Téma: Denon či NAD?

Je to jednoduche, zajimalo by me srovnani Denonu PMA-860 a NADu C355BEE, takže otázka asi spise na sinclaira. Byl by to od Denonu zvukove krok dopredu, nebo zpet? Pripadne, po cem se v nasich koncinach poohlednout do cca 10k? Vim, ze se to tu uz nekolikrat resilo, ale spousta doporucovanych modelu byva momentalne k nesehnani.

(upravil Kritik 7. 9. 2011 20:12)

Re: Denon či NAD?

PMA-860 je podstatně starší zesilovač než C 355. Kdybych si měl koupit znovu nový zesilovač, bude to NAD. Ten Denon bude hrát dost dobře ...

edit: tady máš střeva PMA 860 http://www.hifi-pictures.net/amplifiers … platka.jpg

Web

Re: Denon či NAD?

jsem opomenul zminit, ze i ten NAD bude z druhe ruky. Cim vic nad tim ale premyslim, mozna by se vyplatilo jit do PMA-980, ten uz jsem mel, skvelej stroj, rozehraje bedny i pekne odspodu a je spolehlivej. S NADem nemam zadnou zkusenost a docela by me mrzelo do toho investovat, kdyby byl zvuk horsi nez u Denonu. Snad se vyjadri i mistr Leos...

Re: Denon či NAD?

Tak horší C 355 zvukově určitě nebude. Tento měsíc budu mít C 355 3 roky a bez nejmenšího problému. Je sice fakt, že jsem na něj hrál tak 1,5 roku. Většinou byl vypnutý a jen jsem z něj utíral prach big_smile

Web

Re: Denon či NAD?

Já mám doma PMA 980 po tuningu od Sinclaira a je to dobrý zesilovač, rád bych zjistil, jak je to s porovnáním s ostatníma značkama, včetně vychvalovaného NADu. Myslím, že ta 980 bude hlavně o dost levnější, nicméně s tuningem mě na těch 10 vyšla. Útěcha může být, že mi osobně Leoš řekl, že mi ten zesilovač MINImálně 15 let bude fungovat bez sebemenšího problému.