Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » Reproduktory k Seas W18NX001

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Reproduktory k Seas W18NX001

Zdravím.Koupil jsem za poměrně dobrou cenu reproduktory SEAS Nextel W18NX001.Chtěl bych si postavit 3-pásmo a pomalu začínám řešit,jaký k nim použít výšky a basy.Kvalitativně bych to chtěl alespoň na stejné úrovni.Budu rád za každou dobrou radu.

Re: Reproduktory k Seas W18NX001

Výšky bych osobně vybral něco do Scan Speaku, otázkou je cenové rozpětí. Bas asi 10" taky Nextel, to by bylo odpovídající.

Re: Reproduktory k Seas W18NX001

Ten basák od Nextelu jsem si myslel taky.Výšky mi doporučoval man.earth od Scan speak 9300,tak tam ještě nevím,co tam dám.Ještě,aby to pasovalo trochu k s obě i designově.

(upravil Alexej 7. 9. 2011 6:19)

Re: Reproduktory k Seas W18NX001

Myslím, že designově by k tomu sednul asi spíš nějaký typ Ring Radiatoru od SS, basák papírově nevypadá špatně. Doma mám W22 nextely a jsou celkem solidní, takže podobný charakter by se dal očekávat i od té desítky. Jinak 9300 mám aktuálně v 2p bednách a rozhodně to není špatná volba, prakticky jim nemám co vytknout.

(upravil dawsoo 3. 10. 2011 21:12)

Re: Reproduktory k Seas W18NX001

každopádně k tomu nextelu to chce velkou kalotu min 28mm.. Ring radiator má smysl jen ten velkej ale to je nesmysl cenově a kvalitativně k jakýmukoliv seasu ... Spíš s těma seasama by kvalitativně asi lépe seděla obyč XT-25, která není vůbec špatná a spolu by to asi mohlo být optimum ale pozor RR obecně díky jinému vyzařování hrají jinak než klasický kaloty a ne každýmu to sedí... Souhlasím spíše s doporučením Man Earth-a od kterýho máš asi i ty Nextely,a doporučením na Scanspeak 9300 je to klasickej reprák s kterým se velmi dobře pracuje a má nekonfliktní jemnej charakter, dovolím si tvrdit že od Seasu se mu mohou rovnat až několikanásobně drahé excell výšky typu Millenium nebo crescendo... na levnější T25-001/003 zapomeň,to už raději prestige (TDF,TDC,TDFC). Optej se třeba Aleše Klicmana (Alesk) ten upgradoval z T25 na 9300 u svýho 3p a myslím že je velmi spokojenej. 

Pokud neseženeš nic slušnýho,tak během měsíce dvou ti mohu nabídnout poměrně zajímavej kousek kterej hned tak nikdo nemá = custom hybrida D2905/9700-03 = upravená kmitka z modelu 9300? Spojuje to nejlepší z obou verzí. 9300-00 hladkost klid a nesyčivost a rozlišení z SD-2 pohonu 9700-00 čili bez FFL a jiná zadní komora + hlavně měděný kroužky zmenšující výrazně zkreslení. Cena by až to bude aktuální odhadem asi vyšší ale ne více než pár Stock D2905/9700-00 v jakýmkoliv šopu. Jako bonus bude v ceně kontrola a v případě potřeby i korekce vystředění. Pokud by tě to zajímalo napiš, dám ti pak vědět  až projdou testy labem, a pokud budou volné můžeme se domluvit.

Není co dodávat...

Re: Reproduktory k Seas W18NX001

Dawsoo poslal jsem Ti mail

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » Reproduktory k Seas W18NX001

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£