty

Web

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

Já jsem zboži ze Sagatu vždycky dostal, ovšem celou ERS jsem nikdy nekupoval, jen díly.

Web

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

Dnes v dobe, kdy se kazda mensi firma pere o zakaznika je to mimo me chapani. At klidne zvedne ceny kdyz ma poptavku, ale at to trochu funguje ta komunikace a objednavky.

Web

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

To víš, když si arabský šejk objednal limuzínu z NDR, poslali mu hned pojízdný papundeklový model 1:1... tam si uměli vážit zákazníka. smile

Web

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

Nebo se na slavnej Sagat vysrat a poohlídnout se jinde..

Web

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

JJ,Iwa má weller ode mě,ta páječka měla už pár let za sebou když jsem ji kupoval já,mě sloužila taky pár pátků a iwě funguje dodnes také bez potíží,já přešel na vyšší model,a je IMHO pravda,že je to na věky-holt páječky pro průmysl.
Chce to hlídat na Aukru a podobně,jendou za čas se tam objeví Wellerka kolem dvojky,stojí to za to.

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

Kdysi jsem si koupil ers 50 v tesle ve výprodeji za 50,- Kčs. Vzal jsem tenkrát rovnou 2 ks. U jednoho už mi odešly obě topná tělíska (jedno bylo jako náhr. přibalené) a druhá funguje dodnes s tím originálním.

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

Kupoval jsem před půl rokem u Sagatu díly a komunikace i dodací lhůta OK.

Web

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

Já jsem si koupil ERS50 u nás ve Zlíně - Official. Ale využívám ji minimálně, je jak nová. Koupil jsem ji, když jsem potřeboval zapájet jeden 16pin IO v smd provedení big_smile .

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

davidus predáva jednu peknú ers, ho kontaktuj smile

Web

(upravil luta 3. 10. 2011 18:55)

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

ja az na vyjimky letuju dost smd 805 apod. Mcu za 170kc apod svaby smile trafopajku nevytahnu jak je rok dlouhej.
Redy: dik, zkusim kontaktovat

Web

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

http://aukro.cz/solomon-sr-976-i1854834833.html

Web

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

Doporučuju Weller, potkal jsem to v práci a je to solidní výrobce, tyto staničky mají silný zdroj takže se hrot nahřeje prakticky okamžitě a jsou robustní takže vydrží...

Web

Re: Rád bych koupil zánovní ERS50..ale..

Jo Weller je profi kvalita a podle toho to vypadá, taky mám doma jednoho staříka a nedám na něj dopustit. Párkrát mi prošli rukama hračky od Conrada nebo jiný rádoby značky, ale s tímhle se to nedá srovnávat.
Hrot se nahřeje za chvilku, dobře drží teplotu a celkově se s tím dobře dělá.